Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Dziewczyny, jesteście świetne - chyba do Was po rady przyjdę, jak się Boże Narodzenie \"zbliży\", bo na razie nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny dawno mnie nie było. Ale od rana zaległości nadrobiłam Laurka - ja w sobotę też na spotkaniu absolwentów byłam, już myślałam że może razem balowałyśmy :-D ale u mnie 80 rocznica była :-) się na mnożyło tych rocznic stokrotka - bez paniki ale oczy dookoła głowy miałam kiedyś taki przypadek (parę lat temu) że mój facet często jak podchodziłam do kompa to \"przeskakiwał\" na inne okno. Nie wiedziałam co jest grane. Jak pytałam - żartował, albo się wykręcał. Trochę byłam zaniepokojona. Po czasie się okazało ...... że ma w excelu takie rozliczenie na maksa skrupulatne do konta (ile, kiedy i na co wydał, normalnie szok) i powiedział że się wstydził mi tego pokazać, żebym się nie śmiała z niego że On tak co do złotóweczki wszystko wylicza. Tak że nigdy nie wiadomo co chłop kręci :-D Aara może jakąś niespodziankę dla Ciebie szykuje i dlatego coś tam ukrywa. Bez paniki ale czujna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszor 🖐️ ja ozenku nie widziałam więc sama się chętnie dowiem czy warto a czystałyście - Giertych się do sejmu nie dostał :-D :-D :-D to mi przynajmniej nastrój poprawiło po przegranej PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, ja się odzywam, chociaż na Ożenku nie byłam - za to jestem na bieżąco z kinowymi nowościami, więc jakby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na \"Ożenku \" nie byłam :-( ale myśle,że warto zaryzykować, obsada w Nowym jest świetna a i pomysły maja ciekawe ... a zjazd maiłam .... 2 tygodnie temu :-) ale się rozczarowałam ;-( choc jak usiadłam w klasie gdzie tablica Medelejewa wisiała i przypomniałam sobie te ściągi i takie fajne momenty to uśmiałam sie do łez. Warto bywać na takich imprezkach choc ludzie bardzo sie zmieniają - mnie mało kto rozpoznał od razu - kolor włosów sporo zmienia się okazuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzy kropki LPR wchodzi ale Giertych startował z Warszawskiej listy (z 1 miejsca) a w Warszawie LPR nie otrzymała nawet 1 mandatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella chyba masz złe wiadomości LPR sporo mandatów uzyskał - niecałe 50 więc i p.Romek i jego kumple napewno w sejmie zasiądą. Ale wczoraj dostał kosza od p. Kaczyńskiego i już nie był taki butny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna , ale wydaje mi sie ,że to partia zdobywa mandaty a przewodniczący partii je rozdziela więc chyba jednak będzie mógł sobie cos zorganizowac - gdyby nie to byłoby ciekawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam Rybka jak się zaczął podlizywać Kaczorowi ale Giertych na prawdę nie wszedł LPR i owszem ale On się nie dostał :-D na cały dzień mi tym nastrój poprawił 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna Bella - złota dziewczyno - poprawiłaś mi nastrój :-) ;-) :-) żeby tylko nic juz nie kombinował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinował to będzie na 100 % ale prawo jest prawo - nie ma mandatu w Warszawie - nie ma pięknego Romana w sejmie ale (niestety do jutra jest ale) to są nieoficjalne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień do dupy. teraz już wiem to na pewno i nie chodzi tylko o dentyste i podły humor. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh. praca. od października ałt. rozwiązują ogólnie. jest szansa, że przejdę do \"siostrzanej\" firmy (już wcześniej tam pracowałam, ale przenieśli mnie tu). w środę się dowiem. wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, właściwie nie. tylko jeszcze nie mam pewności czy i na jakie stanowisko przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszor będę trzymac kciuki , a jak sobie radzisz z tymi zmianami służby męża - to chyba niełatwe? takie życie wybrałaś,że musisz sie dostosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym dostosowaniem się jest ciężko jak widzicie. dostał się tutaj. teoretycznie powinniśmy kredyt wziąć, kupić mieszkanie i żyć. ale ja zwlekam, bo się łudzę, że go przeniosą. ale wychodzę z założenia, że nie mogę się tak szybko poddać, bo tu o nasze życie chodzi i warto walczyć o coś co nam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale możesz sie pocieszyc że za 10 lat już o emeryturce wojskowej będzie myślał ;-) oświec mnie ile lat musi słuzyć? bo to chyba inne prawa niż dla nas cywilów? wtedy zaszalejesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, zabij mnie, ale pewna nie jestem - chyba 15 lat musi odsłużyć. tylko trudno znaleźć potem pracę - w wieku ponad 40stu lat. ja to bym chciała by już odszedł, ale nie stać nas na spłacanie szkoły (wg ustawy musi odsłużyc 2xtyle ile się uczył czyli 10 lat by nie płacić za szkołę w przyp. odejścia) 1800tny wpis strzelił. i gdzie Halinka, no gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale w dzisiejszych czasach to jednak atut, facet jeszcze niestary, ZUS zapłacony.... u nas w firmie tez tacy pracują i maja sie całkiem fajnie :-) a Halinka to chyba w kolejce po te podręczniki stoi ;-) albo ciuszki przymierza i przymierza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×