Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Millo

Moja Kobieta Pozwolila By Inna...

Polecane posty

Gość Millo

Moja Kobieta Pozwolila By Inna zrobila mi przy niej loda? Nie pozwolila na nic wiecej,o co w tym wszystkim chodzi?Jest moze chetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
PEWNIE JEJ ZEBY GNIJA???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna masz kobietę moja nie pozwoliłaby innej nawet dotknąć mnie w krocze przez gacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milo bo twoja kobieta
ma cie głeboko w dupie jesteś dla niej tylko mięsem, niedojedzone ochłapy wymieni na świeższe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spokojnie i stabilnie, czego nie moge powiedziec o nicponiu :p;) A co tam u Ciebie i u Pana Cz. zasypalo go czy co?? Wieki go nie widziałam :o (czyt. nie czytałam:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, postaram sie mniej tajemniczo ;) u mnie jw. a nicpoń.....uszkodził sie, co zaowocowalo osobistą pielegniarką vel osobistym kierowcą ;) Ale spoksik, wraca juz do zdrowia....moze zaszczycie i kafe swoja obecnością ;) jak znam zycie to trzyma ręke na pulsie :P i podglada co sie tu dzieje... Słonko.......mam racje ? ;) No no....pogratuluj panu Cz. ...i przypomnij, ze awans koniecznie nalezy oblać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem facetem słodkiej idiotki... niestety moja żonka siedzi teraz w pracy i nie ma dostepu do kompa. A ja buszuje sobie od czasu do czasu na kafe i pisze co mi slina ( palce na klawiaturze a jednak może ślina ;) ) na język przyniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodziło z tym testowaniem??? ;) Wyniki testu kafeteryjnego: SAMIEC (fiszka) HETERO (fiszka) .... itd itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedyś na studiach taki przedmiot NIT ( Niezawodność I Testowanie ) muszę powtórzyc egzamin z tego z zonką w wersji kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam od razu pomijam ... Pod auto nie wpadl , pod męza pielegniarki tez nie ! Kurcze oby mi sie nie oberwalo za obgadywaniev :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×