Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No niby nie daleko - ale ja miałam jechac teraz pod koniec marca, i świadomie z tego zrezygnowałam, i teraz trochę żałuję 😠, że jednak nie pojadę, a tam jest tak fajnie no i bym się z przyjaciółką zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka podczytuję twój drugi topik i tak sobie właśnie dumam czy iść do ślubu z gołymi nogami to nieeleganckie?? nie wiem kurczę, ale wiem, że moja mam by tego nie przeżyła :D ja kiedy idę na ślub jako gość zawsze wkłądam choćby najcieńsze 8mki bo tak mi to wpoiła (bo pewne okazje wymagają odpowiedniego stroju) tak jak mojemu bratu, że kiedy idzie gdzieś w garniturze to nie wypada by potem paradował bez marynarki w samej koszuli czy kamizelce, cokolowiek by się działo :D mój mąż też już się nauczył i kiedy na jakimś weselu panowie tańczą w przepoconych koszulach nie może wyjść ze zdumienia, że można tak okropnie wyglądać :D oczywiście sama zdecydujesz, ale nie omieszkałam podzielić się swoją opinią,mam nadzieję że wybaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - podczytuje się :-D Ogólnie, to modelka też ma tam gołe nogi na zdjęciu. Poza tym, ja nie wyznaję tej zasady co Twoja Mama - teraz nawet na Oskary panie mają gołe nogi, a co tam dopiero ślub ;-) No i jak sie zdecyduję na odkryte buty, to głupio będą moje palce w tych rajstopach wyglądać, co nie ? A co tu jest do wybaczania - wyrażasz swoja opinię, a ja cenie Twoja zdanie, więc zawsze z chęcią wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr. koleżanka zadzwoniła, że jutro i w piątek też jej nie będzie, bo teraz dziecko chore. wiedziałam, że tak będzie 😠 dziecko zawsze z jej mamą siedzi a na zwolnieniu pewnie go nie oddawała. to sobie wzięłam chociaż dzień urlopu z okazji pobytu męża w domu. kurwa mać 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, a nie mozesz jakos się z nią dogadać ? W końcu Ty też potrzebujesz wolnego - masz swoje życie !! Też bym sie wkurzyła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie dziwię Ci sie, że jesteś zła. Ale myślę, że to dobrze, że będziesz tam przychodzić, nawet za darmo - zawsze to będziesz blisko, może coś Ci sie uda przyspieszyć w sprawie zatrudnienia. No i chyba wiecznie nie będziesz pracować za darmo ! W końcu będą musieli Cię zatrudnić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie to nie pozostaje Ci nic innego jak chodzić i naciskać :-D Od kiedy zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przyznać że wolotarialne przyjęcie mają porażająco szybkie ;-) No dobra, ja muszę już wyjść, więc najprawdopodobniej do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle, że bedziesz zagladać a nie tak jak inne pindy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Laurcia u mnie to samo! Pies i ja szok ;) A u Pająka coraz więcej siwych! Zreszta u mnie chyba też ! Człowiek trzydziestke przekriczył i się sypie ;) Musze obowiązkowo pofarbować pióra i iśc do fryca zmienić fryzure. I grzywke zrobie taką jakąś postrzępioną. bo chyba młodziej wygladam z grzywką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pindy, jakie pindy 😠 :-p I to jeszcze stare 😡 - bo jak człowiek do trzydziestki dobiega, tzn. że już stary 😭 Ale wymyślacie ;-) Ja mam może z 5 siwych włosów - co za ulga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam siwych :D w końcu taka młodziutka jestem :D przerwę mam, serek jagodowy jem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie jestem młodziutka, wciąż młoda będę za jakieś 6-7 lat :P a po 40stce będę dojrzała :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, po 40, to się druga młodość zaczyna, po 50 dopiero można mówić o dojrzałości ;-) Tak to sobie tłumaczę, i chyba sie ze mną zgodzicie ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pajączek się zdecydował i 7 czerwca fruuu do Londyny :D ale się ciesze!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety ogórkowej nie wtrąbię, bo nie mam 😠 ;-) Ale zawsze można wtrąbić herbatę z cytryną - też ciepłe ;-) Laurka - masz już jakieś skonkretyzowane plany na łikend ? A czemu Pluja nie jest dzisiaj w przedszkolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie chamstwo 😭 😡 Ale ogólnie pomysł z dwoma somochodami genialny ! A powiesz czym sobie będziesz jeździć na uniwerek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez wasze wpisy zachciało mi się zupki. i poleciałam do bufetu po to sztuczne cholerstwo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita, specjalnie dla Ciebie: Pina Colada Składniki: 1 porcja 40 ml białego rumu, 50 ml likieru kokosowego, 50 ml soku ananasowego, 10 ml śmietanki, kilka kostek lodu No a ja się powoli zbieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×