Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

😘 Bellito pójdziemy siedzieć we dwie, dam w łapę za współną celę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellita, chodź, dźgniem, będzie super :D będziemy se sączyć drinki z palemką :D błogi spokój po kres naszych wspólnych dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się pochwalę, wygrałam dziś 10 zł :D założyłam się, czy zostanie zakupione piwo, czy też nie i zostało zakupione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te LAurita myslisz że w pace oni nam będą drinki przynosić i to jeszcze z palemką? jak tak to idę poszukać kałasza ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry. biedne jesteś z tym mundialem :D ale ja też jestem biedna bo mój kochany musi się pracy poświęcać 😭 dziś też wyszedł po 8. ale ja przysnęłam dalej i w związku z tym teraz siedzę przy pierwszej kawce dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram niedzielę :-D I powiem tak - ja lubię mecze :-D - umiarkowanie, i Wajcha też umiarkowanie, więc nie ma tragedii. Trochę meczy obejrzymy, a trochę nie. No i widzę, że muszę tu jeszcze coś sprostować, bo mi tu Belluś znowu bruźdi 😠 :-D Co do Wrocławia: Sto mówiła, że jedzie na Mazury, mówiła ? Mówiła ? Mówiła ! Nie zapamiętałam, że jedzie też do Wrocławia, a może tego nie mówiła ?? No i myślałam, że ten budynek jest w jakimś Wroclawiu, na Mazurach ! W końcu w Polsce powtarzają się miejscowości. Może mi powiecie, gdzie leży np Sopot ?? :-p No dobra, to było ostatnie wytłumaczenie - już mi się nie chce więcej 😭 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny będą dziś :D mąż pracuje od świtu do nocy 7 dni w tygodniu i czasem musi odpocząć :D wczoraj byliśmy tylko na obiedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedem dziewcząąąąąt z albatrosaaaaaaa tyś jedyna dziś pozostał mi po tobie smutek żaaaaaal miałaś wtedyyyyyy siedemnaścieeeee lat dziewczyyyyyynooo w augustowie pierwszy raz ujrzałem cięęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to dzisiaj będa prezenty :-) Ale Myszorek, wiesz już co chcesz ?? Klipsy ? Moja siostra sobie kupiła teraz klipsy w sklepie z ciuchami Monton - ale one są raczej takie ozdobne, i nie złote - z jakichś koralików, czy co ?? Ja bym sobie takich nie kupiła, ale do Niej pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na imięęęęęę miałaś właśnie beataaaaaa piękne imięęęęęę muszę przyznać miła maaaaaaaaaaaaaa zabierałem cię codzień na fregatęęęęęę byś miłością swą upajała mnieeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, Halinka - co miałyście dzisiaj na śniadanie ? Podpowiedzcie coś, bo Wajcha mi tu zrobił jajecznicę z czosnkiem, i się tego zjeść nie dało 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka albo klipsy, albo bransoletka tylko kurde ja mam zawsze problem z kupnem, bo mam te moje rączki jak gałązki i wszystkie mi zawsze spadają :o w przegubie mam jakieś 13 cm - w prawej ręce, więc w lewej ciut mniej bo u mnie wszystko co lewe mniejsze, nawet stopa w mordę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skończyłam właśnie bułeczkę z nasionami, z białym serkiem i syropem klonowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, siostrzyczko Ty moja :-D ;-) ja mam w nadgarstku tyle samo !!! Właśnie zmierzyłam. A bransoletkę sobie \"zażyczyłam\" na te urodziny. Ale nie sztywną, tylko taką łańcyszkową\", z owcami :-) pomiędzy łańcuszkiem. No i jest za duża 😭 Ale zapinam ją sposobem, i jest git !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie podejrzewam, że na \"miękkiej\" się skończy bo to można skrócić albo sposobem zapiąć - zawsze tak robiłam. ale problem w tym, że \"sztywne\" mi się podobają 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za nasiona ?? Wiecie co - byłam wczoraj na \"posejdonie\" (tak jak mówiłam) - dżizas - ja już na żaden prom nie wejdę !! Straszny film !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety - obawiam się, że \"sztywne\" bransalety to nie dla nas :-( Coś mnie nieśmiała ochota na prasowanie bierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki. ja wciąż sama w domu niestety :o od 8 rano nie słyszałam swojego głosu ;) przejechałam się do mini centrum handlowego, przytachałam ulubione winko i kawę, upał niemiłosierny, 2 dni temu kurtka a dziś zdjęłabym z siebie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×