Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietania

POMOŻCIE!!!niewiem co robic

Polecane posty

Hej! Jestem studentką, studiuje zaocznie, chciałabym podjąc jakąkolwiek prace... stwierdziłam ze przejde sie po sklepach w miescie i popytam, mieszkam w Bełchatowie, sklepów nie jest za duzo także powinnam sobie dac rade... pod warunkiem ze napiszecie mi jak mam to robic....czasami są ogłoszenia na sklepach ze szukają pracy.... tylko nie mam pojecia o co pytac.... nie pracowałam nigdy i dlatego chciałbym aby ktos mi napisał.... jesli ktos mi odpowie ze ogloszenie jest aktualne albo wogole przypadkiem powiedzą ze szukają kogos to o co mam jeszcze pytac.. jak sie zachowac?????????????????????????PROSZE O JAKIEŚ RADY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Tez jestem studentka zaoczna.Tez szukam pracy doslownie wszedzie,tzn.w granicach rozsadku,hehe chyba wiesz o co mi chodzi:)Hm,ja np.jak zobaczylam ogloszenie w gazecie,ze poszukuja kogos do pracy,to dzownilam,umawialam sie na rozmowe.Na rozmowie to wszystko powiedza ci co i jak.Musisz(chociaz nie zawsze tego wymaga pracodawca) przyniesc CV,list motywacyjny,zawsze jest dobrze miec to przy sobie.A jak zobaczysz ogloszenie na wystawie jakiegos sklepu,to wejdz i zapytaj sie w jakim charakterze poszukuje kogos do pracy!!Oj,Ty na prawde jestes \"zielona\" w tych sprawach!To nic trudnego zapytac sie o co chodzi pracodawcy!Nie boj sie!Do odwaznych swiat nalezy!Powodzenia:)(🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha11
badź naturalna, miła i usmiechaj sie , tak, jakby to nie była twoja zyciowa szansa..tylko tak przy okazji pytasz:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do buderelu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wydrukowanym cv idziesz i sie pytasz czy możesz zostawic i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pracujace na czatach amerykanskich zapewne juz maja ta karte, lecz te ktore nie maja moga sobie zalozyc karte payoneer Łatwe szybkie płatnosci w dolarach, wyplata w polskich bankomatach:usmiech.gif Troszke dlugo sie na nia czeka ale wartousmiech.gif Gdybyscie mialy jakies pytania chetnie odpowiemusmiech.gif http://share.payoneer-affiliates.com/a/clk/14 4T6S Za zalozenie karty przez ten link zyskujecie i wy i ja po 25 dol.gif buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×