Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jurko

Delikatne czułości w łóżku-wychodzą z mody?

Polecane posty

Gość Jurko

Bardzo ładnie jest gdy kochankowie zaczynają od delikatnych pieszczot na początku... Mogą tak spędzić długi, długi czas i to im wystarcza.gdzy oboje są "rozgrzani" zaczynją właściwy stosunek. Co Wy o tym myślicie? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze na to czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm__
Ty nie chodzi o kwestie mody, ale o potrzeby.. ja lubie bardzo gdy z partnerem na początku się pieścimy, dotykamy i całujemy, albo po prostu przytulamy, a potem dochodzi do stosunku... czasem to wszystko trwa dosc dlugo i obojgu nam sie to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurko
Dzięki za odpowiedź. Właśnie tego oczekiwałem! Ja również bardzo lubię długo pieścić swoją Kochaną, a ona to wprost uwielbia. Choć nie ukrywam, że lubię czasami "szybkie numerki"-one dodają pikanterii naszemu związkowi... Czekam na dalsze wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiekscosc mezczyzn typu macho skupia sie na swoich potrzebach,troszku pomietosz piersi,zrobia minetke i mysla ze juz sa wspanialymi kochankami!!!!!!!!!!! prawdziwy sex wedlug hindusow ma 10 faz(u kobiety)do mezczyzn to sie nie odnosi poniewaz mezczyni maja tylko 2 fazy w sexie!!!!!!!!!!dlatego wiekszosc pań nA TYM FORUM PLACZE I KRZYCZY Z NIEZADOWOLENIA!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy
takie momenty,tylko dla nas kiedy dotykam sie piescimy ,calujemy i to jest bardziej intymne niz sex czasem trwa to bardzo dlugo i nie zawsze jest preludium sexu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna_babka
A ja lubie konkrety. I takie gadanie, ze kobiety to wola delikatne pieszczoty sa dla mnie niezrozumiale. Wszystko zalezy od pory dnia...itp itd. Ale ja to chyba mam mozg myslacy po mesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam odwrotnie
potrzebuje gry wstepnej zeby najzwyczajniej w swiecie naturalnie sie "nawilzyc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniaczka
Powiem tak:-).Gry wstepne są super ale czasmi jest taka chcica ze niema czasu na gry wstepne!!Czasem jest potrzeban ostra jazda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z powyzszym
ostra jazda to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatne pieszczoty są cudowne... A wszystko tak naprawdę zależy od nastroju w jakim są kochankowie i od tego, na co akurat mają ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RainbowDash
ja tam lubie pieszczoty ale juz po seksie... najpierw musi byc ostra jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
Czasami takie delikatności są zajefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×