Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani lokata

Powiedz szczerze, czy masz prawdziwego przyjaciela?

Polecane posty

wiem ze kogos moze dziwic to ze tak łatwo to odpuscilam ale ze swojego doswiadczenia wiem ze im sie jest starszym tym sie wiecej rzeczy wybacza innym ludziom-przyjaciolom, partnerom, rodzicom itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w podstwaówce chodziliśmy do jednej klasy i nie lubilismy sie wcale,kiedy nasze drogi sie rozeszly po innych szkolach nagle my zaczelismy sie spotykac.Piotr jest moim jedynym przyjacielem, cudownym facetem,na ktorego moge zawsze liczyc.jesli tu zajrzysz... buzka wielka dla ciebie. od 7 lat razem :) juz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym bardziej
że trochę się upodliłaś, wysyłająć do niej smsy, to takie dziecinne, idź, zostaw, to moje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apipatlo
ja bym mojego chyba zabiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze da sie odbudowac-widze to na przykladach roznych malzenstw-zdarzaja im sie zdrady, nieslubne dzieci, jakies brudy ktore wychodza na swiatlo dzienne w czasie malzenstwa-i ludzie sa ze soba nadal, kochaja sie i wspieraja mimo tych brudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tym bardziej-masz racje-ale wyslalam pod wplywem impulsu-jesli nie bylas (-es) w takiej sytuacji to nie mozesz mnie tak oceniac bo nie wiesz jak ty bys postapiła (-l) Ja dopiero godzine po tym pomyslalm ze zachowalam sie dziecinnie-ale jesli sie kogos kocha i nie chce sie go stracic to czasem człowiek sie upodla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym bardziej
byłam w takiej sytuacji. Bolało, ale powiedziałam jedynie : droga wolna. If you love somebody set them free, jak śpiewa sting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salcesson
tym bardziej-moze nie kochalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salcesson
gdybys bardzo kochala to bys o niego walczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym bardziej
kochałam i kocham nadal, jesteśmy razem. Czasem trzeba pokazać się jako silna osoba, a nie jako miotająca się przerażona istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salcesson
no to w koncu jestes z nim? najpierw piszesz ze droga wolna-a potem ze z nim jestes...sama chyba nie wiesz co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej-o tej miotającej sie istocie to chyba nie do mnie? oceniasz mnie tak a sama najpierw kazesz chlopakowi odejsc a pozniej z nim jestes...chyba tez nie jestes taka silna jaką zgrywasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym bardziej
Czytać ze zrozumieniem.... Powiedziałam, że skoro tak, to droga wolna, nie będę stawać Mu na drodze do szczęścia. Jak chce, niech idzie sobie. Wsytraszył się, że to nie tak, że nie chce nigdzie iść, chce żyć tylko ze mną...jesteśmy nadal razem. A takie proszenie, przeganianie konkurentek, może sprawić, że partner zostaje z litości, a to już źle wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym bardziej
uważam, że czasem partner musi się sparzyć, żeby coś zrozumieć, musi zaboleć, żeby wiedział, czego nie tolerujesz. I żeby już łap nie pchał gdzie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci mają tendencje niestety do pchania łap tam gdzie nie trzeba-gorsze sa jednak te dziewczyny ktore wyciagaja łapy po czyjegos faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam prawdziwego przyjaciela - od 7 lat :) Jest to facet - ale nie mój facet i całe szczęście nigdy nie odkręcało nam wzajemnie na swoim punkcie... bo czuję, że to by wszystko w tym akurat przypadku zepsuło. Traktujemy się jak rodzeństwo, tylko takie naprawdę zżyte rodzeństwo :) i moje życie wiele by straciło, gdyby go w nim zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troje wspaniałych Przyjaciół - dwie dziewczyny i jednego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam szczerą przyjaciółkę
za granicą i pseudo przyjaciółkę niedaleko miejsca zamieszkania:) Marzę o facecie-przyjacielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przyjaciela. w zasadzie to 3 przyjaciół. samych panów. prawdziwych. szczerych. pewnych. mowi sie, ze przyjaciel jest tylko 1, nie zgodzę się z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
przeciez tylu ludzi samotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynym
prawdziwym twoim przyjacielem jestes ty sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa ponad miarę
moim przyjacielem jest mąż :)-najlepszym na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolini
nie mam prawdziwego przyjaciela, chyba prawdziwych przyjaciół już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sześcioro dobrych przyjaciół, z którymi znamy się już kilka ładnych lat, dzielimy troski i radości, nasze dzieci się przyjaźnią, pożyczamy sobie smochody, kasę,domy na wakacje :) wspieramy w różnych momentach życia.Gadamy o wszystkim i o niczym, bywamy u siebie w domach na Święta i różne inne urocystości rodzinne, znamy swoje rodziny, mężów, żony, matki , ojców, i dalszych krewnych też :) Przyjemnie jest wiedzieć, że w razie kłopotów nie zostanie się samemu na pastwę losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
ja tez nie mam prawdziwego przyjaciela a czasem sa momenty w zyciu ze przydalby sie taki ktos no coz pozostaje szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×