Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka - bez mleka tez da sie kawke wypić :-) i wiesz co nawet dobra jest :-) Bella - dzięki za miłe słowa bo sama znam takich ludzii ciężko mi z nimi żyć- najgorszy jest dla mnie brak możliwości dyskusji ,które uwielbiam bo mi znana osoba po prostu obraża sie jak dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku myślę jednak ,że nie jestem taka osobą choć mąż często mówi że lubie mieć rację ;-) ale wśród znajomych raczej doceniam nawet odmienność zdania bo uwielbiam gadać o różnicach i dyskutować jeśli ktos myśli inaczej. Jak ma dobre argumenty może i mnie przekonać ;-) ale to oczywiście moje zdanie, bo możesz mnie tak odbierać i nawet ciekawa jestem czy faktycznie tak jest? obrażanie sie o skaner to typowy przykład charakteryzujący również osobę o której ja mówiłam... ostatnio ta osoba obraziła sie bo stwierdziłam,że mieszkania sa ładniejsze na innym osiedlu niż to na którym ona mieszka... no i 2 godzinami milczenia mnie ukarała ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obraziłabyś się, gdybyś uwierzyła, że rzeczywiście był niesprawny :D (a nie myslała, że ktoś mógł pomóc,ale z premedytacją tego nie zrobił. tak jakby jego celem było utrudnianie ci życia :D ) ale niektórzy ludzie lubią role cierpiętników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- do spódnicy (ale teraz już rzadko będę je nosiła, a jeśli się zdecyduję to rajstopy min. 40 stki muszą być ;) ) - pod spodnie cały czas, bo nie noszę wąskich nogawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - jak się odbiera takie rzeczy inaczej niż normalnie wynika ze sprawy to jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozaki do mini, maxi i spodni - zawsze fajnie wyglądają :-) nie nosze ich tylko do sportowych ubrań :-) no własnie pomyśleć ,że kiedyś sama chowałam czapke do torby bo uważałam,że to obciach a teraz syna pilnuję żeby tego nie robił ;-) sprawiedliwość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zaczynam polowanie na komplet czapka,szalik, rękawiczki. zastanawiam się tylko gdzie się udać, by się nie nachodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czapki nie mam, ale w tym roku chcę mieć taki szal długi obszyty futerkiem i niestety to co widze w sklepach to nie to i chyba sama sobie coś wykombinuje tylko nie wiem gdzie takie futerko do obszywania kupić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko ja potrzebuję takie futerko , kóre by wystarczyło na obszycie szala czyli jakieś 2 m, nie jestem znawcą ale lisy to chyba mniejsze są :-) wiem,że można znaleźć takie coś bo przecież sa różne rzeczy obszywane futerkiem - po prostu poszukac musze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie non stop ktoś pisze, jak nie na gg to na tlen, ale ja zawsze ignoruję :D dziś już 2 się przypałętało. ludziom się nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Stokrotko sklepy ale jakie? z dodatkami krawieckimi czy inne? bo nie wiem czego szukać... a komunikatory to już dawno mam wyłączone z powyższych powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tlen w pracy zawsze uruchomiony, a pod tlenem gg. ale w pracy wszyscy mają komunikatory, często tak się komunikuję z koleżanką w pokoju obok na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedys tak robiłam z tym niewidocznym ale dałam spokój bo mnie to rozpraszało a często sama zagadywałam do znajomych ot tak sobie :-) a ktoś kiedyś mi powiedział,że jestem sumienna bo przez jakiś tam czas o 8 gg włączałam więc sie do pracy nie spóźniałam - wtedy właśnie zlikwidowałam gg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja to myśle że z Tobą jest coś nie tak ;-) zżarłaś rzodkiewki i nawet nie pamiętasz i w dodatku udajesz że pingwina nie widzisz ja też Myszor na komplecik czapkowo-szalikowo-rękawiczkowy poluję widziałam w Esprit super ale cena mnie przerosłsła czapa prawie 100 zeta, szalik 130 a rękawiczki chyba z 80 zł ja mam problem taki że wszystkie czapki w czoło mnie gryzą i się drapie jak po rajstopach tylko że w czoło nie w łydki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty, Bella, na głowę poupadali. ja chcę wysztko za góra 100 zł. 130 to ja mogę EWENTUALNIE dać za spodnie lub mega grube swetrzysko. ale nie czapkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka tylko ciepło sie ubierzcie bo jak nie to nie tylko pingwiny ale i niedźwiadki polarne po domu będa CI biegać :-) a rzodkiewki.... no cóż ja wciąż jakies bilety muszę do kontroli oddawać albo wiosłowac niewidzialnym wiosłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurwix, 60 stron mam do przeczytania w piątek :D zabiję proszę sprawdzić mejle, Rybka, Laurka i Myszorek, za chwilę Belcia, bo tylko te do mnie napisały jestem inspektor gadżet i szpieg z krainy deszczowców, kryję się jak j23:D czemu tak nisko spadłyśm,y????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Halina już sprawdzam maila :-D a w piątek nie dość że 60 stron przeczytać to jeszcze w dyskusji od rana uczestniczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, patrzcie kto nas odwiedził :D maila poczytałam, dzięki 👄 wracaj z tych swoich wojaży Kobietko ! p.s. Kropka i Stokrotka proszone są o przesłanie zdjęć Halince :D rewanż w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie obejrzałam Rybkę - aleś Ty łanna :D Stokrotka, gazem to foto ej, ale ja się tak nie bawię, czemu nie ma wszystkich 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :-) jak to Rybka pławię się....... w komplementach Halinki :-) Halinka - ja Ci już odpowiedź wysłałam i może też mi jakąs niespodziankę z fotką zrobisz ? Cat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt pójsć na kawę z nudziarzem to stracony czas :-) wielbiciel powinien humor poprawić i umiec zainteresować rozmową ... inaczej nawet pyszna kawa nie kusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pokoju jest 25 stopni zaraz się roztopię nawiew nie działa to znaczy działa ale zamiast chłodnego powietrza jest już ciepłe bo sezon grzewczy się zaczął, więc wyłączyłam lubię wprawdzie jak jest ciepło ale nie jak jestem w KOZAKACH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×