Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropeczko może uda mi się wejść w niedzielę, bo wszystko wskazuje na to,że mąż na parę godzin do pracy się uda. słuchajcie dzięki temu osobnikowi wyżej reklamy wyłączyły mi się na dobre, więc wszystko wskazuje na to, że i w domu wieczorem tu wejdę. jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pozbyłam się ptaków ale zastanawiam się czego jeszcze przy tym się pozbyłam ? :-) ale mam nadzieję ,że było warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkę i Laurkę uprasza się: by weszły na swoją pocztę przez wuwuwu i tam następnie udały się do zakładki komunikator (zaraz obok napisz) i sprawdziły czy coś tam jest :D tak z ciekawości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku kombinatorko ja nawet nie wiedziałam ,że tam cos takiego jest jak komunikator :-) jak dobrze miec koleżanki,które i gotować nauczą i obsługiwać tlen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlen przez wuwuwu jest taki sobie. lepszy jest zainstalowany :D ale dobre i to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale ja niestety znam zbyt durzo osób i każdy by chciał pogadać więc z konieczności wyłączyłam. Korzystam tylko przez www a sms-ki wysyłam przez orange bo tam mms można wysyłać :-) Chyba zaraz coś wyślę komus bo mam niewyczerpany limit mms -ków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja telefon mam tak prościutki, że logo nie można na niego przesłać :D kupiłam sobie ostatnio razem z kartą zwykłą motorolkę, jeszcze bez kolorowego wyświetlacza. ale fajna jest, bo malutka i bateria trzyma tydzień. fajnie,że piątek co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi się poczta na wp w ogóle nie otwiera - nie mam żadnych maili, żadnych folderów. Rybko może to wynik \"usunięcia ptaków\" ??? Bo też tak sobie myślę, czego się jeszcze przy okazji pozbyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszor - pewnie, że super, że już piątek. Ale coś widzę, że aby popracować, to muszę kafe zamykać, wyłączać, bo jak jest otwarta, to nie mogę się powstrzymać i non stop tu zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że tę blokadkę będę miała teraz dopóki reklama ptaków na o2 nie zniknie zupełnie. kiedy jest premiera tego filmu? może po niej wyrzucą ją w piz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba premiera jest dzisiaj, więc może to ostatni ptasi dzień. Oooo mi już wróciły, bo sobie tą opcję z powrotem właczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście ta blokadka nie wyłącza tylko reklamy. stronka logowania w banku też nie działa :) ale nic to, zawsze można ją włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też się z tymi ptakami pogodzę :-) bo coś mi nie pasuje w tej skrzynce mojej. A kafe to normalnie nie moge wyłaczyc co myszka do krzyżyka podjeżdża to sie cofa :-) uzależniona jestm nie ma co ;-) ale co by Laurka powiedziała jak sie obudzi, że nas tu nie ma? Niektórym to dobrze,że mogą pospać ;-) a ja mam kawę MILKA z kawałkami czekolady - dobra jest choc nie jakies cudo ale takie kakao przypomina a dziś troche pochmurno więc mi smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś idę na zakupy. najperw wejdę do teatru, a potem przejdę się marcinem i pewnie skończę na browarze. - krótka trasa, ale może znjadę to etui, o którym już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko nie wspominaj nawet o niczym słodkim. ja mam właśnie okres+2 kg do przodu. powolutku rosnę wszerz :D no ale u mnie to standardzik, jem mniej parę dni i od razu kg w dół, zacznę ciut więcej i od razu biodra ciut szersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już z ptakami \"za pan brat\", i poczta na wp się \"naprawiła\", wszystkie maile - nowe i stare są :-) Rybko - ja tą kawę z czekoladą, to już od dawna piję - bardzo ją lubię, bo to.........najlepsza czekolada, jaką piłam nie w pijalni czekolady, tylko domowej roboty. Ja muszę wyłączać kafe, inaczej nic bym nie zrobiła, a roboty się zbiera i zbiera, i w końcu będę miała opieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, albo mnie sie zdaje, albo Ty coraz wcześniej wstajesz ??? Bo kiedyś to sie o 10.00 meldowałaś :-) Myszor - no ja bym chciała, tzn. wolała, żeby mi się słodycze na biodrach odkładały, bo na razie to mi się wszystko nadprogramowe odkłada w dolnej części brzucha, to jest chyba nazywane \"kobiecym brzuszkiem\". Jak mnie taka figura \"prosiacaka\" Czy Wy też tak macie, że mimo upływu tych DURNYCH 60 sek. czasem i tak ten debilny komunikat wyskakuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak te wrony wyłączyłam to nie mogłam nic a nic z pocztą robić znaczy pisać ani odpisywać ani nic tylko czytać więc mam wrony ale mogę korzystać z poczty coś za coś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro ale będę dopiero po południu i to też nie wiadomo bo zajęć \"na mieście\" mam dzisiaj sporo już płaczę i tęsknie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie chyba wczoraj lekko przegiełyśmy :D tyle obijania się dawno nie było. w domu przynajmniej nie ma wyrzutów sumienia. Bella ja też dziś biegam więc pojawię się pewnie koło 20stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie Myszorku wieczorem też nie będzie bo po pracy jadę do Krakowa a później wieczorem do W-wy więc może jutro uda mi się z Wami połączyć jak w hotelu będzie łącze i jak praca mi na to pozwoli 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z powrotem do Was włączyłam, bo już wytrzymać nie mogłam ;-) A wczoraj, to z ręką na sercu, prawie niczego w pracy nie zrobiłam - ale warto było !!! Jak Ci się Laurka, tak wcześnie wstaje ??? Bo ja to dzisiaj przestawiałam budzik i przestawiałam, aż w końcu nie zdążyłam się umalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłączyłam Kafeterię na 3 minuty i zaczęły mi się ręce trząść i jakoś nerwowa się zrobiłam - nie ma rady musze tu byc w zasięgu :-) Uwierzycie,że toaleta, ubranie się i umalowanie rano zajmuje mi 15 minut :-) normalnie sprinterka jakąs jestem :-) chyba ,że mnie tu zaraz zweryfikujecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka niby stawy i te rzeczy ale wierszyki od rana o barankach opowiadasz :-) grunt to dobry humor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×