Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julek

obcisłe spodnie

Polecane posty

Uwielbiam obcisłe spodenki-wszystko dokładnie wtedy \"widać\":) Dziewczynny tylko nakładajcie zawsze do takich portek stringi ok? Te DUZE gacie fatalnie wygladają...za obcisłych spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do julek
ty jakiś pojebany koles jesteś, a może czterdziestolatek z kryzysem wieku średniego i kryzysem emocjonalności. albo jakaś pizgnięta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
sluchaj poprzedik! jak bylem z moja partnerka nad morzem, to kochalismy sie 3 razy dziennie, pomimo ze oboje jestesmy po 50-ce. A mysle ze ty jako 30-tak juz tak nie mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dlatego ze niedawno
JULEK nie nudzi mi sie tylko ten temat byl kilka tematow pod spodem:) wiec sie nie naszukalam, poprostu przegladalam swierze tematy, czy jest cos ciekawego... nie wiem, za male zainteresowanie bylo twoim problemem to musiales 2 dopik zakladac?? ooo...biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
ja wiem o tym. Ale to jest problem socjologiczny. Mialem duskusje na ten temat, na forum niemieckim. A polskie forum jest beznadziejne. Ja jestem socjologem i potrzebuje wypowiedzi do celow naukowych. Ubieranie spodni to nie jest zadna blachostka, ale u mezczyzn bardzo eksplozywny temat, ktory bedzie ksztaltowal nasza przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
kiedy faceci noszą obcisłe spodnie, oczywiście jeżeli mają zgrabny tyłeczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam Panie w obcislych spodniach. Wtedy widac waska talie, szerokie biodra i kobiece poldupki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Hallo kochane babeczki napiscie mi cos na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Mnie intersuje wypowiedz dojrzalych Dam od 35 roku w zwysz. Za kazda szczera wypowiedz pomedytuje za wasze powodzenie w zyciu, i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana01
A może byc 25 wiosenek?.... za malo?.... ale jestem już dojrzała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana01
ja tam uwielbiam obcisle spodnie, innych nie mam :-P moj facet mnie molestuje zebym nosila spodniczki i sukienki... ja mysle ze dlatego ze lubi mnie czasem wziasc z zaskoczenia ;-) nie zartuje! tak juz ma moj Tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Zakochana01, dziekuje Ci za szczera wypowiedz. Chetnie bym sie zamienil. Tylko jestem dla Ciebie troche za stary a Twoj partner nie wie jaki skarb on ma. Przekonaj go ze przez spodnie pokazyjesz jemu swoje walory kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana01
eh, na necie latwo o szczerą odpowiedz bo fajna jest ta anonimowosc. Nieprawdaż ?... Pozdro dla wielbicieli naszych (czyli damskich ) pupci ;-) My -kobiety -uwielbiamy to, ze wy je uwielbiacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Czy ubieranie spodni przez kobiety mają związek przyczynowy z tęsknotą za równouprawnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
09.01. dzien "DAMSKICH SPODNI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
A kto się jeszcze wpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Czekam na więcej wpisów:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek ale cie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczka 30
hamster vel julek jest starym żałosnym erotomenem, Prosze nie wpisywac sie na tym forum i nie karmic jego niezdrowego podniecania się. A twoje kobieta julku nie chodzi w obsislych spodniach bo widocznie ma klase i wie, co przystoi a co nie przystoi kobiecie w jej wieku. Szkoda, ze nie wie, z jakim palantem jej zycie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczka 30, to jest Twoje prywatne zdanie. Jezeli ten temat Ci nie odpowiada, to sie nie wpisuj.Pprzejdz raczej do chamskich topikow, tam jest Twoje miejsce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stretch fan
hmmm czytam wasze wypowiedzi i raczej jest tu niewiele tolerancji dla tych, którym podobają sie obcisłe jeansy i dziewczyny w nich, skoro te jeansy są juz niemodne! a jak były modne to chodziły w nich wszystkie "laski", mimo ze niektórym z nich nie pasowały, bo zeby je nosic to trzeba miec figurkę( moim zdaniem )!!! ja osobiscie uwielbiam szczupłe panny w elastycznych wąskich obcisłych jeansach "rurkach" i jesli ktos z tego powodu chce mnie nazwac zboczencem to jego sprawa!!! a co do wyobrazni to własnie wtedy ona zaczyna pracowac, nie wspominając juz o fantazjach ;)!!! mam propozycje- pozwólmy miec innym takie fantazje jakie chcą i jesli nie wiąze sie to z łamaniem prawa, i nie oceniajmy ich odrazu jako gorszych!!! na koniec powiem wam ze jestem fetyszystą ( fetyszem są własnie elastyczne jeansy rurki) i nie wstydze sie tego!!! takim samem fetyszem dla wielu mezczyzn sa miniówki, stopy, ponczochy, rajstopy ... bo fetyszy jest wiele!!! jesli cos kogos kreci to jego sprawa i tylko zyczyc nalezy tego aby kobieta i mezczyzna dobrali sie tak aby jedno drugiego nie musiało zmuszac do np ubierania obcisłych jeansów! ludzie są rózni, mają rózne potrzeby ale nie znaczy to ze są odrazu gorsi!!! i jesli są na tym forum dziewczyny- fanki elastycznych obcisłychjeansów rurek proszę o kontakt!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo strech-fan, gratuluje Ci do Twoich wypowiedzi, ktore tez dziele. Tu wypowiadaja sie ludzie nietolerancyjni, wychowani w duchu komunistycznym. Gdybym napisal o kradziezy albo o niedotrzymaniu slowa to znalazlbym wielkie zrozumienie. Demokracja e Polsce jest jeszcze w fazie powstawania.Ppozdrawiam wszystkie kobiety w obcislych spodniach od 16 do 82 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie! Napiszcie swoje doświadczenie w ubieraniu i chodzeniu w obciśłych spodniach. Za każdą szczerą wypowiedz z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×