Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

kolor kupki

Polecane posty

przepraszam ,że o to pytam, ale odkąd zażywam Prenatal załatwiem się na \"czarno\" czy to ze względu na żelazo w nim zawarte czy może coś mi dolega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolega ci głupota
ale na nią brak niestety lekarstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazo
bardzo mozliwe ze to "wina"zelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhm
Ja kiedy bralam Materne tez tak mialam. Wiec nie przejmoj sie, wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pierwszej wypowiedzi----> głupota napewno mi ni edolega. to forum jest po to by się radzić a nie dogadywać do pozostałych----> bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żenujące sa te wypowiedzi pomarańczowych - głównie zresztą nie na temat ... :-0 Ja też obstawiam żelazo bo też brałam prenatal :-) czasem też zdażyło mi się zwymiotować po tym cholernym żelazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajkapol kolor kupku \"bachora\" jest bardzo ważny ale co ty możesz o tym wiedzieć!! A tak na marginesie tu nie chodzi o kolor kupki \"bachora\". Do mario to może być żelazo, a do tego moga wystapić zaparcia - tez po żelazie. Ja brałam Materne i jeszcze dodatkowo Sorbifer (żelazo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wypowiedzi, upewnienie się że pryszłej mamie nic nie dolega jest jak zbawienie. dzięki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhm
Do Mystery Nie rozumiem o co ci chodzi...dlaczego wypowiedzi pomaranczowych sa niby zenyjace?? Moze latego ze powiedzialam ze bralam w ciazy materne i dokladnie tez tak mialam, a potem bralam Elevit i dokladnie to samo?? Wez sie zastanow do kogo chcesz cos mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój głos w tej sprawie
ja też łykam Prenatal - pytałam się ginekologa o kolor. To normalne, nie przejmuj się - Zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×