Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zostawiłam

ZOSAWILAM GO A ON KOGOS MA

Polecane posty

Gość zostawiłam

Spotykałam się z facet dwa lata młodszy ,brzydki bez pięniedzy gołodupiec bez polotu.Skończyłam zwiazek,bo tak się życ nie dało. Wiedziałam ,że on nigdy nie zrobi nic ,żeby nam było lepiej. Marna pensja jego wymogi ,problemy emocjonalne. I WIECIE MYSLALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Urwało Myslałam ,że on sobie niko nie znajdzie ,że bedzie sam .A on ciągle kogoś ma .Myslałam nawet ,że prowokuje mnie,alesprawdziłam był ktoś.I powiedzcie kobiety samegodzasie na wszystko byle tylko mieć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Te jego problemy finansowe ,emocjonalne .Uroda bardzo przeciętna niski ,grubawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
obciągam z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Juz jestescie zapraszam tu jeszcze kupke i mistrzynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coccco
Ze sobie nikogo nie znajdzie? To bardzo zarozumiałe powiedzenie. pamietaj, ze nie ejstes niezastapiona. Tak samo jak facet jest owlny, ale mowi, ze nie kocha i kobiet ma nadziej ze jednak bedzie z nia. Wolny jets a to co mowi, to niewazne:) A wie doskonale, ze byli ze soba i nie bylo to to, sa znajomymi od tak dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5lv3r
zostawilam jesli to prawda co piszesz to jestes zwykla i do tego (bo bylas z golodupcem) tania KURWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Nic nie rozumię czemu kobietysie godza na wszystko . Tyle rozwodów ,samotnych matek a przecież można tego wszytkiego uniknać .Wystarczy obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze widza w nim to co ciebie zauroczylo w nim ze sie z nim wiazalas a skoro jest taki beznadziejny to czego go wzielas sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Byłam znikbozaspakajałmoje potrzeby ale życ sie z nim nie dało . Zaraz po porodzie musiałbym biec dopracy najlepiej z dzieckiem na reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Był miły i dobry w łożku ,ale żyć się tak nie dało . Chciał się wiązac ,ale jakby zapomnial ,że rodzine trzeba utrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
NIe nie chciałam być zarozumiała zostawiłam moze inaczej odsunełam sie odeszłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Byliśmy dwa lata .Bardzo to przeżylam .Było mi żal ,że zaufałam ,że starciłam dwa lata.Zwiazek pusty ,toksyczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Jest bardzo nachalny trudno siewyplatać z takiej znajomośći . Być moze kogos zauroczył .Mi brakowało czułosći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie probowalas jakos go zachecic do pracy? chociaz to pewnie nic by nie dalo: leser to leser. dobrze zrobilas zostawiajac go kobieta potrzebuje oparcia w facecie a nie dupy z rekami w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
Próbowałam szukał,szukał w koncu znalazł płaca niska . I do tegojest bardzo oszczędny!!!!! Mam swoje potrafiesobie radzic w życiu ,ale dzielic sie nie lubie .Czułabym się wykorzzytywana zreszta zerował troche namnie na ilemu pozwoliłam. I ciągle sie dziwie ,ze znajduje sobie pocieszycielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiłam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żalisz się czy chwalisz że jesteś takim pasztetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×