Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pięknnna..18

ładni maja lepiej?

Polecane posty

Gość pięknnna..18
bo nie mam zainteresowan i bardzo ubolewam z tego powodu, pss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknnna.. 18
"intleigentna" to moze Ty jestes, ale ja na pewno nie! Ja mam pojecie, czym jest inteligencja, bo moje IQ jest wyzsze niz liczba zrobionych przeze mnie lasek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrzejsza od ciebie
ja mam chociaz te stolce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknnna..18
psss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm............
widze ze pod madrzejsza tez juz sie podszywaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrzejsza od ciebie
no...ale ja sie nie martwie.Musze juz spadac.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknnna.. 18
juz mi sie znudzilo to gadanie ze soba, ide stad, bo nikt nie chce juz mnie wychwalac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy wielbiciel
och, piekna, Ty sie nie przejmuj tymi głupimi krowami:) dla mnie zawsze bedziesz najpiekniejsza i najmądrzejsza:) pozdrawiam 😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peevish-ka
pierwsze piszesz, ze czujesz sie samotna a [potem z usmiehcem , ze wolisz facetów a kolezanki dla zabicia czasu to juz wiesz, dlaczego jestes samotna?? bo tak jak Ty traktujesz innych tak oni traktuja cibie!!!a faceci (nie wszydscy) leca na zgrabny tyłek ładna buzke fajne ciuchy, a miłosc gdzie?? zastanów sie nad soba albo nie wypoisół takich pierdół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś czego ty mieć nie będziesz
Ona jest poprostu zakompleksiona. Wie, ze nikt z Nas nigdy jej nie widział... Opisala "wymarzony" wygląd pustej laleczki i liczyła na oklaski i zachwycone tłumy. Zapomniała jednak, że nie wszyscy są tacy jak ona. Mamy poziom. Swoje wartości. Cele. Marzenia. Z takimi osobami jak My nie porozmawiasz dziewczynko w ten sposób. Nie interesują nas tipsy, solarium, i blond pasemka, naprawde.. Zmień się.. póki jeszcze masz czas... Bo ciężko ci w życiu bedzie... Sztuka nie polega na byciu z facetem, któremu zalezy tylko na twojej... dupie, ale na zwrocenie na siebie uwagi poziomem który reprezentujesz... u ciebie nie ma za bardzo czym sie chwalic jak widac... poczytaj troche książek... może wyjdzie ci to na dobre. Też mam pieniądze, byłam na paru okładkach, chodziłam po wybiegu... dostałam role w filmie Ewy Bakalarskiej jako jedna z trzech osób sposrod Warszawskich szkół... i co? oznacza to, że jestem fajna elo młodzieżowa? no proosze... to takie żałosne. Przyjaciół mam. Od wielu lat... Tych samych. prawdziwych. Mam wszystko o czym moglaby marzyc mała dziewczynka a mimo to ludzie nieustannie są przy mnie. Nasze wypowiedzi nie są oznaką zazdrości lecz zdziwnienia ku twojej płytkiej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A precyzyjniej? Czego konkretnie ma dotyczyć częstotliwość zawarta w pytaniu?:) Jak liczby osobniczej - to do skutku. Jak ilości z jednym osobnikiem - sprawa indywidualna i nie do dyskusji, tylko do sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli piszę, to znaczy że mam chęć;) Pisać. Nie mam żadnych innych czarnych ani pomarańczowych. Po co? Czasem piszę na pomarańczowo ale nick jest taki sam tylko z kropką. Taka Pomarańczowa Alternatywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy odpowiadam na zapotrzebowanie:) Najczęściej wyraża się to w odpowiedziach na jakieś sensownie postawione pytania, a stricte na kafeterii - jak ktoś ma problem i mogę podpowiedzieć te dziury właśnie. Satisfaction Guaranteed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź bez wględu na znaczenie pytanie dla pytanego oznacza konformizm w stosunku do pytającego, a nie o to przecież chodzi, żeby potakiwać. Przynajmniej niektórym pytanym. ŁADNIE interpretować odpowiedź skoro nie było pytania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×