Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natretna_

Dlaczego faceci boja sie madrych, ladnych i przebojowych kobiet!!???

Polecane posty

Gość mr. Hyde
A co nam zostało natrętna ? Sex.Takie czasy.Wy robicie kariery,wiecznie zabiegane,spóźnione,wystrojone.Nawet dziećmi my sie więcej zajmujemy. Więc sex,sex i jeszcze raz sex. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Przestan mi gadac kobieto!! nie jestem feministka, jesli mnie w ten sposob odebrales to tylko wypada mi sie pozegnac. Faceci jak zwykle tylko generalizowac potrafia i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady ciągły sex też się nudzi.;) Hmmm...lubię rozmawiać ale jakoś tak dziwnie się składa, że kobiety w moim towarzystwie się peszą...czemuż to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Taaaaaaaaaaak...na pewno...zaraz mi sie was jeszcze zal zrobi;))Jacy to wy biedni jestescie!! Tlumaczcie sobie po swojemu...pewnie sex a raczej jego brak Wam w tym pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do tej pory nie możemy się porozumieć natrętna, czy wiesz jaka może być tego przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr. Hyde
Bo próżność przez was przemawia :-p to i sie porozumieć nie możecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Tez sie zastanawiam kornik...moze zamiast w kore...powinnam zainwestowac w korniki;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem spytać, natrętna, jak to jest u Ciebie z sexem ? pewnie ostatnio coś cieniutko, hormony grają...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
A widzisz..kornik...i znowu sie potwierdza...nie ma to jak sprowadzic rozmowe na temat sexu...w tym to naprawde dobrzy jestescie:) Nie bede sie chwalic...ale czy ja wygladam, na zgorzkniala, zakompleksiona stara panne;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale wyglądsz...a wiesz dlaczego... bo jak dotąd targa Tobą ze wszech miar nienawiść do rodu męskiego. zadałem Ci wcześniej pytania z nadzieją, że na nie odpowiesz ale Ty zachowujesz się jak nadęta, skrzywdzona przez życie stara baba :) poza tym powtarzasz się usilnie, stąd mój wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Nienawisc!!?? kornik na boga..skad takie wnioski...ja jakbym mogla to bym nieba wam przychylila...tylko zeby miec to tez trzeba czasami cos dac!!! A jesli chodzi o Twoje poprzednie pytania to tak jak w topiku..przeczytaj uwaznie...to chyba ja sie pytam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr. Hyde
Nieba nam nie trzeba,tylko nóg lekko rozchylonych...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Sexomaniacy!!! Macie w domach bomby zegarowe a nie widzicie zapalnikow;) Slepota nie glupota ale tez czasami boli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chcesz pokonwersować, odpowiadaj na pytania. zadałem Ci ich kilka a Ty obdarzyłaś mnie śmiesznymi frazesami. Ponawiam pytanie: Jak do tej pory nie możemy się porozumieć natrętna, czy wiesz jaka może być tego przyczyna ? Pytasz? A gdzie te pytania ? mr.Hyde, masz rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Kornik!!?? Znaczy sie jak mam to rozumiec??...bedziesz czytal z mego wnetrza;)?? Az tak to ja sie uzewnetrzniac nie bede;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
a co do Twojego pytania...to odpowiadam szczerze...nie widze wyraznych sygnalow, zebysmy sie nie dogadawyli...przeciez ciagle konwersujemy:))) Mozemy sie nie zgadzac, ale wazne, ze dyskutujemy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskutujemy ? ależ to jakieś nieporozumienie. dyskusja w takim pojęciu jakim je ujmujesz ogranicza się do nic nie znaczących zdań. moja diagnoza jest taka: mądre, ładne i przebojowe dziewczyny zdarzają się i owszem. Ty do nich niestety nie należysz, z przykrością to muszę napisać. :( przebojowości, może i masz trochę...ale to niestety za mało, żeby dyskutować na poziomie, a o to przecież Ci chodziło. czyż nie? gdzie poszła oreore, och z nią to chetnie bym podyskutował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Hyde
Mr.Hyde zawsze ma rację. kornik Ja czytam z kobiecej wilgoci... Może i my jestesmy bombami,ale zapalnikami jestescie Wy. Ale Ty natrętna,chyba jesteś niewypałem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
No i dostalo mi sie...jestem zdruzgotana...i tak sama siebie podziwiam, ze z Wami jeszcze polemizuje, na tematy o ktorych nie macie zielonego pojecia... Kornik...wybacz ale nie dam Ci tej satysfkacji i nie skomentuje...w koncu jestem prymitywna baba z kompleksami i swoja wyuzdana "wyzszoscia"!! Moze nie zauwazyles ale ja na Ciebie zlego slowa nie powiedzialam...dyskutowac to nie znaczy zgadzac sie z tym co pisza inni...ja do takich na pewno nie naleze...a Twoje zdanie szanuje, masz prawo odbierac innych wedlug siebie...szkoda tylko, ze czasami od razu wydajemy opinie o ludziach, ktorych nawet nie znamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Pewnie za Toba ..osiemnastka;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjaśniam: faktem jest, że Cię nie znam. znajomość jednak tego co tu napisałaś sprawiła, że napisałem jak wyżej. jak napisałaś, \"nie muszę zgadzać się \" z Twoim zdaniem. Ty przecież także nie szanujesz czyjegoś, nawet nie starasz się zbytnio. zauważ, że i mr Hyde myśli podobnie. ponad to mam ciągle wrażenie, że piszesz nie na temat... A teraz wyjaśnienie dla Boginki: mądrzy faceci nie lubią słodkich idiotek, nie znoszą też rządzenia w związku. nie na tym przecież polega bycie z kimś. jeśli jednak myślisz inaczej masz problem :) Zmęczyła mnie ta \"dyskusja\". Idę już spać, a wszystkim mówię - Miłej nocy i pięknych snów :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Hyde
Tak jest,dobranoc Piekne Panie. Niech wam sie przyśnia przystojni i mądrzy faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas podniesc ten wartosciowy
temat w gore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
wciaz czekam na mojego Keanu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje zdanie- Gosia
Dziwny- masz racje - ja jestem madra ale nieszczegolnie piekna, raczej srednia .... natomiast mam kolezanke, tez nie za piekna, ale za taka sie uwaza i tak ubiera, poza tym jest inteligentna - robi doktorat i wszystkich traktuje jak debili, oprocz siebie oczywiscie... W normalnej rozmowie oczywiscie udaje spoko wyluzowana i nie zadzierajaca nosa, jest mila ...i obludna, bo nie chcielibyscie byc przez nia "ocenieni"....czyt.obgadani... Poza tym udaje, ze nie ejst interesowna, wrecz potrafi innych o to oskarzyc, a tymczasem dobrze wie, z kim sie zadawac zeby sobie cos zalatwic... pozdrawiam cie Moniko W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo są głupi paskudni i
zacofani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boją się, tylko po co im takie, które wciąż chcą się dowartościować, które są z reguły przemądrzałe, a poźniej płaczą w rękaw, że nikt ich nie chce i że pewnie zostaną starymi pannami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej gdzie takie sa? Juz od dawna taka szukam, ale musi miec co najmniej 45 lat, moze byc palaczka, aby nie otyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z może
A może nie boją się tylko dokonują świadomego wyboru. Może nie chcą super mądrych pięknych i.... kobiet bo wolą wyluzowane z dystansem do siebie i świata nie przesadnie ambicjonalne i nie zaczynających głupich gadek tylko po to aby się pokłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×