Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna_20

Ginekolog kobieta - Warszawa

Polecane posty

Z kobiet polecam Bożenę Kowalską z Centrum Medycznego Unicare, przesympatyczna i świetna specjalistka w swojej dziedzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia09
Polecam dr Cendrowskiego - co prawda nie jest kobietą, ale warto go polecić. Najlepszy ginekolog u którego byłam, bardzo mi pomógł. Przyjmuje w Melitusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku prywatnych placówek to ja jestem zadowolona z tego jak mnie potraktowali w City Clinic - www.cityclinic.pl Szukałam ginekologa już dłuższy czas i tak trafiłam tutaj do dr Wójtowicza. Pełna obsługa, USG na miejscu, komfortowe warunki, nowocześnie, czysto, nie ma takiego hałasu i tłumów jak w dużych, sieciowych centrach. To jest bardziej taka rodzinna klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych ginekologów dostaniesz na ulicy Targowej 70 w Warszawie. Znajduje się tam poradnia ginekologiczna w której cyklicznie bywam. Bardzo przyjemna, intymna atmosfera. Prawie nigdy się nie denerwuje przed wizytą, dodam, ze chodzę na badania tak naprawdę od niedawna. Jestem zawsze pozytywnie nastawiona, mają dobre podejście do pacjentów. Jeśli ktoś chce zobaczyć ich www, proszę www.ginekolog-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.ginekolog-warszawa.pl naprawdę świetni ginekolodzy, polecam serdecznie z całego serca, końcu ktoś rzetelny i mający na uwadze dobro swojego pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×