Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MAGGIE3

Chcę otworzyć salon fryzjerski

Polecane posty

Gość PaPa81
3 godziny temu, Gość peptus napisał:

Proszę tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Koszty wejścia w temat są wysokie, ale tak samo jest w każdym innym biznesie. Trzeba tylko jakoś rozsądnie to przeanalizować. Klient salonu ma konkretne oczekiwania, potrzebuje od rozwiązań jakości i właśnie takimi drogami da się cokolwiek osiągnąć. Tylko wszystko musi zająć chwilę. 

A JA CI MOWIE ZA JAKIS MIESIAC PAPA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się długo rozglądałam za odpowiednim sprzętem, w końcu zdecydowałam się na babylissPRO. Mam od nich suszarki, lokówki, prostownice i maszynki, a niedawno nowy trymer skeleton, praccuje się nim świetnie i wygląda bardzo dobrze, klienci na to też zwraają uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system firmao.pl/ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinnaś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system firmao.pl/ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja dziewczyhny jest spora, jednak praktycznie każda kobieta chodzi do fryzjera. Tak wiec jeśli będziecie dobre w swoim fachu, to na pewno bedziecie mialy klientki. Na poczatku dobrze jest postawić na reklamę, potem jednak będziecie mieli wiele klientek z polecenia. 

Jeśli chcecie się reklamować, polecam dopasować reklamę do grupy docelowej https://admonkey.pl/korzysci-firmy-z-content-marketingu/ Na stronie jest opisane kilka plusów takiego marketingu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×