Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akvarela

Technik masazysta - czy warto?

Polecane posty

Gość akvarela

Wybieram sie do tej szkoly poniewaz bardzo interesuje mnie masaz, najpier mialam planyy pojsc na fizjoterapie ale niestety finansowo nie dam rady wiec wymyslilam to studium, czy myslicie ze warto? zastanawiam sie a musze jeszcze dzis podjac decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To tak jak moja kumpela:D miala dokladnie takie same plany jak ty! Uwazam, ze zawod jest swietny. Moze nie ma wielkiego popytu na masazystow, ale to chyba dobrze, bo nie wiele osob ksztalci sie w takim kierunku i latwiej znalesc pozniej prace. Czesto potrzebuja w roznych kilnikach lub salonach odnowy biol. wiec uwazam ze nie masz sie co bac:) Ja poszlam na kosmetologie;) to troszke podobne, bo tez bede poprawic ludziom nastroj i nie tylko.... pozdrawiam i zycze powodzenia:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akvarela
no ja jestem juz z wyksztalcenia kosmetyczka i tez sie zastanwialam nad komsetologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akvarela
warto czy nie warto/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie warto
Dlaczego? Bo po pierwsze, ten rynek bedzie się rozwijał. Po drugie, jeśli tym się (na prawdę) interesujesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram poprzedniczki. Zawód jest świetny. Bardzo wiele osób, prowadzących siedzący tryb życia - czyli prawnicy, informatycy, ekonomiści... (tu można dalej wymieniać) prędzej czy później zaczynają mieć problemy z kręgosłupem. I kto im wtedy może pomóc? Jak dla mnie zawód z przyszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akvarela
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PONIEWAZ PISZE ZE TO TECHNIK MSASAZYSTA NA ULOTCE, ALE UZYSKA SIE TYTUL TECHNIK TERAPI ZAJECIOWEJ WIEC TO NIE TO SAMO OSZUSTWO??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
polecam gdyz sama zaliczylam semestr studium masazu w polsce, nie skonczylam go bo wyjechalam do anglii i chce go skonczyc tutaj gdyz jest bardzo poszukiwany i dobra kaske sie na tym tu robi ;) wystarczy ze popracujesz tu kilka godzin dziennie w tym zawodzie i mozesz sobie spokojnie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam zrobienie tego studium:) masaz to fajna rzecz i napewno w przyszlosci bedzie wieksze zapotrzebowanie na masazystow niz teraz:) sama zdecydowalam sie na studium policealne, tylko,ze na kosmetyczne i zaczynam za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×