Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monika1984

marzy mi się trójkąt z dwom facetami.........komu jeszcze??????????????????

Polecane posty

6 godzin temu, trick napisał:

fajnie jest mieć swobodną i bliską relację z drugą para. Relacja z pełnym zaufaniem i gotowością do eksperymentów. Najpierw seks równoległy, pojawia się apetyt i gotowość na coś więcej. Sesje spotkaniowe z różnymi konfiguracjami jako motyw przewodni. Zwykła wymiana staje się zbyt prosta, oczywista. Smaczki to trójkąty albo zabawa pary z obserwacją drugiej pary, ale "na krzyż". Fajnie jest patrzeć rżnąc partnerkę w usta, jak ten drugi najpierw odwiedza wszystkie zakamarki jej ...y, a potem nie zważając na prośby, rozwiera i penetruje pupę. Moja zawsze się wstydzi anala, wstydzi się tego że ją wściekle podnieca. Stara się ukryć podniecenie. Robi to nawet jak jesteśmy we dwoje. Ale jak jesteśmy we czwórkę to stara się za wszelką cenę opóźnić to co nieuniknione. Jak ja to robię to oczywiście intsruuję pozostałych jak wiercić jej w tyłeczku, jak nawilżyć, jak klapsami zdyscyplinować żeby przestała napinać pośladki i odsłoniła cały piękny rowek. Wtedy jeszcze trochę pieszczot i już jej dupcia jest gotowa. Ale tylko dupcia bo zasłania oczy cichutko stęka i prosi, ale jednocześnie wypina pupcię pulsując tym tajemniczym guziczkiem.

Hej też czasem się tak bawimy polecamy każdej parze co choć raz pomyśleli o tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest to robić we trójkę mile doznania mój facet pierwszy raz jak to zrobiłam z nim i kolega jego miał mieszane uczucia ale 2 raz z tym samym kolega byl boski dla każdego finał na buzi razem skończyli później 2 raz się zaczęliśmy bawić czasem kogoś szukamy bo mój nie chce żeby to był znajomy woli obcego i wtedy więcej się dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kamil32 napisał:

Fajnie jest to robić we trójkę mile doznania mój facet pierwszy raz jak to zrobiłam z nim i kolega jego miał mieszane uczucia ale 2 raz z tym samym kolega byl boski dla każdego finał na buzi razem skończyli później 2 raz się zaczęliśmy bawić czasem kogoś szukamy bo mój nie chce żeby to był znajomy woli obcego i wtedy więcej się dzieje 

A w pupie nie kończył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

A w pupie nie kończył ?

Jak narazie to tyło ja skończyłem w pupie a ten koleś tylko w gumce ja miał tylko loda bez mu robiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamil32 napisał:

Jak narazie to tyło ja skończyłem w pupie a ten koleś tylko w gumce ja miał tylko loda bez mu robiła 

Myślałem,  że wzieliście ją na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

Myślałem,  że wzieliście ją na dwa baty.

Na dwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kamil32 napisał:

Na dwa 

A ty masz jakieś doświadczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kamil32 napisał:

A ty masz jakieś doświadczenie 

nie mam żadnych takich doświadczeń własnych. Moim ideałem relacji z kobietą jest 1:1. Nie dzielę się z innymi samcami. Jestem jak ten wielki, silny i dominujący lew. Przeganiam innych. Co najwyżej może zgodziłbym się z dwoma na raz ale też nigdy tego nie robiłem i z racji tego, że zamierzam być wierny mojej partnerce nigdy tego nie zrobię. Natomiast jeśli Wam to odpowiada - czemu nie - przy czym chyba najdoskonalsza forma 2M+F to seks na dwa baty a ewentualnie trzeci mężczyzna może jeszcze "z przodu" do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

nie mam żadnych takich doświadczeń własnych. Moim ideałem relacji z kobietą jest 1:1. Nie dzielę się z innymi samcami. Jestem jak ten wielki, silny i dominujący lew. Przeganiam innych. Co najwyżej może zgodziłbym się z dwoma na raz ale też nigdy tego nie robiłem i z racji tego, że zamierzam być wierny mojej partnerce nigdy tego nie zrobię. Natomiast jeśli Wam to odpowiada - czemu nie - przy czym chyba najdoskonalsza forma 2M+F to seks na dwa baty a ewentualnie trzeci mężczyzna może jeszcze "z przodu" do buzi?

Wtedy jeden z tych trzech w pupę 2 w cipce i 3 w usta albo dwa z przodu na zmianę mamy kolegów ale nie chcemy się bawić z tymi co nas znaja obcy są lepsi i więcej można robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamil32 napisał:

Wtedy jeden z tych trzech w pupę 2 w cipce i 3 w usta albo dwa z przodu na zmianę mamy kolegów ale nie chcemy się bawić z tymi co nas znaja obcy są lepsi i więcej można robić 

pewnie lepiej to ustalić wcześniej. Przekładanie z pupy do pochwy albo do ust nie jest raczej zdrowe chyba, że nastąpiłaby zmiana prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

pewnie lepiej to ustalić wcześniej. Przekładanie z pupy do pochwy albo do ust nie jest raczej zdrowe chyba, że nastąpiłaby zmiana prezerwatywy

Z pupy to nawet ja już nie daje jej do buzi ani cipki albo myje go albo kończę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ddt60 napisał:

pewnie lepiej to ustalić wcześniej. Przekładanie z pupy do pochwy albo do ust nie jest raczej zdrowe chyba, że nastąpiłaby zmiana prezerwatywy

Na początku obcemu to w gumce ssala ale to ani on nie czuł przyjemności ani ona sam mówiłem żeby zdjęła gumkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamil32 napisał:

Na początku obcemu to w gumce ssala ale to ani on nie czuł przyjemności ani ona sam mówiłem żeby zdjęła gumkę 

pozwoliłeś aby obcy facet wsadził twojej dziewczynie w usteczka i jeszcze może się spuścił? oj... chyba to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

pozwoliłeś aby obcy facet wsadził twojej dziewczynie w usteczka i jeszcze może się spuścił? oj... chyba to prowo

Powiem Ci ze pozwoliłem ale pierwszy był kolega on pierwszy był z nami w trójkącie a temu obcemu jak zapytał się czy może jej skończyć w buzi to nie wiedzialem co powiedzieć ale w sumie to nawet fajnie to wyglądało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kamil32 napisał:

Powiem Ci ze pozwoliłem ale pierwszy był kolega on pierwszy był z nami w trójkącie a temu obcemu jak zapytał się czy może jej skończyć w buzi to nie wiedzialem co powiedzieć ale w sumie to nawet fajnie to wyglądało 

Dlatego też z obcym lepiej bo kolega nas zna i tak później całować się przy Nim a jak komuś się wygada albo będzie zły i będzie się śmiał że ja całowałem ona mu ssała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kamil32 napisał:

Dlatego też z obcym lepiej bo kolega nas zna i tak później całować się przy Nim a jak komuś się wygada albo będzie zły i będzie się śmiał że ja całowałem ona mu ssała 

nie boisz się, że mógłby ją zarazić hiv-em albo czymś innym. Dziwne to. Pozwalacie obcym facetom bzykać wasze dziewczyny, one się na to z chęcią zgadzają a następnie pozwalacie bez gumy spuszczać się obcym facetom w usta waszych dziewczyn? Dla mnie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

nie boisz się, że mógłby ją zarazić hiv-em albo czymś innym. Dziwne to. Pozwalacie obcym facetom bzykać wasze dziewczyny, one się na to z chęcią zgadzają a następnie pozwalacie bez gumy spuszczać się obcym facetom w usta waszych dziewczyn? Dla mnie dziwne

Kolegę znam od dziecka a obcego sprawdzić trzeba to chyba oczywiste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba robić wszystko z głową i jest bardzo fajnie nie moja pierwsza kobieta to robi i nie ja pierwszy się zgodziłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×