Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natretna_

Dlaczego faceci boja sie madrych, ladnych i przebojowych kobiet!!???

Polecane posty

Gość dlatego
że te mądre, ładne, przebojowe kobiety mają taaaaaakie duże oczy, taaaaaaaaaaaakie duże uszy i taaaaaaaaakie duże zęby, żeby ich zjeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto uroda i inteligencja nie ida w parze tzn. nie sa dobrym polaczeniem gdyz kobiety takie zdaja sobie sprawe ze swoich walorów i lubia to wykozystywac co w ogulnym zarysie nie wychodzi im na zdrowie. Lubia udowadniac swoja wyzszosc, wytykac innym ich bledy i niedociagniecia itd. Ale tak jest tez z facetami i kolo sie zamyka, poza tym od kazdej reguly sa wyjatki. Dlatego dalsza wymiana zdan jest bezcelowa. Niech sie tylko zastanowia nad soba ludzie którzy chca pokazac taka \"wyzszosc\" bo jesli ktos przewyzsza innych w jakis sposób to nic nie musi udowadniac i pokazywac, a ludzie którzy staraja sie wywyzszyc na sile z góry skazani sa przez spoleczenstwo na przegrana. Troche odbieglem od tematu ale to sie wszystko razem wiaze. Pozdrawiam ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może te co twierdzą, że są \"ładne\" nie wiedzą, że uroda to rzecz gustu i pojecie względne jak czas :P (A czas płynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż...jest w tym troche prawdy......przebojowe kobiety wzbudzają troche niepokój w mężczyznach....myślę że obawiają się że mogą blado wypaśc przy robiąceje kariere kobiecie....lubią dominować i czuć sie trochę panami sytuacji....lepiej zarabiająca żona czy dziewczyna to już dla mężczyzny problem...... nie lubią żyć w cieniu kobiety........tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wszyscy to się zaczło zmieniać. Jeśli to stały zwiążek to mozna się dogadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich kobiet jeszcze nie wynaleziono. Niema takich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don Pedro Niemorales
ja tam lubię żyć w cieniu kobiety. moja kobieta, jest taka szeroka, że w jej cieniu można się wylegiwać w upalnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAuczycielka była w szkole to po co jeszcze w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna i przebojowa oczywiście, zawsze aleee... na imprezę, walenie w hotelu i jakiś wypad na 3 dni. Ale na żonę absolutnie żadnej „przebojowej” bo te to właśnie dają gdzie popadnie. Na żonę to już tylko ładna ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie szukam takiej kobiety która miałaby te cechy, sądzę że takie połączenie jest najseksowniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu otwórz oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otworzyłem oczy ale okularów zapomniałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×