Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

dorwałam plan festiwallu, oj będzie się działo :) Parada dorożek, degustacja potrwa regionalnych jak i kuchni macedońskiej, rosyjskiej, greckiej serbskiej, pokazy sztucznych ogni i wiele innych atrakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kropeczko wszystko w Zakopcu! :classic_cool: Festiwal zaczyna 18 VIII konczy 25VIII. A 26 sa skoki-hehe. Nie lubie skoków ale z daleka popatrzeć można... Poszukam w domu fotek z Zakopca i festiwalu to Wam podeśle. A teraz już sieżegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja też tak mam, że jak Pajączka nie ma obok to nie moge zasnąć. No chyba, że jestem baaardzo zmęczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafe strzeliłam.Patrze w lustro, że coś nie tak z moimi oczami. Niby wszystko Ok ale zapomniłam pomalować rzęs !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się. Mam dzisiaj tzw. \"bad hair day\", aczkolwiek włosy są akurat w porządku, cała reszta mnie wkurza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nic szczególnego, ale wiesz, czasem bywają takie dni. Zaczęło się już od wyjścia z domu - 10 toreb, marynarka na ramieniu, parasolka, i jeszcze durny but mi kłapie 😠. Potem uciekł mi autobus, zresztą wstałam wcześniej, a tyle samo się grzebałam, potem w drodze obtarłam sobie stopę przez ten głupi but. No i tutaj od samego rana mam coś ważnego do zrobiebia. Szczebiot koleżanek działa mi na nerwy. Więc widzisz Laurka - są takie dni w życiu kobiety ;-) I bynajmniej nie mam dzisiaj okresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amo czasem tak bgywa Kropciu. Na pocieszenia 🌻 for you :) A ja mam problem. Chcemy kupić dywan na allegro i podany jest skład tego dywanu ale nie mam pojecia co to wszystko znaczy. Chciałbym żeby dywan był miękki w dotyku a nie szorstki i jakiś sztuczny. oto skład. Moze któraś zna się na tym? Rodzaj przędzy: Polipropylen Heat-Set FRYZ 2.600 dtex, naturalna juta, bawełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Moluś, to mnie zażyłaś. Nigdy sie nie zastanawiałam, jaki jest skład dywanu :-) Ale słyszałam, że dywany z wełny są bardzo miękkie. Im mniej sztucznych składników, tym bardziej \"milusi\" dywan. Ale z opisu, to cholera wie, jakie tam sa proporcje. Najlepiej byłoby dotknąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychaczyliśmy inny! super czerwony i 100% bawełna i chyba ten kupimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 100% bawełna, to można brać :-D Laurka, Śmiała, a Wy gdzie jesteście ? Przekurzyłam Was swoim złym humorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie mi też po głowie chodzi \"rzucenie jakiegoś koloru\" na paznokcie :-) Ale najpierw muszę sobie manikiur zrobić, a tego za bardzo nie lubię :-o No i mam tylko czerwony lakier, z takich żywszych kolorów. A Ty na jaki kolor Laurka pomalowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pazurki maluje tylko bezbarwnym kolorem. W innych się źle czuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię tzw. frencz manikiur - własciwie to mój ulubiony, bez białego paska, a lakier w kolorze mlecznym, też jest ok. A z ciemnych, to lubię bardzo ciemny bordowy, albo bardzo ciemny granatowy, prawie czarny. Ale nie mam ładnych paznokci ani palców, więc na takie ciemne kolory bardzo rzadko maluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię cieliste, bezbarwne, i krwiste - nie cierpię koralowych i wszelkiego rodzaju zieleni. Raz miałam zielony perłowy - co za ochydztwo. Uwaga, uwaga - koleżanka mi linka podesłała, z obejściem zabezpieczenia, i....... MAM dostep do prywatnej poczty !!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu będę mogła pooglądać te Wasze zaległe zdjęcia - chociaż pewnie przesłałyście mi też na firmową skrzynkę. PS Okazuje się, że moja koleżanka też ma dzisiaj zły dzień. To miło nie być jedyną. Mi się trochę uspokoiło, ale najchętniej i tak bym komuś \"dała w mordę\" ;-) ;-) :-D :-D :-D Ciekawe jak Sto się bawi, chyba miała dzisiaj wrócić, czy jak ? I gdzie jest Mysza ??? Laurita widzisz Ją na tlenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzi, widzi ;) 🖐️ mnie przynajmniej do połowy miesiąca mało będzie, bo mam czymś głowę mocno zajętą :) musicie wybaczyć. wrócę na pewno, szczęśliwa bądź na maksa rozgoryczona, ale wrócę :D tylko proszę o nic nie pytać, bo nawet słówka nie napiszę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, nawet nie śmiem ;-) pytać - same tajemnice sie porobiły na tym topiku :-) Myszorek, jak dzisiaj w Poznaniu ? Bo w Wawie deszcz i chłodniej, a Ty możesz już w rozpuszczonych włosach chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miao być 25, al wydaje mi się że jest cieplej. deszczu ani widu ani słychu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie dziewczyny, jak się malujecie ?? Bo ja jak sie codziennie maluję, to ciągle tak samo - wiadomo: podkład, potem róz, kredka do oczu (czarna) i beżowy cień, błyszczyk lekko czerwony, i tyle. Ciągle tak samo. A Wy wymyślacie jakieś nowe makijaże ? Bo mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lecie tylko kremik, bez żadnego podkładu. potem tylko czarna kreska, tusz do rzęs i lekko ołówkiem podkreślam brwi. to wszystko. w zimie dochodzi fluid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Myszorek, zawsze tak samo ? Nie nudzi Ci się to ? Ja, jak sie malowałam rzadko, to za każdym razem inaczej, a teraz ciągle ten sam make-up. Ewentualnie inny kolor różu, cieni albo błyszczyku. Ale ruchy, kreski re same. Kiedyś to eksperymentowałam więcej. No ale nie za bardzo w sumie można eksperymentować idąc do biura :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem puder bym się nie swieciła, jakis delikatny cień do powiek, czasem kreska , no i tusz i błyszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie ma co mi się nudzić, w końcu tylko oczy robię, minimum. nie używam żadnych cieni, błyszczyk tylko od święta i jak sobie przypomnę nakładam - dopóki się nie zetrze, bo już potem go nawet nie poprawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×