Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda36

szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu

Polecane posty

Gość Magda36

Mam problem z nadżerką - czy może ktos polecic mi dobrego i sprawdzonego ginekologa we Wrocławiu ktory wykonuje tego typu zabiegi- najlepiej na kase chorych . Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frotka_100
Witaj Osobiscie polecam Ci "mojego" doktora...jest to dr n. med. Mariusz Markuszewski przyjmuje równiez na kase chorych w Dolnoślaskim Centrum Ginekologicznym ul. Krynicka 22\1a Wrocław tel. 336 01 57 , 336 01 37, rejestracja codziennie od 9 rano , jest naprawde dobry .... tak wiele mu zawdzieczam...jezeli sie zdecydujesz to napisz jak wrazenia... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frotka_100
tam ma byc ulica KRYNICKA 22/1a ( przepraszam za błąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda36
Frotka dzięki za pomoc🌼 Czy wykonywałaś jakiś zabieg u tego lekarza? Boje się żeby po zabiegu nie było gorzej niż przed . Moze napisze ktoś , kto przeszedł tego rodzju zabieg Pozdrawiam i prosze o odzew🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frotka_100
Witaj... Ja u niego lecze sie juz 5 lat... sprawił cud ze zaszłam w ciaze i za kilka tygodni urodze córeczke... On wykonuje mase zabiegów ..nie obawiaj sie to wspaniały lekarz...przeciez najpierw mozesz podejsc i porozmawiac... zobaczysz Ci "podejdzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda36
Witaj Dopiero teraz wybrałam się do doktora Markuszewskiego , i musze się przyznać że zdziwiło mnie jego niekonwencjonalne podejście do pacjentki .Z początku miałam mieszane uczucia , i szczerze mówiąc miałam ochote wiać gdzie pieprz rośnie . Zadawał mi mnostwo pytań , a ja nie zawsze wiedziałam co mam odpowiedzieć , czułam się jak na egzaminie , jednak po dłuższej rozmowie wydał mi się całkiem w porządku . Zaskoczyło mnie to, że pacjentce poświęca tak dużo czasu , i to że jest bardzo dokładny . To naprawd e to mądry lekarz , jak zaczął mówić co mi dolega to byłam zdumiona skąd on to może wiedzieć . Szkoda tylko że wizyty są dosyć drogie , jednak nie zamierzam z niego rezygnowac . Zobaczymy jak poradzi sobie z moimi dolegliwościami . W tym miesiącu umówiłam się na następna wizyte . Wzbudził moje zaufanie , i wierze że mi pomoze . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-la
W sprawie dobrego ginekologa! Dzięki dr Markuszewskiemu (bodajże w zeszłym roku zaliczył doktorat) moja zona wylądowała w szpitalu na stole operacyjnym. tak gadane to on ma: - nie zginać nóg, zdobić sobie poduszki na kolana aby nóg podczas snu nie zginać - wygrzewać czopki -co dwa miesiące u lekarza i woreczek leków -i ekstra metronidazol a doprowadził moją zone do stanu agonalnego! proszę się zastanowić poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa.
Witajcie! Szukam informacji na temat dr Markuszewskiego z ul. Krynickiej. Kilka m-cy temu dostałam informację od koleżanki, że ten o to lekarz jest jednym z najlepszych na Dolnym Śląsku i że niedługo będzie dzień bezpłatnych wizyt. Umówiłam się miesiąc!!!! wcześniej. Mam "swojego" ginekologa, ale chęć poznania opinii innego i w dodatku "tak dobrego" spowodowała, że poszłam na tą wizytę. Wyszłam bardzo zdziwiona, bo okazało się, że nie mam nadżerki, a byłam już przygotowana do jej usunięcia. Poza tym zdziwiło mnie podejście tego lekarza. Czytam różne opinie kobiet, ale Twoja d-la, spowodowała, że postanowiłam się wypowiedzieć na tym forum. Oczywiście gadane ma, trzeba mu to przyznać, chociaż uważam, że mówi to samo większości kobiet. Okazało się, że mam macicę przesuniętą w lewą stronę, więc usłyszałam, że zbyt często zakładam nogę na nogę, że śpię na lewym boku, trochę to dziwne, ale być może coś w tym jest. Oczywiście dostałam kupe recept, w tym oczywiście czopki i maść samego dr Markuszewskiego. Uważam, że jest to zbyteczne, teraz myśle, że zwrot za wizytę miał być w tych lekach. Teraz jestem rozbita, bo nie wiem któremu lekarzowi wierzyć, przecież opinia lekarzy chyba nie może się aż tak różnić. Przeczytałam gdzieś, że to szaman, chyba zaczynam w to wierzyć, przed badaniem długo patrzy się w monitor komputera i nic nie mówi, nie chce słyszeć opinii innych lekarzy, nie chce znać poprzednich wyników, twierdzi, że żótła kula na jego biurku, wszystko mu zaraz powie :). Bardzo proszę o opinie kobiet, które go znają, być może się mylę co do jego osoby. Chciałabym dowiedzieć się również czegoś, na temat przesuniętej macicy, czy czymś to grozi (jeszcze nie rodziłam). On twierdzi, że da się ją "przesunąć" lekami, a dokładnie Dispertazą (globulki doodbytnicze - koszmar!!!!). Zanim zaczne je brać, prosze o jakieś informacje na ten temat. Być może, ktoś miał do czynienia ze specjalnymi globulkami (do kupienia w tej przychodni) i maścią tego doktora, bo ja naprawdę nie wiem dlaczego on mi to przepisał. Pogubiłam się już w tych receptach. Pozdrawiam wszytkich i czekam na jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keani
dr Markuszewski faktycznie moze budzic kontrowersje, jako ze jego system leczenia odbiega nieco od tego do jakiego nas przyzwyczaili inni ginekolodzy- a wierzcie mi, leczylam sie u wielu z nich. Szybkie USG, krotki wywiad, bardziej lub mniej trafna diagnoza, oplata za wizyte i do widzenia. Tu jest inaczej- fakt, trzeba sie wyczekac w dlugich kolejkach (ale jaka okazja by nadrobic czytanie ksiazek!:) ), ale za to wizyta trwa czasem i z godzine jesli trzeba, dr Markuszewski bb dokladnie wykonuje badania, jest b troskliwy i serdeczny i przejety kazda pacjentka (a nie tylko statystykami). A w kurczeniu nog czy noszeniu sztucznej bielizny ma sporo racji - przyznacie ze inni po prostu nie zwracaja na to uwagi. Efekt za to jest taki, ze po ponad 4 latach oczekiwania na dziecko, gdzie inni najlepsi ponoc specjalisci juz nie wiedzieli co ze mna wymyslic, na 4tej wizycie u dr Markuszewskiego zobaczylam te wysnione 2 kreseczki a teraz patrze jak mi cudownie rosnie brzuch. I wiem ze jestem w dobrych rekach i ze moge w razie watpliwosci zadzwonic o kazdej porze dnia i nocy i dostane serdeczna i fachowa pomoc i rade. A ze to ta slynna kula powiedziala dr-owi ze bede niedlugo mama... no sami widzicie ze to dziala :) Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i zycze duzo wiary w siebie i polecam dra Markuszewskiego wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie polecam doktora Markuszewskiego, to dobry finansista a nie lekarz Wizyty na NFZ a prywatne to dwie różne bajki. Na początku mojej ciąży chodziłam do trzech lekarzy tzn. raz poszłam ponieważ chciałam wybrać jednego , zdecydowałam się na Dr. Markuszewskiego i to był błąd. Pan doktor nie dość ,ze ciągle wciska kity o zginaniu nóg, wietrzeniu co oznacza brak higieny to jeszcze wciska swoje medykamenty czopki maśc**** czym jeszcze inne niedozwolone leki w ciąży!! ciążę prowadzi średnio wypisując bzdury w karcie ciąży o zmianie pozycji itp. a nie dane , które się tam powinny znaleźć. Największy problem w tym iż u niego kasa = opieka ale nie kasa za wizytę bo to nasz obowiązek płacić mu gdy mamy potrzebę tylko kasa ekstra wtedy jest bardzo opiekuńczy i wszystko załatwi. Normalnej pacjentce , która nawet prywatnie się leczy nie przysługuje nic ponad standardowa wizyta i to nie koniecznie z usg 4d ponieważ przez całą ciążę nie zrobił mi go ani razu!!!! ponadto gdy dostałam w 38 tyg. ciąży zapalenia dróg moczowych to nawet nie odebrał telefonu!!! a kazda wizyta 180-150 zl!!!! pozdrawiam doktora i odradzam Paniom tego lekarza jest tylu lekarzy lepszych!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Jarosz w mediconcept, ale odpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gasinska-Drozdowska - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula95
Dr Mariusz Markuszewski jest najlepszym lekarzem na swiecie nie zamienila bym go nikdy w zyciu na innego przyjmuje na Powstańców w Dolnośląskim Centrum Ginekologii Polecam Serdecznie wszystkiem Panie sa nim zachwycone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Widzę, że wiele z Was uczęszczało do dr Markuszewskigo i też leczył Was czopkami, maścią itp. Byłam dopiero na jednej wizycie, więc na temat skuteczności jego leczenia jeszcze się nie wypowiadam, ale mam pytanie czy podczas zażywania czopków staraliście się o dziecko czy po owulacji je odstawiałyście(na ulotce czopów pisze że nie można ich zażywać w czasie ciąży)? Interesuje mnie opinia osób, które stosowały to leczenie i zasżły po nim w ciążę. Niestety w czasie wizyty nie wpadłam żeby zapytać o takie rzeczy, a teraz dr przebywa na urlopie. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebujecie sensownego ginekologa, polecam Wam dr Joannę Michniewicz bądź dra Michała Pomorskiego. To są lekarze kliniczni (AM na Borowskiej), z naprawdę dużą wiedzą, doświadczeniem i świetnym kontaktem z pacjentkami. Nie boją się trudnych przypadków (ja takim byłam i to dwukrotnie). Przyjmują prywatnie, ale warto wydać te pieniądze, bo będziecie pod fachową opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czopki odstawia sie jak zobacdzysz dwie kreski na tescie. Po owu dalej powinno się brac. Czopki maja rozpuszczac zrosty, co uwalnia macice i ulatiwa zagniezdzanie. Ja tez czasem jak mam nadzieje, ze sie udalo, odpuszczam sobie czopki juz blisko miesiaczki. Czopki, globulki i maść kupuje sie w aptece, dr Markuszewski na tym nie zarabia. Czopki niewielu lekarzy stosuje, bo to drogie leczenie, ale skuteczne - to uslyszalam od farmaceutki. Masc, globulki dr przepisuje kazdej profilaktycznie, bo jesli zaparzamy ciagle "podwozie", to nie ma sie co dziwic ze co jakis czas wychodza rozne zapalenia, swędzenia itp. Ja stosuje globulki i masc tylko wtedy jak cos zaczyna mnie swedziec i po tym szybko mi przechodzi. takze na to kasa nie leci. Jak bedzie sie stosowalo do zaleceń, to takie sytuacje gdzie trzeba uzyc masci lub globulki są rzadkoscia. To ze doktor patrzy w ekran i nic nie mowi - no taki jest, nie spieszy sie, koncentruje sie i nie rozprasza.. trzeba sie do tego przyzwyczaic. Wiadomo, na pewno sa obszary w ktorych sie nie specjalizuje, natomiast ja mam do niego wielkie zaufanie, dobrze sie u niego czuje. Ktos pisal, ze dr doprowadzil zone do stanu agonalnego - jakies szczegoly? bo to tak rzucone, nie wiadomo o co chodzi.. nie wierze ze to dr do czegos takiego doprowadzil, to jakas wielka nadinterpretacja. Duzo sie pisze o naprotechnologii teraz. Mysle, ze dr Markuszewski, mimo, ze nie nazywa tego naprotechnologia, to zalicza sie do tego trendu. Szuka dokladnie przyczyny, uderza u źródła problemu - a najczesciej to jest wlasnie odzywianie, ruch, higieniczne zycie (spanie, siedzenie, bielizna..). Co tez wazne, dr nie jest typem ktory wysyla od razu na operacje, jak inni lekarze. Teraz dr ma w gabinecie asystentkę, ktora przejela notowanie w karcie przebiegu wizyty, umawia na kolejna wizyte, drukuje recepty, wiec wizyta przebiega sprawniej. Absolutnie dr nie leci za kasą. Jestem u niego ok 4 razy w miesiacu, przy czym płacę tylko za jedna wizytę. 150zł. Chce podejsc do IUI, dr wstrzymal procedure w poprzednim cyklu, bo warunki nie byly idealne i mowi, ze nie ma sensu teraz robic IUI bo są słabe szanse, i beda to bez sensu wydane pieniądze. Mówi, ze moglby mi przeciez przytaknąć i zrobic IUI, bo to w koncu jego i pani laborantki zarobek, ale po co, jeszcze sie zrażę niepowodzeniem, wiec lepiej przeczekac cykl i postarac sie o lepszą kondycje organizmu i wtedy dzialamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo wdzięczna ginekologowi z www.florjanski-ginekolog.pl. Przy kontrolnym badaniu pobrał próbkę z nadżerki do badania. W ten sposób został wykryty w bardzo wczesnym stadium nowotwór. Natychmiast podjęte leczenie uratowało mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×