Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropeczko , ja raczej szczupła nie jestem ale normalna jakdla mnie i dobrze mi tak :-) i jak nadarzy się okazja to i lody zjem bez srupułów :-) a że fajne babeczki jestesmy to wiadomo i do tego całkiem miłe jak nam tu sugeruja a jak jeszcze wygląd oceniać to świat u naszych stóp lezy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cathea ja miałam podobnie też tylko czytałam i jakoś tak nie zręcznie się było wtrącać między przepis a wymianę zdań na temat miłości ale jak zaczniesz pisać to przekonasz się że One takie złe nie są :-P uważaj bo to wciąga będziesz nałogiem i bez forum to jak bez .... wody będziesz się czuła :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cześć Cathea - teraz prosimy o autoprezentację - czyli wiek, stan domostwa (mąż, dzieci) miasto zamieszkania. Na początek to chyba by było tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cathea szampana i lody tu dziś mamy ;-) napiszesz coś o sobie ? skąd jesteś i ile masz lat np.? o nas info na stronie 90 ponoć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam synka prawie 3 letniego, chłopa tez i mam 33 lata, w tej chwili mieszkam w bydgoszczy (ciekawe co na to Halinka), no i siedze z musu w chacie, nie mam zadnych zlych zamiarow... cokolwiek by to oznaczalo, chce pogadac, ot tak o bzdetach, no i prosze o paszport, na poczatek to chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D witamy,witamy ja niestety zaraz kończę, poza tym coś mi teraz w pracy wyskoczyło. buziak, do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz wskakuję w autko i śmigam do domku ;-) będę Ci po drodze Myszorku machać :-) teraz juz wiem do kogo :-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka jak najbardziej, narazie jeszce sie jakos czuje nieswojo, ale pewnie zaraz przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już wychodzę - buziaki dziewczynki :-) Rybko, napisałam Ci maila :-) No i do jutra - bo ja znowu będę na pierwszej zmianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym sobie winko wypila z tej okazji, ale niestety moj maly sie obudzil i tez pewnie bede znikac, sprobuje zajrzec wieczorkiem, choroba czy to haslo zawsze trzeba wpisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na etat juz pol roku po tym jak sie obronilam, ponad nawet, (kurna jak ten czas zapieprza)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie poszły :-P chyba popracuje bo moja wydajność jak wiadomo spadła nieco :-) przez mój nowy nałóg jak mnie wywalą to przynajmniej więcej czasu na gadanie na forum będę miała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po seminarium. idę obejrzeć wysłane do mnie zdjęcia. posiedzę z Wami godzinę, bo czekam na angielski 😘 mam wkurw antyptakowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy zryw tematowy to: dowód z taśmy magnetofonej w polskim postępowaniu cywilnym ale do końca się nie zdecydowałam jak zwykle ja przylazłam, a wszystkie poszły 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na razie musisz nas sobie wyobrazić pomogę Ci trochę o to nasza charakterystyka: same super laski z długimi nogami, pięknymi buziami i inteligentnym spojrzeniem :-P generalnie to tylko kolorem i długością włosów się różnimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie wkurwia ten ptak 😭 Belcia, właśnie Ci odpisuję na mejlika :D to widzę, że my dwie takie późno pracujące i uczące się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, juz odpisałam, na wszystkie pozostałe się niniejszym pogniewałam, bo se poszły pipolce jedne 😭 Stokrotka, na Ciebie nie, bo przyszłaś 🌼 Bella, na Ciebie też nie, bo tu siedzisz ze mła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×