Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolette

Jaki krem na rozstepy w ciąży?

Polecane posty

Gość Kama 5
Dzięki Lila. To znaczy że mam jeszcze trochę czasu :) Jutro przejdę się do apteki i spytam o ten kremik na moje istniejące już rozstępy, a może mają jakieś próbki :) Dam znać jak wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadzila
Cześć mamuśki, wszystkie zachwalacie Prevenstrie, ja już stosowałam mnóstwo kremów i żaden mi nie odpowiadał; czym właściwie rózni się Prevenstria od pozostałych? Mam bardzo wrażliwę skórę i dlatego z dużą ostroznością dobieram kosmetyki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa
A ten Gerbera to chodzi wam o oliwkę dla dzieci taką? tą żółtą? Bo pisaliście, że dobra jest oliwka gerbera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 32 tc
A ja polecam zwyczajna oliwke z Rossmanna "Babydream" dla kobiet w ciazy i karmiacych. Jest tania i naprawde (przynajmniej do tej pory) skuteczna. Choc brzuch mam juz naprawde duzy (czesto pytaja mnie czy beda blizniaki...:) ) to nie mam ani jednego rosztepu. Stosuje ja chyba jakies 2 miesiace razem z zelem pod prysznic tej samej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiaczkowa Mama
Właśnie zaczęłam 39 tydzień ciąży i na dobry początek tegoż tygodnia zauważyłam u siebie śliczne rozstępiki pod biustem (jakby było pod czym :P) i na lewym bioderku :D teraz do mnie dotarło, że pojawiły się w momencie jak mi brzuszek niżej zszedł... no ale niespecjalnie też o siebie dbałam, smarowałam się balsamami tymi co zazwyczaj (sucha skóra) ale wydaje mi się, ze i tak moja bidna skóra długo wytrzymała ;) Większość koleżanek właśnie tydzień-dwa przed porodem rozstępów dostało, mimo smarowania, więc nie wiem na ile to smarowanie pomaga... Ale i tak życzę powodzenia :) Ja teraz będę szukała czegoś na powstałe rozstępy HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz elastyczna
skore,to mozesz stosowac oliwke i pisac ze jest skuteczna i ja polecasz,bo nic ci sie nie zrobi. Natomiast osoby ze sklonnosciami do rozstepow,uposledzeniem lub mala iloscia kolagenu,chocby wypruwaly flaki i spaly w najdrozszych kremach beda mialy ohydne blizny do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabell23
Czytajac te wszystkie wypowiedzi na forum naprawde zastanawiam sie jak to jest z tymi kremami.Ze wzgledu na polecana mustelle 9 m-cy kupilam sobie jak do tad 2 opakowania jestem w drugim miesiacu i smruje sie raz lub dwa razy dziennie tylko na piersiach brzuchu i górnaj czesci ud.Pisano ze ten krem jest bardzo wydajny-osobiscie bym tego nie poweidziala i jestem bardzo zaskoczona bo krem ktorego cena wynosi 100 zł za 200ml starcza na tak krótko .Zaznaczam ze nakładam go na siebie małymi ilościami-cóz po 4 m-cu musze sei rozejrzec za jakims tanszym kremem bo przy tym zbankrótuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie polecono Philips AVENT. To, co zdążyło mi się zrobić stało się jaśniejsze i mniej widoczne a nowe kreseczki się nie pojawiały. Skóra bardzo ładnie po nim wyglądała, zrobiła się gładziutka i widać, że była bardzo dobrze nawilżona. Kosztuje 44 złote za 200 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi300
W pierwszej ciazy uzywalam musteli całe 9miesiecy z czego kupowałam ja co 2mies.Rozstepy itak sie pojawily.Teraz jestem w 39tyg smarowałam sie oliwa dzien w dzien rano i na wieczor i rostepow jest wiecej.Moim zdaniem to zalezne od hormonow i skory te co maja miec itak beda miały chodzby uzywały najdrozszych kremow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam że dbać
o swoje ciało w ciąży trzeba! ja w okresie dojrzewania dostałam trochę rozstępów na pośladkach i udach. w ciąży masowałam narażone na powstanie rozstępów miejsca szorstką gąbką i smarowałam oliwką i kremem z rossmana. przytyłam 14 kg i nie dostałam żadnych rozstępów w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi300
Na poczatku ciazy zapewniam ze rostepy raczej sie nie pojawiaja dopiero pod koniec ciazy gdy skora jest napieta.U mnie systematyczne smarowanie dało tylko to ze nie sa szerokie i dosc płytkie zatem mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA ROZSTEPY POLECAM
BIO OIL :) Najlepiej zaczac stosowac pod koniec trzeciegi miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninia
Anialisa Ja mogę ci polecić niemiecką oliwkę dla ciężarnych kobiet, którą można kupić jedynie w aptece (w Niemczech), kosztuje ok. 8 euro za buteleczkę, a nazywa się "Frei - MassageOl fur Schwangere". Smarowałam się nią w pierwszej ciąży w wieku 23 lat, przytyłam wtedy 21 kg i nie miałam żadnego rozstępu. Teraz w lutym (w wieku 34 lat) urodziłam synka, w ciąży również się smarowałam tą oliwką i znowu nie mam ani jednego rozstępu, a przytyłam tym razem 24 kg. Dla mnie to wypróbowany środek, bo pomimo tego, że dużo przybierałam na wadze w każdej ciąży, to nie porobiły mi się rozstępy Oliwka ma pojemność 125 ml, a w ciąży zużyłam 3 buteleczki. Pozdrawiam! CZY TO JEST TEN OLEJEK ? http://www.allegro.pl/item871077965_frei_olejek_zapobiegajacy_powstawaniu_rozstepow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż wg Wisłockiej
Na serio... Polecam. Przytyłam w ciąży 17 kg i nie mam ani jednego rozstępu, a brzuch po cc wchłonął się po 2 tygodniach... Żadnej wiszącej skóry. Ale masaż stosowany codziennie po 10 minut. Mąż mi go robił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż wg Wisłockiej
Aha... masowanie + krem na rozstępy Musteli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9miesiac
Ja jestem w 9 miesiącu ciazy i od samego poczatku uzywałam oliwki z rossmana na poczatku 8 miesiaca kupywalam na zmiane perfecte i mamma mia wcierajac systematycznie dwa razy dziennie krem starczal na tydzien a zacvzely pojawiac sie rozstepy, potem kupilam pharmaceutis za 36 zl starcxzyl mi na 4 dni jest jego 50mll i tez nie jestem z niego zadowolona jestem teraz w 9 miesiacu ciazy i nie wiem jakiego krem mam stosowac a najgorsze przedemna podobna najbardziej rozstepy wychodza gdy opada brzuch a to jeszcze przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9miesiac
przepraszam kremu pharmaceris jest 75ml ale i tak starcza go na bardzo krotko poza tym jak dla mnie ma nieprzyjemny zapach i zwalcza istniejace juz rozstepy a nie zapobiega powstawaniu nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra jest weleda i atw
u mnie pomogła oliwka na rozstępy weleda.pojawiły mi się w samym końcu ciąży po bokach brzucha.oliwka nie usuneła ich do końca, ale za to ładnie się wybieliły i złagodniały.plus za zapach, ale cena dość wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mamusia
Dziewczyny, nie ma co sie oszukiwac kremy nie pomagaja, moga one jedynie ulzyc jak skóra swędzi a rozstepy i tak sie pojawią. Jedyna rada to utrzymac wage w odpowiednich normach. Jesli ktos przytyje 10 kilo to raczej nie bedzie miał problemu, ale jak sie tyje ok 20 to trzeba sie liczyc ze nie unikniemy problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 tydzień ciąży
ja od 3miesiąca ciąży (raz dziennie) stosuje perfecta mama(23zł) i teraz wyszły mi rozstepy, dosłownie wszedzie...na dole brzuszka, przedniej czesci ud i po bokach brzucha. Dodam, że przytylam jak na razie 20kg i jestem w ciaży bliźniaczej ale i tak wszyscy mówią, ze brzuszek mały, jakby w nim siedział jeden dzidziuś ;) no i młoda jestem-20lat...a rozstepy sie pojawily:/ teraz musze ratowac jakos skóre dlatego weszłam na forum;) spróbuję prevenstrii albo musteli jeszcze zapytam w aptece:) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabe
Witam, ja stosowałam oliwkę w żelu dla kobiet w ciąży "PENATEN" i uważam, że jest super =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam, ze dobrze jest sie smarowac oliwką ze słodkich migdalów. I to nei tylko brzuch, aby zapobiec rozstępom, ale ogólnie całe cialo zamaist balsamów z masą chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIOTON1000
LIOTON 1000 ON NIE JEST NA ROZSTĘPY ALE JAK NAJBARDZIEJ POMAGA STOSOWAŁAM GO W PIERWSZEJ CIĄŻY A W 8 MIESIĄCU PRZESTAŁAM I TO BYŁ BŁĄD. TERAZ W DRUGIEJ (7 MIESIĄC) CAŁKIEM ZAPOMIAŁAM O ROZSTĘPACH I SIE POKAZAŁY ODRAZU KUPIŁAM LIOTON I JUZ SIE NIE POKAZUJA A TE CO WYSZŁY PRAWIE JUZ ICH NIE MA.NAPRAWDE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek 24
Dziewczyny, ja na przykład smarowałam się na początku oliwką bambino, potem przez jakiś czas używałam balsamu Dax Cosmetics "Perfecta Mama" (ok 25zł) a na koniec się przerzuciłam całkiem na Ziajkę "Mamma mia" (ok. 11zł). Póki co, a jestem w 38 tygodniu więc brzuszek już mi raczej bardzo nie urośnie- zero rozstępów. Wszystkie te balsamy po prostu dosyć mocno nawilżają i natłuszczają i chyba w tym tkwi sekret. Moja mama też nie miała rozstępów, więc nie wiem, czy tu balsam miał wiele do rzeczy :) Koleżanka smarowała się Mustellą, i owszem, brzuszek ma ładny, ale przytyła sporo i reszta ciałka pozostała w paski - więc wiele czynników na wpływ na rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek 24
PS. a miałam kilka rozstępów na udach i nic na nie nie pomogło, delikatnie tylko wyblakły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineszka
Jestem w 31 tygodniu i niestety tydzien temu pojawiły mi się rozstepy na dole brzuszka. Kremami smarowalam się już długo przed ciążą a obecnie stosuje Mustela 9. Dodam że przytyłam dopiero 3kg i w sumie to brzuszk mam jeszcze mały. Więc nie zawsze przyrost wagi wpływa na pojawienie sie rozstępów tylko sa to uwarunkowania genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jestem w 21 tc jeszcze nic nie stosowalam i poki co rozstepow nie mam.... przy pierwszej ciazy przytylam tylko 8 kg i nie mialam zadnych rozstepow- nie uzywalam zadnych kremow wowczas... teraz jestem 10 lat starsza dlatego skora juz nie taka jedrna i chcialabym cos kupic...ale szczerze mowiac to ja tez mysle ze duze znaczenie maja tu uwarunkowania genetyczne .. pozdrawiam i zdrowka wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
używam od początku ciąży kremu przeciw rozstępom Pharmaceris, koszt ok. 30 zł i jak do tej pory nie mam żadnego rozstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza123
Ja tez nie mialam rozstepow do 40 tygodnia ciąży. Cieszylam sie.... Ciaze przenosilam do 41 tygodnia i w tym ostatnim doslownie tygodniu pojawily sie rozstepy na dole brzucha....nie byly jednak az tak bardzo glębokie i widoczne, wiec po urodzeniu smarowalam sie jeszcze kreme na rozstepy i teraz ich praktycznie nie widac zrobily sie "perłowe", trzeba sie przyjrzec zeby zoabczyc. A dodam ze w ciazy przytylam 12 kg i brzucha wcale tez nie mialam duzego, takze mysle ze tu zaden krem nie pomoze, no chyba ze taki co go holywoodzkie gwiazdy używaja albo nie wiem. Ja smarowalam sie cala ciaze Mustelą dwa razu dziennie oraz po kąpieli oljekiem Bio-oil przeciw rozstepom, takze troche w siebie tego wklepalam a i tak widzicie tak jak napisalam rozstepy sie na koncu pojawily...takze mysle ze tu zaden krem nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×