Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

pokazujesz linki z jakąś kosmiczną powierzchnią mieszkalną :D a co dopiero całkowitą :D ja mam coś co spełnia moje kryteria :D http://www.domiporta.pl/details,192,2162182981021200622374210.asp mam głównie na myśli powierzchnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne Mysza, ale za daleko od Wawy 😭. Mam działkę 26 km od Wawy i raz do połowy tylko dojechaliśmy - z Centrum zajęło nam to półtorej godziny ! I zawróciliśmy w połowie. No i niestety co do powierzchni, to mi by wystarczyła max. 100, ale Wajcha chce ok 200 i więcej. Nie wiem po co Mu taki wielki dom ?? No i dużą działkę fajnie by było mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie 1 linku :w środku ujdzie??? wiesz co Kropka ty mów od razu że rezydencji super komfort szukasz :-) szczególnie podoba mi sie łazienka :-) ale żeby przytulny ten domek był to nie powiem 2 link - nie warto otwierać - masz rację to koszmarek :-) o jakiej powierzchni domu wogóle szukasz? ja wychodze z założenia że jako starsza osoba max 50 metrów będę używać a pozostała część to na wnuki przyjeżdżające na wakacje będzie czekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i bliźniak - w końcu teraz mam wokół siebie sąsiadów, to tylko jednych bym zniosła ;-) Ten drugi dom, to duży bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - bo mam chyba inny gust niż większość - ja lubię ogromną przestrzeń z białymi ścianami, prawie czarnymi podłogami z desek i mało mebli w kolonialnym stylu. No a przyznasz, że to nie takie wnętrze :-) Łazienki i kuchnie też mi się nie podobają w tym domu. O tutaj macie link, gdzie podoba mi sie bardzo kuchnia: http://www.domiporta.pl/details,192,25594-25335.asp zresztą w środku cały dość ładny. Z zewnątrz mi się nie podoba. No i jaka cena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poprawka do mojego pierwszego linka - ma dość ciemne podłogi, białe ściany i trochę przestrzeni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolonialny mówisz? ten który CI się podoba to chyba niezbyt kolonialny jest :-) ale wnętrze widać ,że dopracowane, najbardziej podoba mi sie działka - też szukam takiej na której byłyby sosny ... najmniej podoba mi się cena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No absolutnie nie jest - i z niego podoba mi się najbardziej kuchnia, i taka bym chciała - w tym stylu. Natomiast reszta, no to już właśnie kolonialna, aczkolwiek i w tamtym prowansalskim domu było ładnie w środku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc sama widzisz Rybko, niestety muszę iść na daleko idące kompromisy, jesli w ogóle chcę wyjśc z tego swojego mieszkania. Nie będę miała takiego domu, jaki mi się podoba - to na pewno, bo mnie nie stać na zakup działki w miarę blisko Warszawy i budować na niej dom. Więc szukamy już gotowego domu, który bedziemy w stanie zaakceptować, i który w środku będzie na tyle ok, że da się w nim zrobić taki wystrój, jaki nam się podoba. A wierz mi nie ma takich domów. No i cały czas szukamy, i szukamy......... Bo wydać kupę kasy na cos, co nam się nie będzie podobać i nie będziemy lubić, to bez sensu. Lepiej siedzieć w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka 30 km to nie aż tak dużo, kiedy ktoś odbiera mnie z Centralnej dojazd do rodziców zajmuje godzinę samochodem, autobusem rzeczywiście 1,5- a to 30parę km od Wawy w stronę Gdańska, dokładnie w Nowym Dworze. Poza tym popatrz - ja teraz mieszkam zaledwie 10 km pod Poznaniem i dojeżdżam do pracy 1,5 h w jedną stronę tak więc nie ma reguły. Ale fakt, najbardziej to bym chciała do 30 km po wawą ale koniecznie w okolicach WKD :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli coś jes nierealne to myślisz że nie warto już nic zmieniać ? nawet mieszkanie mozna urządzic w stylu kolonialnym - ważne aby się starać jak najpełniej zrealizować marzenia na miare swoich możliwości jakby iśc torem Twojej myśli to nie byłoby szczęśliwych ludzi na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, dopóki pracujemy w Warszawie, w biurach, to max 15 km. - sprawdziliśmy wielokrotnie dojazdy do miejscowości położonych tak ponad 15 km, ale mniej niz 30 - i to jest dla nas zdecydowanie za daleko. Nie zawsze też masz działkę blisko stacji WKD, czasem i do stacji trzeba dojść, czasem w ogóle kolejki nie ma. No i jednak wszędzie są korki - a stać 15 km, a 30 to duża różnica. W każdym bądź razie nie jesteśmy gotowi na to, żeby aż tak daleko się przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, myśleliśmy o tym, żeby zmieniac wystrój w mieszkaniu - no ale meble kolonialne potrzebują przestrzeni, a moje mieszkanie ma 48 metrów ;-) Poza tym niedawno robiłam w nim wykończeniowy remont, i troch kasy na to poszło - nie stać nas na wymianę mebli, kiedy w perspektywie mamy wyprowadzkę. Poza tym mam teraz nowe meble - tzn. 4 letnie, i nic im na razie nie jest, nie zepsuły się - więc je wszystkie wyrzucić, żeby wstawić tam te \"wielgachne graty\" - nie no - wierz mi - myśleliśmy o tym :-) Tylko jak człowiek ma dom w perspektywie, to juz nie chce nic zmieniać w mieszkaniu, bo to jakby nie patrzeć zbędny wydatek, jak teraz mam juz wykończone mieszkanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyśmy planowali jeszcze minimum 5 lat mieszkać w tym mieszkaniu, to już dawno byśmy je przerobili i inaczej urządzili. A tak, jak niby \"uciekamy\" stąd to każdego grosza już szkoda. No wiem, meble można ze soba zabrać, ale po prostu szkoda stare wyrzucać. A jak juz będziemy mieć dom, to wiadomo, że i kasa na nowe meble będzie, bo kredyt byśmy tez brali i na urządzenie. Oczywiście zawsze możemy w najgorszym razie zostać tutaj i 5 lat, bo nigdy nic nie wiadomo, ale to będzie mocno nieplanowe 5 lat. A tak w ogóle to gdzie jest Laurka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rozumiem,że 4 lata temu co innego Ci się podobało? ja najlepiej się czuję w przytulnych wnętrzach takich troszke staroświeckich ale bez mnóstwa bibelotów poukładanych wszędzie za to z ogromna ilością zieleni i takie meble od zawsze kupuję dzięki czemu kupując dom będę miała już wszystko skompletowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, ze co innego :-D Już przerabiałam styl: szkło, metal i ostre geometryczne cięcia - mam takie meble w dużym pokoju, na które czasem juz patrzeć nie mogę. Kolejny styl, to rustykalno - wiejski w którym mam przedpokój i dodatki w mieszkaniu, taka mam tez powiedzmy sypialnię. No i obecnie jest styl kolonialny, przemieszany z cieżkimi meblami z lat dwudziestych. Myśle, ze to ostatni, jaki nam sie podoba, bo ostatecznie \"dojrzeliśmy do niego\", jest w sumie uniwersalny jak dla nas. Mi sie podobaja duże przestrzenie, mało mebli, ale jak już to funkcjonalne, troche bibelotów, ale nie za dużo. No i żeby było przytulnie, bo nie cierpię zimnych, bezosobowych miejsc, pomieszczeń. Dlatego bardzo zależało mi na wykończeniu mieszkania, zeby już je \"ocieplić\". Uadło sie - teraz mogę dokupować rzeczy, które nadaja mieszkaniu charakter właścicieli i tworzą tzw. ciepło domowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam pracować a przed oczami wciąż mam Moluś kopiącą ten park przed pałacem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - a mi się spać chce 😭 Powinnam zrobić charakterystykę jednej firmy, a przed oczami mam domy i pałace, i meble ;-) i powoli usypiam.....😴 Mysza, to chyba usnęła, bo mówiła, ze Jej sie chce spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie jak tak, ostatni post z 14.08 :D ledwie pół godziny temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nareszcie Laurita :-) Wiem o co Ci chodzi - fakt, z pusnego w próżne nie nalejesz. Nie wiem, czy u mnie jest \"takie domowe ciepło\", to chyba ocenić goście mogą. Ale wiesz, jak sie mieszka 2 lata bez firanek, zasłon i z wyrwaną żarówką w suficie, to po jakimś czasie masz już dość, i chciałabyś się \"otulić\" firankami, zrobić sobie cepłe światło, i paść w kanapę z dużą ilością poduszek. To było dla mnie takie niezbędne ciepło :-) Zreszta sama masz nowe urzadzające sie mieszkanko, to wiesz jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to skad - ze strony internetowej, która \"sprzedaje\" domy i mieszkania. Wydaje mi sie, że w Warszawie rynek nieruchomości oszalał - wczoraj oglądałam mieszkania w centrum - bez 800 tys nie podchodź. A metraż tak 40 - 50 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny kosmosy zawsze się zdarzą ale kto normalny na to patrzy :D i w wawie można kupić za kilkaset tysięcy, mój link to udowodnił :D 220m za 625 tys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty - bardziej w marzeniach, niż w perspektywie ;-) Musiałam Wam po prostu o tym powiedzieć, bo ja szok przeżyłam, jak zobaczyłam tą ofertę. A wczoraj mi się wydawało, że więcej jak 4 miliony to nie można zapłacić - to było za mieszkanie. A dzisiaj sie okazało, że mozna i 22 bańki, za dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kropka ja nie nie wiem gdzie ty patrzysz - jakieś willwoe dzielnice, zamknięte osiedla z ochroną i bóg wie czym? ja mam psióły w wawie i naprawdę da się zmieścić między 300 a 400 tys. - i masz ładne mieszkanie :) jasne, można dać i 25 tys za metr - ostatnio oglądałam projekt budynku - kilkadziesiąc pięter, ulica bodajże Złota w Wawie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba nie Złota, ale coś na Z :D w każdym bądź razie centrum ;) oczywiście są już rezerwacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×