Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimfa009

On nie potrafi tego zrozumieć...

Polecane posty

Gość nimfa009

Kiedy nie bylismy razem zajmowalam sie fotomodelingiem i jak wiadaomo roznym rodzajem zdjec od mody po akt.Moj chlopak to wiedzial jak znow do siebie wrocilismy,ale nigdy niewidzial aktow,a teraz zobaczyl moje zdjecia w bieliznie do katalogu i juz sie oburzyl i szczerze mowiac kazalam mu wyjsc,ale jak chcialam Go zatrzymac to niechcial...Jak mam o nim zapomniec??:(Wciąż mi zreszta odstawia jakies szopki...:( Bardzo mnie rani...albo lepiej bedzie jak napisze ranil...:[ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLE1
Musisz sama przed soba wybrac czy bardziej zalezy ci na kolesiu czy na fotomodelingu!Z jednej strony powinnas go zrozumiec!Gdy zobaczyl cie w tym katalogu i wyobrazil sobie jak patrza na ciebie inni faceci a moze nawet i jego kumple to zezarla go zazdrosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczakowa
A ja nie rozumiem jego zachowania. Takie zdjęcia służą do reklamowania produktu i kobieta , która na nich jest , służy za manekin po prostu. Takie zdjęcia i tak oglądają inne kobiety - te , które są zainteresowane bielizną - faceci jak już mają coś oglądać , to sięgająraczej po inne źródła niż katalogi ubrań. I nikt sięnie zastanawia , oglądając katalog- "ach , gdzie mieszka ta piękna dziewczyna" , co najwyżej pomyśli sobie , że fajna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 głaz
Pewnie to jakiś cienias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
ja sie zgadzam w 100% z paszczakowa. Fakt, rozumiem tez to, ze moze byc troche zazdrosny, ale to nie powod, zeby az tak sie obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
To smutne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×