Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajaca 5985

pytanie do panów tych doswiadczonach z duza iloscia kochanek

Polecane posty

Gość Pytajaca 5985

mam do was pytanie czy te partnerki z którymi było wam najlepiej to był seks bez zobowiazan czy raczej były to kobiety w których byliscie zakochani z kim byl ten wasz najlepszy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek 40
Kiedy podjeżdżam do liceum "na loda" to tam tyle jest pięknych dziewczyn że trudno sie niezakochac ale potem jakos jak bierze pieniadze to jej wartośc spada(niemam pojęcia czemu) .Z koleji w pracy to trudno bez zobowiązan ..heh dlatego zarabiam ile zarabiam szwfowa mnie ceni i tu (w parcy) i tu.... (Na wakacjach młode plazowiczki nawet sie nieprzedstawiają niektore) bywa ciekawie zazwyczaj chcą pieniędzy lecz czesto potem dostaje sms-y akiedy sie spotkamy a co a gdzie więc tak naprawdetrudno zyc bez zobowiązań..... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdziwyXXfacet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiemy, że śliczny Marcinek, typowy ogier polski, to zakompleksiony pan w podeszlym wieku, o wybujałej wyobrazni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leena23
Tak samo myślę jak ty brunetko. Już widzę tego Casanovę: na pewno z wąsikiem...sylwetka juz wyraźnie zdeformowana(u prawdziwego Polaka ta deformacja przeważnie zaczyna się ok.30ki!)...nieświeża koszula(ale tylko wtedy jak jest poza domem - w domu chodzi wyłącznie w podkoszulku)...jesli chodzi o obuwie to latem b. chętnie nosi klapki,natomiast ogólnie to adidasy albo nieokreślonego rodzaju trepy... Dość ...bo mogłabym tak godzinami opisywać polskiego amanta-bajarza.Jednak szkoda na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrado
hmm. ostanio z bólem zrobielem sobie podsumowanie i wyszlo ze spalem z 20 kobietami, przerazilem sie bo tylko 4 relacje byly w mire normalne, reszta raczej seks bez zobowiazan. odpwiadajac konkretnie na pytanie: Najlepszy chwile w sexie byly zwiazene z uczuciem (troska,szacunkiem etc).to bylo cos wyjatkowego co trudno opisac po prostu kochajac sie z A.... widzialem já jako integralna osobe, mozna powiedziec ze polaczylismi sie calkowicie (nie tylko ciala), podejrzewam ze ona w tej chwili czula to samo, to bylo wyjatkowe ale to byly najlepsze i niestety jedyne 15 min wspanialego sexu w moim zyciu. Te 15 minut sa o tyle dla mnie wazne ze wiem ze sex moze byc wspanialy. Tylko uczucie-dojrzale-nie mylic z uzaleznieniem emocjonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassol
odpowiadam.... uczucia nie maja z sexem nic wspolnego najlepsza laska z ktora bylem poprostu mi spasowala wygladem temperamentem miala prawdziwa przyjemnosc i prawdziwe orgazmy a pozatym synchronizujemy tak idealnie w lozku ze pomimo osobnych drog zyciowych spotykamy sie od czasu do czasu na sex dla nas idealny . zycze kazdemu by takich uczuc doznal to jak sztuka dla sztuki bez przesadnych uczuc . ale dobrze jest gdy sie tacy partnerzy lubia . dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaaa
najlepsze w łóżku są kobiety piękne ( musi mieć ładną buzie i nienajgorszą reszte ) i z temperamentem...oziębła brzydula nie nadaje sie do tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flalalalalalalaljjj
ja zawsze z milosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLafiryndaaaa
do pparrasol cały czas Ci się marzy? Nawet nick masz seksowny mamusia nie kochała, ze nie potrafisz skojarzyc seksu z uczuciami? czy az tak była walnieta, że nie umiesz juz kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassol
sex to ruchanie milosc to troska o kogos (w moim pojeciu) by komus bylo dobrze ze mna na codzien . zainwestowalem tyle uczuc w kobiety ze to slowo stracilo swoj blask i dzwiek dla mnie. a teraz jestem sam i mam swoj swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×