Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolette

Jaki krem na rozstepy w ciąży?

Polecane posty

Gość lunaaaa
Dziewczyny powiem wam tyle ze smaruje sie róznymi kremami, oliwkami itp a i tak to nic nie daje :( jestem w 39 tyg, zgrubłam jakies 17 kg, i widze ze rozstepy na brzuchu pojawiły mi sie dopiero od jakis 2 tyg. te smarowanie mi nic nie pomogło a nie mam skłonności do rozstepów wiec dziwne:( masakra i teraz wygladam strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
Przez pierwszą ciążę używałam Musteli, zaczęłam chyba w 6 miesiącu, stosowałam 2 razy dnia, i nie mam ani cm rozstępu:) Teraz jestem w drugiej ciąży i już w 4 miesiącu zaopatrzyłam się w 3 tubki, smaruję się codziennie i mam nadzieję że cholerstwo się nei pojawi. Krem jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
Przez pierwszą ciążę używałam Musteli, zaczęłam chyba w 6 miesiącu, stosowałam 2 razy dnia, i nie mam ani cm rozstępu:) Teraz jestem w drugiej ciąży i już w 4 miesiącu zaopatrzyłam się w 3 tubki, smaruję się codziennie i mam nadzieję że cholerstwo się nei pojawi. Krem jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaaaa
mam nadzieje ze znajde jakis cudowny krem na te głupie rozsepy bo nie moge na siebie patrzec a chcialabym wygladac ładniej, ogólnie bd musiała schudnac bo sie nie mieszcze w ubrania z przed ciazy:( a tak fajnie było nosic S :( a teraz te M masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajatam
Generalnie przy rozstępach spokojnie. Na początek warto stosować oliwkę do ciała. To pomaga większości i wychodzi najtaniej. Jeśli jednak ciągle słabo, a masz kasę na wyższą półkę to sprawdź albo ten krem: http://heger.pl/sklep/index.php?129,no-scar-%2850-ml%29 albo kolagen: http://heger.pl/sklep/index.php?laudine-kosmetyki-kolagen,22 ale niestety tu już wchodzimy w wysokie koszty, a i opinie bywają różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaaaa
nie no ten 1 to moze bym kupiła tylko gdzie?? bo jak maż zobaczy cene tego kolagenu to mnie wyklnie xD wiadomo czego sie dla żony nie robi :D no ale bez przesady. :) a z takich tanszych cos działa? znacie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaaaa
ogólnie to spodobala mi sie ta stronka wszystko tu pisze i sa nawet podane kremy, ale czy dzaiłaja?:)hmm możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia370
Witam sprzedam znane i cenione Dermokosmetyki z USA- PALMERS. Balsamy na rozstepy na bazie masła kakaowego i masla shea z wit E , kolagenem i elastyna. Kremy skoncetrowane na rozstepy dla kobiet w ciazy Oliwki na rozstepy Serum na blizny 9nawet stare pooperacyjne głębokie) Wszystko w bdb cenach m_barcz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-ADHD
reklamują w tej chwili coś takiego w TV - Olejek Bio-Oil na blizny i rozstępy. Czy ktoś wie czy to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgdziecko
hej Zastanawiałam się nad tym bio oil ale skład mnie nie przekonuje i po przeszukiwaniu forów raczej umiarkowanie się dziewczyną sprawdził. Uważam że nie ma co wydawać dużo kasy na kremy na rozstępy bo jeśli się szybko zaczynają pojawiać to wina hormonu kortyzolu i nic krem nie da. U mnie było super aż mi na koniec brzuch opadł i skóra nie wytrzymała. Większość tych zachwalających postów to zwykłe reklamowanie się firm. Stosowałam krem gerber i nie byłam wcale zadowolona - beznadziejna konsystencja i nic konkretnego w składzie. Później smarowałam oliwka a jak już swędziało to Alantanem Plus w kremie i po nim było trochę lepiej. Teraz walczę z tym co powstało od 6 miesięcy a tu moje przemyślenia i doświadczenia http://omgdziecko.blogspot.com/2013/03/uwaga-rozstepy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krem Gerber na rozstępy. Nie jest drogi a świetny. Jestem w 38 tyg a stosuje go jak tylko dowiedziałam się o ciąży:) Nie mam ani jednego rozstępu a przytyłam 18kg !!! Bardzo dobrze się wchłania, nie ma drażniącego zapachu. Tylko pilnowałam się i stosowałam przynajmniej raz dziennie. Nie w każdej aptece można go dostać, ale ja zamawiałam poprzez aptekę internetową koszt ok 22zł. Na prawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świnka rozowa
Ja obie ciąże uzywalam Mamamil. Olejem i krem. Pierwsze opakowaniemwygralam u nich na facebooku, a potem juz kupowalas w aptece. Krem na dzień, olejem po prysznicu. Fajne efekty. Zero swedzenia i oczywiście brak rozstepow. Jedyne co mogę doradzić to pamiętajcie o smarowaniu piersi. Tam tez mogą pojawić sie rozstepy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytura
ja od dziecinstwa zmagam sie z rozstepami,za szybko roslam i w wieku 13 lat mialam juz pierwsze rozstepy na zewnetrznej stronie ud,puzniej to juz byla tylko kwestia czasu,rozstepy pojawily sie na calych nogach,kolanach itp.Kiedy zaszlam w ciaze modlilam sie i robilam wszystko zeby na brzuchu nie pojawil sie jeden rozstep,i udalo sie,jestem teraz w 8 miesiacu ciazy i nie ma ani jednego.Trzeba bylo troche zaiwestowac bo ten krem ktorego ja uzywalam nie kosztuje malo krem VICHY dla kobiet wciazy zapobiegajacy i koragujacy rozstepy,do tego raz w tygodniu pilling z soli morskiej miodu i cytryny.POLECAM wszystkim przyszlym mamom!!!i zapomnialam dodac ze rozstepy stare zabliznione smarowalam tam kremem i juz nie sa tak widoczne,gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest promocja Mamamilu na Facebooku! sprawdźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam krem mustella co drugi dzień bo często zapominałam i nie mam ani jednego rozstępu po ciąży w której byłam jak miałam 34 lata wiec bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedemama
Ja uzywam Mustele 9 miesiecy, specjalne wzmocnienie biustu na biust i podwojnie dzialajacy przeciw rozstepom na brzuch, biodra i uda, fajna konsystencja, delikatny zapach, przynosi ulgę swędzącej skórze brzucha oraz napiętej skórze biustu, ogólnie same zalety, stosuje od 3 miesiaca ciazy rano i wieczorem, czasami w ciagu dnia jak mi sie przypomni:) (wczesniej tylko oliwka) co do brzucha jestem bardzo zadowolona - ani jednego rozstepu jak do tej pory a zaraz zaczyna sie 8 miesiac, natomiast specjalne wzmocnienie biustu hmm czasami zapomnialam posmarowac sie rano, zamawiam kremy przez internet i raz przerwalam stosowanie tego do biustu na 6 dni i niestety właśnie w tym czasie wyskoczyly mi rozstepy ;/ sa jeszcze swieze, malo widoczne ale jednak już są! Natomiast nie wiem jak bedzie po ciazy i po karmieniu piersia kiedy to skóra bedzie narazona na ciagle rozciaganie. Napewno bede stosowac Mustele do konca ciazy i tak jak producent zaleca miesiac po porodzie. Moze gdybym nie przerwala to by sie nie pojawily? Albo po prostu mialy sie pojawić... Sama cena dosc droga nawet jesli zamowimy przez internet wychodzi 130zl za 2 opakowania, ktore starczają na miesiąc regularnego stosowania. Dodam ze jestem szczupla i brzuch mam jak na 8 miesiac niewielki takze jakos specjalnie duzo tego kosmetyku nie idzie. A moze ktos ma jakis dobry specyfik na powstałe już rozstępy na piersiach, który można stosować w trakcie ciąży i karmienia piersią? Chodzi mi o kosmetyk skuteczny, nic typy Ziajka czy Sexy Mama, cos lepszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam MUSTELI od początku ciąży. jestem w 33 tygodniu ciąży i rozstępy pojawiły mi się tylko na udach. także nie wierzę w działanie tych kremów. jak ma się skłonności do powstawania rozstępów to i tak się zrobią. oczywiście będę nadal smarować skórę, ale w cuda nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina94
Jestem w 36tc mam mega sklonnosci do rozstepow, a jak dotad po nich ani sladu! wiec dziewczyny z predyspozycjami do rozstepow, nie lamcie sie! smarujcie sie minimum raz dziennie kremikiem po cieplym prysznicu czy kapieli tak jak robie to i ja i tez moze was ominie dodam, ze smaruje sie od trzeciego miesiaca ciazy. na poczatku smarowalam sie bio oil ale wyszlo mi kilka rozstepow na biodrach wiec go odstawilam, zamienilam na sexy mama z firmy bielenda ktory kosztuje 17zł i efekt wspanialy! zero rozstepow, brzuszek spory (przytylam 15kg) skroa nawilzona przez 24h .POLECAM!!! nie zawsze warto siegac po te najdrozsze kremy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa kredka
Ja miałam krem na rozstępy perfecta mama, w ciąży smarowałam się dwa razy dziennie, z resztą jak urodziłam to jeszcze przez 2 miesiące też się smarowałam, ale efekt był taki, że nie wiem co to rozstęp po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie kwestia kremów ale genów ale jeśli chcesz nawilżać skórę to najlepsze są balsamy z mocznikiem albo naturalne olejki stosowane na wilgotną skórę po prysznicu pisząc olejki mam na myśli: migdałowy, sojowy, arganowy byle nie oliwka dla dzieci która zawiera parafinę czytaj składy kosmetyków a się nie nabierzesz na podróby, dobra jest np. Oliwka Hipp z Rossmana lub Babydream (obie tanie, duże opakowania i naturalne składniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
Czy ja wiem czy to tylko kwestia genów, moja mama i siostra mają po ciążach sporo rozstępów, a ja nie, mimo 20 kilogramów na plusie, ale od samego początku smarowałam się kremami. Mój ulubiony: https://www.facebook.com/kosmetyki.perfecta/photos/a.319529451407140.95521.304305386262880/900141750012571/?type=1&theater ładnie pachniał w przeciwieństwie do innych, które stosowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasie ciąży to można używać tylko oliwki żeby uelastycznić skórę. Po porodzie można zacząć stosować bardziej aktywne krem, likwidujące te już powstałe rozstępy, na vitalab.pl/429,skinception-intensive-stretch-mark-therapy.html znalazłam taki, który u mnie działa naprawdę rewelacyjnie. Już po 2 tyg zauważyłam różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez całą ciążę, podobnie jak moja koleżanka, stosowałyśmy balsam na rozstępy Palmers Cocoa Butter Formula - balsam, nie masło i obie nie mamy żadnych rozstępów. Teraz jeszcze już parę miesięcy po ciąży używałam go od czasu do czasu i jestem bardzo zadowolona bo skóra na brzuchu, udach i piersiach jest naprawdę lepsza u mnie niż przed ciążą. W czasie ciąży smarowałam się raz dziennie po kąpieli, chociaż zdarzało mi się zapomnieć :) Naprawdę bardzo polecam. Moja bratowa używała z kolei mustelli i niby do szóstego miesiąca było dobrze ale potem się zaczęło i po ciąży już od dwóch lat walczy żeby jakoś pozbyć się nadal widocznych bruzd... Tego więc nie polecam. Dodam jeszcze że palmers świetnie przeciwdziała rozstępom ale jak już są i to duże to żaden balsam nie pomoże tak żeby zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka polecała mi taka serię kosmetyków z Bielendy - sexy mama chyba się nazywa. Mówi że przez cała ciążę używała ich balsamów i nie zrobiły jej się żadne rozstępy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam tej serii, ale jak juz mialam rozstepy i jest super! tylko potrzeba troche cierpliwosci na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A ja przy pierwszej ciąży używałam wspomnianej tu w pierwszych postach oliwki z Ziajki w pomarańczowej butli z dozownikiem, rozstępów zero, ale to było ponad 5 lat temu i ku mojej rozpaczy teraz nigdzie nie mogę tej oliwki znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie smarowalam codziennie od poczatku ciąży a rozstepy wyszly w8 miesiącu wiec jak ktos ma miec to bedzie mial z kremem czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×