Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Bella u mnie tez cieplutko ale nie aż tak , a okna nie możesz otworzyć? ja mam biuro w lesie więc sama przyjemność, ale w Katowicach to chyba trudniej o las ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o las trudno Rybka zwłaszcza że ja przy A4 mam biuro okna mam od sufitu do podłogi ale otwierać można tylko 1 malutkie bo niby klima jest to nie potrzeba (tylko że ta klima latem chłodzi zimą grzeje i zaczeli już okres zimowy) jak się słońce na tych oknach \"oprze\" to koniec saune mamy że ho ho a okno jak otworzysz to huk od autostrady nieprawdopodobny ale i tak mam otwartę z tymi stopniami to sprawdziłam na termometrze mam 29, słońce cały czas świeci zaraz wykorkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella to może jakieś lody sobie zafunduj - temperatura jak na Hawajach ;-) i te kozaki zdejm - jak miękka wykładzinka to może na boso?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chodzę boso na szczęście wiatr przyszedł od jezioraka przy Geancie ale czuje się fatalnie nie mogę myśleć a 20 już jutro :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten 20 Bella brzmi jak wyrok - ale w księgowości to tak bywa..... ale potem będzie 21 i będize luzik - przynajmniej względny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja z księgowości Rybka a po 20 jest 25 i VAT a później chwila oddechu (można się zająć czymś innym) i znów od nowa to stokrotka na kawkę się umówimy jak przyjedziesz :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam Bella,że księgowość i podziwiam, bo ja musze mieć kontakt z ludźmi ;-) papierzyska mnie szybko nudzą... cierpliwości nie mam ;-( a Katowice CI się podobają? Ja znam Tarnowskie Góry i Bytom :-) Stokrotka jak tam podrywacz już CI dał spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowice to mi się w ogóle nie podobają ale pracy tu jest więcej dla mnie no i przeprowadziłam się tu z miłości ale do chłopaka nie do miasta a w księgowości to ja wciąż z ludzmi mam do czynienia aż czasem już nie mam siły do tych ludzi ;-) do Bytomia czasem jeżdze do Plejady a do Tarnowskich Gór na basen te miasta są tak blisko siębie tutaj że nawet nie wiesz kiedy a przez 3 miasta przejechałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę do 13 czasami to klub sportowy jak pewnie wiesz więc czasem na mecze jak mnie chłopak wyciągnie albo na obiad bo jedzenie mają całkiem całkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka juz czekam :-) Bella to fakt jadąc samochodem tą główna trasa to myk myk i juz zamiast w Katowicach to w Bytomiu jesteś albo i dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeny, Laurka, znaczy się zajad?? afe nadal nic nie doszło od nikogo 😭 mam jeszcze 10 minut te sępy już mi krążą nad głową, zaraz im zrobię ręka noga mózg na ścianie, słuchajcie wiadomości dziś, zapodadzą info o masakrze na wydziale prawa umk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina Ty nam się wykoczysz przez ten stres 15 minut i wypad wynegocjuj z kolegą za Tobą co by Ci pare swych minutek oddał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie Ci wycinał?? a jak Ci utnie pół wary?? ojezu, ja bym się bała :D kurwix, nie mogę otworzyć Stokrotki, Stokrotka, poczekasz do piątku, ok? nie uciekniesz mi ze skrzynki?? nie uciekaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka, już otworzył Cię, Stokrotka, jakaś Ty łanna! och, wszystkie jesteście takiełanne i z przykrością (a raczej z radością:D ) stwierdzam, że w tej sytuacji nie mogę wam się wysłać :D 5 minut zostało, koleś krąży wokół mnie i już pianę toczy, przedłużę se o 5 następnych minut :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka Halinka :-) 🖐️ ja Twojego maila dostałam i czekam na obiecaną resztę ;-) Laurka - a co CI się stało? z tym pingwinem na wietrze się całowałaś? czy za szybko rzodkiewki jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę, bo ich tu pięciu stoi, boję się 😭 może jutro wejdę, Laurkowego nie ma wciąż, idę na ćwiczenia, nic nie umiem, bo mi się nie chciało, boli mnie brzuch, bo idzie moje ulubione 6 dni w miesiącu kurwa :-o Laurka, nie wywołuj we mnie lęku :D ja już też chcę do domu, do mamusi, na porządny obiadek i na kafe, ale proszę was, niech to nie urośnie do 70 stron czytania, pragnę przypomnieć, że zaczynam ze strony 104 albo 108 😭 uciekam, buzi buzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr, chirurgów nie lubię. ale ja wszystkiego się boję. co łączy się z bólem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×