Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magduuu

znizki na komunikacje miejska w Niemczech??

Polecane posty

Gość magduuu

Sluchajcie, nie orientujecie jak to jest ze znizkami na komunikacje miejska, pociagi itp w Niemczech Jestem studentka i czesto wyjezdzam do Monachium i nie wiem jak wyglada ta sprawa. Za odpowiedz wielkie dzieki, pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduuu
nikt nic nie wie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduuu
kurcze, myslalam ze jak jestem studentka- to moze tez mam znizke... bo wiem ze oni maja u nas znizke studencka i uczniowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduuu
Próbuję uzyskać 50% zniżkę w niemieckich pociąch pokazując kartę rowerową mojego dziadka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez studentka
Jesli studiujesz w Niemczech, to w danej strefie mozesz sie poruszac za darmo jesli wykupisz SemesterTicket, ktory w roznych czesciach kraju roznie kosztuja Sama gdy jezdze do Polski to jak juz korzystam z wochenendeticket ;) wiem ze niektorzy kupuja Bahnkarte, wtedy przysluguja znizki, ale to jest dla wszystkich, tez niestudentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yax
Bylam 2 tyg temu w Muenchen i jesli chodzi o komunikacje miejska - to dla nas -Polakow jest po prostu drogo. Za bilet tygodniowy na jedna strefe w sumie najbardziej przydatne..centrum i okolice zaplacilam 12.20 E czy jakos tak. Bilety w jedna strone ( mozesz sie przesiadac ile raz chcesz ale musisz jechac w jednym keirunku) kosztuja 2.20 E. Znizki tam jakies byly - dla dzieci chyba i starszych ludzi. Natomiast dla studentow nie. Musialabym znalezc gdzies ulotke na ktorej to wszystko bylo napisane ( jak chcesz poszukaj w necie bo ja gdzies widzialam)W kazdym razie Monachium jest piekne, przyjazne dla ludzi i warte bylo wydania sporej kasy na komunikacje miejska. A tak w ogole to komunikacje miejska polecam jedynie w brzydkie dni bo tak naprawde najlepiej sie tam jezdzi ROWEREM! Sciezki rowerowe sa wszedzie. Poza tym akurat mieszkalam w takim miejscu w monachium ze do centrum moglam dojechac cala trase angielskim ogrodem....sama przyjemnosc!!! Monachium jest super no i potrafia zorganizowac BLADENIGHT :>, ktore tez polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim,tez studiuje w Monachium:) Dla studentow sa znizki na komunikacje miejska! Trzeba sobie zalatwic Ausbildungstariff2 na Hbf.,w zaleznosci od tego gdzie sie mieszka i jaka jest odleglosc do Ausbildungsstelle kupujesz tyle Ringow,ja np.jak kupowalam norlanie 3 ringi to placilam ok47euro na miesiac a z ta znizka stuedncka place teraz ok.35 wiec spora roznica.Pozdrawiam galaxia86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×