Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

dostałam Halinka zrobię co trzeba (znaczy poinformuję kogo trzeba) :-D aż się boje bo do domu muszę iść a żal mi serce ściska że Cię tu samiutką zostawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołcho, ja mam jeszcze dwie godziny 😭 a na kompie ze trzy kwadranse 😭 to czemu się nie wymieniłyśmy też numerem tel, zadzwoniłabym zaraz po którąś :D Belcia, jakaś Ty ładna, otworzyłam wreszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, jakaś Ty łanna :D tylko czemu ten Twój żołnierz-czołgista-pilot się odkręcił bokiem bo jestem mądra i sobie Wasze foty wysłałam na inne konto, które działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedem ale te ptaki pojawiają się i znikają jak józek u beaty kozidrak i ja też mam na ich punkcie bzika ja w ogóle mam bzika, wstałam o 7, lekcje od 9.30 do 20.45 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięć ja wiem, co Wy wszystkie robicie tak się ze mnie nabijają, a siedzą i oglądają Ryśka, a ja nie mogę 😭 zdajcie mi relację na mejla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy powrót ptaków a Was nie ma najpierw piszą jak dzikie 30 stron i ja się muszę męczyć czytając, a potem jak ja przyjdę, to nikogo nie ma, czy ja Was płoszę? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa!!!! zżarło mi jedną minutę, dostałyście więc nawet jedenaście 😭 niedoceniaczki 😭 za dwadzieścia minut mnie stąd wygonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Halinko, co słychać? wkurw, zapomniałam o tych 60 sekundach taki film był chyba z kejdżem i dżoli, nie? beznadziejny, tak samo jak te nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, Halinko, pamiętam ten film, rzeczywiście, masz rację, beznadziejny, jednakowoż kejdż całkiem znośny nie denerwuj się, wszystkie jesteśmy złe przez te 60 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Halinka, tak tu sobie sama ze soba gadała Rybka- to Ty tak jak Laurka i ja, wychowujesz styczniowe dzieciatko, no no no i w dodatku chłopiec, mój jeszcze godzine na nogach, porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, to sobie pogadałam, hihihi, w sumie mam co robic, ale jakos mi sie nie chce, łoj żeby mi sie tak chciało, jak mi sie nie chce. Poglądam ,,gotowe''! podobaja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zupelnie, z tym spaniem , jak moj, zalamka, ale dzisiaj chyba sie migne od rytualu usypiania ło Boze, wezta te PTOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę a co
Narzędzia -> Opcje internetowe -> zakładka "Zabezpieczenia" -> Poziom niestandardowy -> Wykonywanie aktywnych skryptów -> wyłącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeessoo dzięki temu co pomógł!!! może dzięki temu wejdę tu dziś wieczorem, bo wczoraj mimo,że chciałam to przez ptaszyska nie mogłam kuźwa. dzień dobry:D Halinka doprowadziła mnie do łez. ze śmiechu of kors :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem :-) Biedna Halinka, Boże, jak mi jej był szkoda, jak to dzisiaj czytałam - bidulka - ma rozdwojenie osobowości :-) Kurcze - tak mi sie coś zdaje, że tu dzisiaj wieczorem, to jakaś imprezka będzie, czy co ??? A ja kompa nie mam !!! Dopiero jutro będę miała, ale za to będzie mój aż do wtorku, więc będę się też wieczorami pojawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×