Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nefretka

Pewność siebie

Polecane posty

No właśnie brakuje mi pewności siebie. Jestem taką nędzną zakompleksioną szarą myszką. Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załuje ze założyłam tu topic. niech ktos to skasuje nawet tu jestem ignorowana. zupelnie jak w realnym zyciu. nikt nie chce miec nic wspolnego ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van Gogh
Ja tez mam taki problem. Jestem juz drugi raz zonaty, i niby to osiagnalem juz nieco w zyciu, ale moim najwiekszym problemem jest chyba brak pewnosci siebie i niesmialosc. Paralizuje to moje dalsze sukcesy zawodowe, sprawia ze bardzo trudno jest mi poznac nowych ludzi, a tym ktorych znam wydaje sie chyba dziwny ... Sorry dziewczyno, nie moge ci pomoc .. ale wiem o czym mowisz ... Aha, zapomnialem powiedziec, ze oba moje malzenstwa byly nieudane, bo w obu przypadkach, zenilem sie ze strachu przed samotnoscia ... z jedynymi kobietami ktore chcialy ze mna byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna osoba
a z czego wynikają Twoje kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Ty :D nefretka :) Nie panikuj, ja też kiedyś byłam taka jak siebie opisujesz. W końcu się przełamałam i jest zupełnie co innego. A tak poza tym napisze coś nie miłego ale prawdziwego; jesteśmy traktowani tak jak dajemy się traktować... nie łam sie buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna osoba
a mi się właśnie przypomniało, że kiedyś byłam nieśmiała, zakompleksiona... nawet przez telefon się jąkałam i wstydziłam się kupić w sklepie gazetę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van Gogh
Ale nie podoba mi sie to "nedzna zakompleksiona szara myszka" .. nie mysl tak prosze... Wiem ze niemal wszyscy ludzie sa piekni w srodku .. ty pewnie tez .. Oto moj calusek dla ciebie, szarej myszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna osoba
..a wiesz... pomyślałam sobie kiedyś, że to właśnie ci "niepewni" rozpychają się łokciami, gadają dużo i nie na temat, tylko po to by ukryć swoje kompleksy... w środku są małymi przestraszonymi ludzikami, którzy pod woalem "wyszczekania" próbują ukryć swoją słabość... któregoś dnia podniosłam głowę do góry, przefarbowałam włosy;) (na blond he he) i zaczęłam się "otwierać".. Pomyślałam: a co tam! nawet jak popełnię gafę, nikt nie będzie o tym pamiętał za 2 lata... Pomyślałam też, że jeśli ktoś będzie miał o mnie złe zdanie - on jest głupi i nie wart nawet chwili mego myślenia, analizowania, rozkładania na czynniki pierwsze... skoro źle mnie ocenił... nie umie oceniać :-) Dziś świat jest mój :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van Gogh
a moze cierpliwosci ci brak ? Bo ludzie przyszli a ty poszlas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pograj w minecrafta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×