Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meduza Noca

Macie przystojnych facetów czy takich sobie ??

Polecane posty

Gość Meduza Noca

:) jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm__
moj tez ogolnie taki sobie, ale dla mnie najprzystojnieszy i naprawde żaden inny nie podoba mi sie tak jak on troche to dla mnie dziwnie, bo nigdy nie myslalam, ze tak bedzie, ale dla mnie on jest po prostu piękny.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka nie podam
taki sobie, dla mnie jedyny i ukochany, a inni niech sobie myślą co chcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiektywnie patrząc - co najwyżej przeciętny. Choć On uważa, że jest boski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj jest
baaaaaaaardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj jest .....
....sympatyczny :P szczerze mowiąc jest przeciętny, ale tez uwaza sie za 8 cud świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3333333333
moj jest super przystojny i kazdy mi to mowi :) a ja jestem z nim taaaka szczesliwa :) btw ja tez jestem atrakcyjna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziorek
ale przystojny w jakim sensie? chodzi o kształty fizyczne,tak? No skoro tak, to mój ma 188cm wzrostu, czarne oczy, dawniej ćwiczył,teraz już nie bo pracuje ale troche mięsni mu zostało. Szatyn. Ma ciemną naturalną karnacje, cos pod mulata. A ja? Zwyczajan normalna dziewczyna.Staram sie byc piękna dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mialam dosc specyficzny gust. Zawsze zakochiwalam sie w bardzo przecietnych chlopakach pewnie dlatego zeby inne sie za nim nie ogladaly i jakas bzdziagwa mi go nie poderwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój...
mój jest cudowny bylam kiedys z pewnym przystojniaczkeim ale on był zbyt samolubny i sie wywyzszał a teraz jestem z facetem który ma cudowne oczka i usmiech który zawsze poprawia mi humor:-) az trudno mi trzymac rece z dala od niego nawet na ulicy uwielbiam sie do niego przytulac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie jest piekny ale za to ma dobre serce i to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziorek
Taaaak :) Sreducho sie liczy najbardziej :):):) Moje kochanie ma cały czas przyklejony usmiech do twarzy i za to go kocham:) (oczywiscie gdy zachodzi potrzeba to jest również poważny) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój...
dziewczyny najwazniejsze by dawał poczucie bezpieczenstwa i był czuły:-) najwazniejsze ze nam sie podoba prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam żadnego :( Tak na poważnie, często, choć fizycznie pociągać może super przystojny facet, to tak naprawdę zakochujemy się (piszę \"my\" bo mam na myśli nas-dziewczyny) w przeciętnych facetach, którzy i tak są dla nas, no,może nie najpiękniejsi, ale najprzystojniejsi, najseksowniejsi... To po prostu miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza Noca
z moim to bylo tak ze na początku wydalal mi sie przeciętny, ale ciągle latały za nim dziewczyny. wiec ja stwierdzilam ze chyba mam spaczony gust :P ale juz gust mi sie chyba na prawil i powiem ze jest calkiem calkiem...mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony_loczek
a mój facet jest przystojny i to bardzo, widze jak lukaja na niego inne kobiety :) a do tego ma wspaniały charakter - po prostu ideał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
Moj facet jest cudowny i zewnetrznie i wewnetrznie:)Jest brunetem.Moja mama mowi,ze jak wloch albo hiszpan ,hehe!Ja nie znosze blondynow i ogolnie kocham niebieskie oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj misiu
jest przystojny(niestety, bo wolalabym zeby troche brzydszy byl, zeby te wszysteki lasy nie gapily sie na niego i szczerzyly zabkow) ale to nie ejst najwazneijsze, nie uwaza sie za jakiegos super, jest normalny, ma cudowny charakter, a do tego ejst czuly... czasem sie zastanawiam gdzie ejst ta wada bo podobno idealow nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest soper mega przystojny choć pewnie większość z was uznałaby go za przeciętnego ale jest taaaaaaki sexowny i to mnie tak u niego rajcuje:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj meczyzna jest dla mnie bardzo przystojny, wysoki (188cm), najbardziej podobaja mi sie jego ciemno brazowe oczka :), uwielbiam jego dlonie i gdy mnie nimi dotyka, ma wspaniale doleczki na pupci, ktora rowniez jest niczego sobie, ma przepiekne, geste lekko falujace krotkie , ciemne wlosy, wyraziste brwi i piekny brzuszek :D, oprocz tego jest bardzo kochany, czuly, opiekunczy, bardzo o mnie dba, martwi sie, jak mnie przy nim nie ma to teskni strrrrrasznie, tak jak ja za nim :), jest romantyczny, pamieta o rocznicach i dosc czesto daje mi kwiaty :), do tego jest dobrym kochankiem, bardzo elastycznym i otwartym w lozku, czego chciec wiecej? kochamy sie i niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdflkjh
Ja jestem przystojny a moja dziewczyna jest ładna. I co z tego ? Skoro Ona sie rozgląda na około cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
Moje kochanie absolutnie sie nie rozglada,bo gdyby mial za dziewczyne karykature to bym zrozumiala jakos,ale jest inaczej :D hihi!I ja tez sie nie ogladam za innymi panami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana rebora
moje kochanie ma 176 cm wzrostu przepiekne oczy , cudowne zeby , cudowny usmiech i brzuszek piwny ;) zadbany, elegancki, szarmancki i przekochany ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parambam
moj obecny jest zdecydowanie najrzydszy ze wszystkich, ktorych mialam ale mi sie zdecydowanie najbardziej podoba. Tak to juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
bardzo przystojnego-przynajmniej tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurattt
wiekszosc z was ma pewnie brzydali, a sobie wmawiacie ze przystojni hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo przystojnego
jak go kiedyś zobaczyłam to chodziłam pół dnia nieprzytomna mówiąc ciągle, że widziałam "najprzystojnieszego faceta na świecie";) ale cóż...wiadomo, że to szczęścia nie gwarantuje na szczęście jest mądry i ma dobry gust więc nie przejmuje się nadto swoją urodą i nie robi z siebie modnego lalusia ale jest próżny mimo wszystko...no i oglądają się za nim panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet jest taki jak lubię, jest blondynem i ma niebieskie oczka hih, najcudowniejsze brwi na świecie i jeszcze cudowniejszą blizne na łuku brwiowym - pysiak, ale ja i tak lubię go bardziej za charakterek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliii
moj jest cholernie przystojny i niestety podoba sie moim kolezankom i nie tylko :( ale tez niesmialy, jak twierdzi czekal na mnie 2 lata, jakos nie mial odwagi ...zawsze myslalam ze to nie ma znaczenia bo wczesniej bylam z przecietnym, ale teraz widze ze jakies znaczenie to jednak ma, uwielkbiam jego cialo ale przede wszystkim to co w nim KOCHAM to jego charakter...jest po prostu cudowny zreszta nasze spotkanie i poznanie sie to dla mnie naprawde...przeznaczenie, tak czuje..wiem ze On i zaden inny...tylko w nim moge sie zatracic, utonac w jego boskich brazowych oczach ,grzac swoje dlonie w jego dloniach..kocham go wariacko a on mnei chyba jeszcze mocniej.Jest naprawde bardzo atrakcyjny a i tak jest o mnie zazdrosny ciagle mi mowi ze chce zebym zbrzydla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×