Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolette

Jaki krem na rozstepy w ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Mi koleżanki polecały krem z Clareny. Podobno rewelacja. Ja smarując się 2 razy dziennie zużywam 2 opakowania miesięcznie. Cena nie jest najniższa bo ok 40 zł/ opak. Rozstępów nie mam. Są to kosmetyki dla salonów kosmetycznych więc mam nadzieję, że warto i wolę wspierać Polską produkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie sama umieszalam miksturę olej jojoba, olej kokosowy, maslo mango, oliwa z oliwek plus kilka kropli olejku mandarynkowego o efektach nic nie napisze bo jestem w 7 tyg ciazy, jestem mala drobna wiec boje sie ze bede zryta rozstepami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka24
Hej, co do balsamów polecam Palmers Cocoa Butter Formula lotion- bardzo dobrze nawilza :) Jeżeli chodzi o oliwki/olejki polecam bio oil jest naprawde nie zawodny i dziala nie tylko przeciwko rostępom ale i redukuje te powstale , on jest nie tylko dla kobiet w ciazy , kiedys stosowalam go na dosc spora blizne po wypadku i po 3 miesiecznym sytematyczym stosowaniu blizna rozjasnila sie i zmalala a po paru miesiacach mniej widoczna mimo tego ze ta blizne mam juz 17 lat a zaczelam stosowac bio oil jakies 4 lata temu , czyli na dosc stara blizne. Pozdrawiam serdeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie o tym palmersie, skusilam się i kupilam na apteko.pl zobaczymy jaki będzie efekt, smaruje się od wczoraj, na stronie apteki maja calkiem spory wybor kosmetykow dla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża25
Wszystkim paniom w ciąży polecam krem na rozstępy Efektima z serii mama care. Sama jestem młodą mamą i w czasie ciąży właśnie stosowałam te kremy. Dzięki nie mu nie mam ani jednego rozstępu a urodziłam bliźniaki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana63
Ja uważam, że kremy na rozstępy wypadły z obiegu bo są nieskuteczne, dużo bardziej skuteczne są zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Można je zrobić w Vici Clinic w Krakowie. Po 3-5 zabiegach rozstępy stają się praktycznie niewidoczne. Po co więc tracić fortunę na kosmetyki, jeśli one nic nie dają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam pierwsze 3 msc oliwke, potem Effektima Mama Care ale i tak od 6 msc pojawily mi sie rozstepy :/ A jeszcze 3.5 msc do konca ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zamiar dalej nawilzac skore, ale potem chyba wybrac sie na laser... Kilka zabiegow i lepszy wyglad :) Miec je chociaz mniej widoczne... A jak nie to zostaje mi polubic te " paski " bo przeciez tam rozwijalo sie nowe zycie i dziecko jest wazniejsze niz piekny brzuch :P Ja tak mysle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja199
Laser to dobry pomysł. Sama walczyłam i żadne kremy nic mi nie dawały. Zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Jestem obecnie po dwóch zabiegach i widać znaczną poprawę. Warto poczytać o tym rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1721
Jak dla mnie Elancyl! 37 tc +18 kg 0 rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaG1
Ja też byłam w salonie Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Miałam okropne rozstępy po ciąży, teraz po 2 zabiegach nie ma po nich prawie śladu. Zdecydowanie polecam takie zabiegi laserem Resur FX, efekty są fantastyczne. Jest to warte każdej męczarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam palmers stretch mask. Jest świetny! Nie mam żadnego rozstępu, a przytyłam w ciazy 22kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddawajcie do kąpieli olej kokosowy. Dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden, tylko masaz odciagniecie skory-uszczypniecie z zakretasem, wykonywany koliscie na calym brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że takie zganianie wszystkiego na geny i hormony jest bardzo złe. Moja siostra i mama mają brzuchy "przeorane" przez rozstępy.W pierwszej ciąży mimo to używałam Musteli. Przytyłam 15 kg.Nie mam żadnego rozstępu.Teraz podczas drugiej ciąży też używam Musteli.Po porodzie nie bede miec czasu umawiać się na laser.Wole teraz zainwestować w siebie i cieszyć ładnym brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalik89
U mnie olejki od mamas sprawdzily się rewelacyjnie. Do tego zdrowa dieta i ******** nie ma co myslec o rozstepach nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kremu ziaja za około 18 zł. Nie oszczedzam go, to już 4 sztuka i póki co w 33 tygodniu nie mam żadnego rozstępu :) ale opinie na temat tego smarowidla są różne, wiem bo sama czytałam. Postanowiłam zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki krem? Patrz na kosmetyki Hildegard Braukmann, mają też krem na rozstępy, tylko nie pamiętam jego nazwy - u mnie już po temacie. Ale naprawdę - systematyczne stosowanie dobrych kosmetyków jest w stanie diametralnie odmienić sytuację - po prostu po wszystkim nie powinny pozostać jakiekolwiek ślady. Działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSorbian
Tez poszukuje fajnego kremu, a ostatnio duzo czytam o produktach mamas, bardzo chwalony w internecie. Uzywala ktoras z was? jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża Pharmaceris a druga Palmers. Często dodatkowo siegalam po bio oil albo olej kokosowy. Nie mam nic kompletnie. Skóra jak przed ciążami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejszy jest masaz skory uszczypniecie z zakretasem, im bardziej napieta skora, tym wazniejszy jest ten masaz. Dopiero po nim kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się sprawdza żel do masażu od HB - powinno być ok. Tylko żeby faktycznie nie dopuścić do tych śladów, to musicie zwrócić uwagę na szereg kwestii. Ogromne znaczenie ma systematyczność. Jeśli przez całą ciążę będziecie odpowiednio pielęgnować skórę, to wszystko będzie w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do masażu HB działa doskonale - żadne ślady nie powinny się pojawiać, cera powinna wyglądać całkiem normalnie, a wszystko będzie do uzyskania podstawowymi krokami. Podziałacie jak należy przez całą ciążę - brzuch wymaga pielęgnacji, bo bez tego po prostu nie uzyskacie żadnej dobrej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to cały czas nawilżać skórę oraz odpowiednio ją natłuszczać. Ja w trakcie ciąży smarowałam skórę mustelą i bio oil, najtaniej znalazłam je tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika

ja mogę polecić strialys :) w pierwszej ciąży na bio  oilu rozstępy mi się porobiły pomimo regularnego używania. w drugiej ciazy przytyłam dużo więcej, zdecydowałam sie juz na strialys i 0 rozstępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×