Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

czyli zapraszamy wszystkich serdecznie, w tym osoby zrobione w balona (Balonik - szacuneczek i wybacz :D ) przez pewną herbatę :D wielka przeprowadzka z topiku na topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki:) fajny topic i niezły temat :) Pani Halinka - dzięki za \"wyprowadzkę\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzień dobry
miłe panie :) smacznej kafffki i miłego dnia życzę oraz sukcesów wielu :P no no i oczywisćie szacuneczek za rozgryzienie beatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, każda dostanie Paszport Polsatu uprawniający do bezpłatnego korzystania z tego topiku, ja się zajmę rozprowadzaniem paszportów, kto nie ma paszportu, niech się do mnie zgłosi, inaczej musi wnieść opłatę manipulacyjną w wysokości 15 zł za to, że w ogóle wstanę z krzesła, a potem abonament na topik w wysokości 30 zł miesięcznie. Pieniądze zasilą naszą kasę i zostaną przeznaczone na walkę z kłamstwem - opłacenie detektywa Rutkowskiego itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) buhahaaha Pani Halinka to ma wyobraźnię :) hihi głowka pracuje :) Ja tam paszportu polnego saDu nie chce ;) będę się z wami łączyć nielegalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Wam rozgryzienia beatki.czytałam temat na bierząco i nie powiem wciągajcy był. ech niektórzy to mają nudne życie że wymyślają takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz dodam swój e-mail, co by chętne na paszport się zgłaszały :D niech się nie zgłasza Obserwująca, Laurka, Myszor, Klara, Balonik, Walnięta, bo już macie :D jak mi przyjdzie do głowy ktoś, kto ma dostać paszport bezpłatnie, to napiszę, jeśli ten ktoś już wniesie opłatę, to po potrąceniu VATu i 12% tytułem wysłania mejla i jego wędrowania łączami, zwracam ją :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbeataa herbata
Tylko teraz zgadnijcie w którym topiku pisała o sobie, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam obserwowałam tamten topic od poczatku. wypowiadalam sie nawet pod pomaranczowym nikiem najbardziej mnie smieszy ze ona teraz usiluje nam wmowic ze wszystko jest jednak prawdą :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Halinko: dziękuję za wyróznienie:) w końcu jakaś gratyfikacja za zrobienie w balon(ik)a :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamten topik przeminał, a wraz z nim jakakolwiek \"ekstytacja\" :P Było minęło :D to jak dziewczyny z wieczornym piwka (/kawki/czegokolwiek innego) sączeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko - witaj, temat herbaty, jak sądzę ja i zapewne wszystkie dziewczyny (zielonej, granulowanej, czerwonej na odchudzanie oraz w torebkach) jest już zamknięty :) Myszor - wprowadźmy nową świecką tradycję, codziennie o tej samej porze będziemy sobie sączyć co tylko nam się zapragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbeataa herbata
Niby inteligentna kobieta, ja myslę, że ona w tych dwóch topikach przedstawiła tą sama sytuację ale dotyczącą dwóch różny6ch kobiet i wiem, teraz, że to był jakis eksperyment, np. jak ludzie zareaguja i co myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym "codziennie" będzie u mnie trochę ciężko :D ale dziś na pewno będę - mąż się gdzieś tam integruje więc z przyjemnością zasiądę późniejszym popołudniem i wieczorem przy kawowym piwku na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez się dołączę:) czytałam sobie topik, ale jakos nie chciało mi się tam wpisywać. ale chetnie sobie będę sączyć herbatę czy tez cosik innego z wami:) ale to późnije, teraz praca wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak wieczorową porą, bo w ciągu dnia chlać, to tak trochę mało kobiece :P nieobecność na wieczornym chlanku usprawiedliwić może tylko randka, seks - oczywiście nie z cudzym mężem ;) i nie wiem, co tam jeszcze :D po tygodniu jakieś zasady się wyklarują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Halinko :( to ja się nie załapię :( moją nieobecność tłumaczy brak netu w godzinach popołudniowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×