Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cześć dziewczynki :-) też dziś jakaś nienajedzona jestem - zamówiłam sobie sałatkę z sharmą - był apyszna i pewnie zdrowsza niz pizza przynajmniej tak myślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza, Mysza, do lekarza. I akurat się cieszę, bo potem już nie wracam, wiec zdążę na pocztę - totalny sukces ! Ja od miesiaca stosuję dość ostrą dietę typu MŻ ;-) I kuźwa non stop myślę o jedzeniu 😡 😭, ale twarda jestem i nie jem tyle ile kiedyś. Tylko ciekawe ile tak wytrzymam ?? No to całusy dla Wszystkich i do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na diecie hehe :) Wiosna idzie trza się za siebie wziąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam w szał zakupowy. zamówiłam już śliczne wdzianko w bonprix a teraz czaję się na torbę na allegro. ratunku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że kupię :D 😭 mąż po mnie jedzie więc jeszcze chwilę tu posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeee no Myszka szkoda że się nie zgadałysmy ja zamówiłam w bonprixie bluzeczkę :-) Laurka zaszalałaś w tym miesiącu z przedszkolem :-) a ja dziś zapisałam mojego do nowego przedszkola - 600 m od mojego nowego domku i 200 m od szkoły do której będzie chodził starszy syn Laurka czy Twoja Plujka umie pisac podstawowe litery? byłam w lekkim szoku jak mój mały zaczął podpisywac rysunki jakimiś literkami... Kropeczko dlaczego idziesz do lekarza? coś CI się stało? Moluś fantastycznie z tym wyjazdem do Londynu... też bym nastawiła się na maksa na muzea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znów mi chłodno, od wczoraj kaloryfery ledwo tu grzeją, co za opiździelce, oszczędzają czy co 😠 mnie zaczęło już wczoraj gardło boleć więc na 100% skończy się to u mnie jak zawsze katarem :o przede mną ostatnie dwa dni z mężem, dziś chyba podjedziemy do kina kupić bilety na \"testosteron\" - nie udało mi się obejrzeć przedstawienia w Wawie, na którym ludzie płaczą ze śmiechu. zobaczymy co im przed kamerą wyszło. p.s. torebka kupiona ;) zapłącę za nią dopiero po 10tym, ale za 2 tyg. powinna do mnie dotrzeć ;) nie spieszy mi się, bo to na wiosnę, za nic nie pasowałaby do zielonej puchowej kurtki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! ❤️ Ale jaja w pracy wyszły! Okazało się z nie było żadnej podwyżki! Tzn ja dostałam bo jak mam na godzine więc u mnie spox ale reszta?! W tym mój Pająk! 😠 Byli u bosa a on zaczoł się głupio tłumaczyć! W sumie wychodzi na to, że do styczniowej wypłaty powinien im doliczyć obiecane 20% !!! No i dziś nas nie rozliczy bo nie ma czasu! /Kuźwa!! i w dupie to ma czy kase mamy na życie ! no i chciałam bilety już zamówić a tu o! Jestem zła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm, skoro taki niesłowny to chyba możesz zapomnieć o tej \"obiecanej\" umowie \"za 3 miesiące\" :o szukajcie pracy kochana, bo przecież kiedy już zdecydujecie się na dziecko to będzie wam jeszcze trudniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem :classic_cool: śliczny komplecik. ja się wdzianka ie mogę doczekać, mam tylko nadzieję że nie będzie na mnie za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak to kaloryfery chłodne??? to Ty nie masz swojego pieca? u mnie w bloku każdy ma swój i grzeje jak chce... właśnie dostałam rachunek za gaz buuuuuu ;-( ale przynajmniej mam cieplutko :-) Moluś z uwagi na te świadczenia dziewczyny dobrze radzą ... choc wiem, że łatwiej powiedzieć niz zrobić.... zdecydowałabym sie w tej sytuacji na nawet niższą pensję ale pewną i koniecznie z ZUS-em Laurka jaki komplet? daj linka :-) jesli to nie tajemnica oczywiście ;-) Jeśli Twoja Plujka też zna literki znaczy ,że ja po prostu jako pracująca mama coś przegapiłam i nie ma się co dziwić :-) wczoraj doszłam do wniosku ,że dużo się nauczył przy lodówce na której ma przyklejone magnesy z literami i co chwile pyta o nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita zehr seksi ten komplecik - powalisz tam wszystkich :-D Moluś - jaki skurwy&^!%^&*!~* z Twojego przełożonego, że szok ! 😡 Rybko - ja ciąglę po lekarzach łażę ;-) Tym razem byłam u okulisty - mam duże problemy z oczami - wczoraj miałam udrażniane jakieś kanaliki w powiekach, czy cos - myślałam, że sie \"zrzygam\", bo to było mocno niekomfortowe, i jakos tak mi żołądek do gardła podchodził ;-) Co do zakupów przez internet, to dość - na 3 rzeczy dwoma sie rozczarowałam - nie ten kolor i nie ta wielkość. Nadal jestem za kupowaniem w realu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to nie to samo, co sobie Laurka zamówiła ?? Co do opłat, to raz na pół roku płacę niecałe 50 zł za gaz, a w mieszkaniu gorąco mam. Ale nie ogrzewam się gazem, tylko w bloku jest centralne, które opłaca się w czynszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka bluzka + top + koszty przesyłki, to te 140 zł. aż tak dużo nie wychodzi chyba. A ile za koszty zapłacisz ? Masz u siebie w sklepach jakieś tańsze \"odpowiedniki\" tego co w Bon Prixie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale \"coś\" musisz kupić tak ? I teraz po prostu się zastanawiasz, które wyjście jest bardziej ekonomiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam to: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.428.1.4.1&pr=22422 podoba mi sie to wdzianko Laurki :-) ale to faktycznie na jakieś ważne okazje a mi na razie takie się nie szykują :-) w dodatku przy ciemnych włosach będzie się zancznie lepiej prezentowała niż przy moich :-) z tymi rozmiarami tutaj to faktycznie przegięcie - do tej pory zamawiałam dwa razy i odsyłałam towar bo było mi coś za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna Rybko. ja ostatnio kupiłam podobną z rękawem 3/4, też ze stójką zamist kołnierzyka w reserved - tylko czerwoną. b. fajnie wygląda i się nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja tez takie lubię , a rękaw zawsze podciagam lub podwijam :-) może powinnam zacząć kupować te 3/4 :-) dostałam taki katalog z przesyłką i tam była sukienka czarna, z gołymi plecami i piękna wstawka z tyłu ale się nie skusiłam :-) a na stronach jej nie widzę na spodnie Laurka spokojnie 100 Ci wystarczy, ja kupowałam spodnie z wiskozy więc chyba lepsze niż poliester i zapłaciłam 99 zł - w Sharku ( to info dla Myszki :-) ) Kropka do zakupów przez net trzeba sie przełamać- mój Wajcha nadal sie nie skusił ale ja zamierzam kupić przez net nawet jakieś meble :-) pozostało mi jeszcze przekonac Wajchę,że warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, teraz sie trochę \"przełamałam\", w tej pakamerze (strona od Myszy), i jednak to nie dla mnie. Już pisałam, ze ja muszę wszystko dotknąć, przymierzyć, itd Jednak na stronie towar inaczej wygląda niż w rzeczywistości. No i ta poczta - normalnie mało co mnie tak wkur.wia 😡 niż \"moja\" poczta - znowu tam godzine siedziałam !!! Też lubię koszulowe bluzki nie z kołnierzykiem ale ze stójką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, Kropka, zdjęcie zawsze inne niż rzeczywistość, ale ja miałam przypadek - kiedy na allegro kupowałam kuferki na bizuterię - że rzeczywistość przerosła oczekiwania :D kuferki przyszły 5 razy łądniejsze niż na zdjęciach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - to ja teraz na Pakamerze tez miałam taki przypadek - kupiłam skrzynkę - ładniejsza niż na zdjęciu - pełna radość - ale o wiele większa niż na zdjęciu i niż podawali wymiary 😠 I zamiast szkatułki na biżuterię mam śliczne pudełko wielkości pudła na buty - więc tam moja biżuteria ginie. Spokojnie można by było w nim umieścic kilogram diamentów ;-) a nie moje 3 pierścionki i łańcuszek ;-) Laurita - jak tak sie czaisz i zastanawiasz, to pomyśl, gdzie byś mogła jeszcze założyć i na jaką okazj te rzeczy. Ja tak eliminuję dużo swoich pomysłów, bo się napalę, już chcę kupić, a potem zdaję sobie sprawę, ze to jednorazowy wyskok - bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupuję bieliznę w necie w kontri :-) i pasuje jak ulał :-) już kilka rzeczy kupiłam i ze wszystkiego jesem zadowolona a poza tym wole przymierzyć na spokojnie w domu i ewentualnie odesłać niż podejmowac decyzje w sklepie na \"gorąco\" a różnice w cenach są znaczne :-) a co kupiłaś w tej pakamerze Kropeczko? Laurka kiecka świetna tylko jeden minus - raczej do noszenia bez stanika co u mnie z zasady odpada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz racje Kropka - ja też mam ciuchy które miałam na sobie raz, dwa razy i wiszą w szafie a szkoda mi je wydać ;-( czasem przerabiam ( odkąd mam maszynę coraz częściej :-) ) a kpl. Laurki jest taki że założenie innych spodni, spódnicy czy topiku odmieni cały strój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, podawałam linki, ale co tam, dam jeszcze raz: To sobie kupiłam: http://www.pakamera.pl/zdjecie.php?pic=mb101004_374799684_mainpic.img http://www.pakamera.pl/zdjecie.php?pic=mb100472_505425223_mainpic.img http://www.pakamera.pl/zdjecie.php?pic=mb107726_910828401_mainpic.img I z tego, tylko kura okazała sie taka sama, jak na zdjęciu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam pare topów, z serii jednorazowe, kupione na jakaś imprezę, po czym je oddawałam, bo kompletnie mi się nie podobały, i znudziły, a też sie w nich nie wychodziłam, bo rzadko na imprezy chodzę. Teraz już nie kupuję topów tylko na imprezę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×