Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Makowa Panienka

Owłosienie.... ośmieszenie...!!!

Polecane posty

Gość kusia
Dobrze że są jeszcze "normalne" kobiety, które nie wyśmiewają się z tych, które nie depilują okolic bikini!! Chwała Wam za to :) nie znoszę topiców, na których gdy któraś napisze że nie goli tych okolic jest wyzywana. A co do facetów, to powinni akceptować kobietę taką jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adane99
Witam Też sama sobie poradziłam z ogoleniem wszystkiego, jak poprzedniczka - tyle lat to już w krew wchodzi :) - i tak samo na poporodowej jak tylko mały zasypiał smarowałam się kremiskami i inne cuda - kredki pomadki - tylko jeszcze wałków na głowie mi brakowało ;) :) i fakt poprawia samopoczucie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa1111
ja wylądowałam w szpitalu wogóle nie przygotowana, a też mam nadmiar owłosienia. Byłam tak zaskoczona nagłą wizytą w szpitalu, że nawet nóg nie ogoliłam wcześniej, bo normalnie co 3 dni golę, bo mam takie okropne włoski. Wylądowałam z tego powodu, że na początku ciąży nastąpiło krwawienie i okazało się że ciąża obumarła i zabieg. Nikt się ze mnie nie śmiał. Wręcz myślę, że nikt niczego nie zauważyl. Bo oni przejmują się o zdrowie pacjenta, a nie o to jaki ma wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze
ciaza bez komplikacji nie jest choroba tylko stanem i nie jest usprawiedliwieniem dla niedbalstwa.kobiety powinny o siebie dbac,a juz minimum takiego dbania jest golenie nog i pach i chocby lekkie podgolenie cipki!nie cierpie takich bab,ktore pod pretekstem ciazy tyja 25 kg,przestaja sie golic,czesac..to po prostu zalosne i tragiczne.maz ma to wszystko ogladac i bedzie swinia,jesli mu sie to nie spodoba.haha!co innego jak sie nie jest w stanie o siebie zadbac,ale dopki mozna to jest to kobiecy obowiazek,byc piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze
i jak mozna golic co trzy dni majac okropne wloski?niedobrze sie robi:-o przeciez golone wlosy juz na drugi dzien czuc a nawet widac jesli sa czarne.wyobrazam sobie te kobiete i niestety nie moge przestac....bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfjkl
Mam ten sam problem, ogoliłam się 2 dni przed porodem, a na sali porodowe w 'amoku" słyszę komentarz: o rany ale włosy...:( Żenada - to była jakaś studentka praktykantka, zaraz jej powiedziała położna, żeby była cicho. I to jedyne niemiłe wspomnienie poza tym było O.K. P.S. zbieram kasę na depilację laserową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze owlosionych
oblesnych bab:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Ja urodziłam 3 miesiące temu. Też przejmowałam sie wyglądem i tuż przed porodem odstawiłam gimnastykę pod szpitalnym prysznicem żeby się ogolić i nie musieć wstydzić. Niepotrzebnie !!! Po godzinie skurczów przestałam się wstydzić czegokolwiek , a owłosienie było najmniejszym z moich zmartwień. A już po , kiedy miałam przy sobie moje maleństwo to liczyło się tylko ono a nie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby się nie śmieją ale
u mnie lekarz zwrócił uwagę na włosy łonowe i powiedział: "że łatwiej by my było założyć szwy gdyby nie te włosy". Lekarka w przychodni zdejmująca szwy poweidziała coś bardzo podbnego. Czułam się jak jakaś brudna szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja tam uwazam,ze nie maja prawa tak mowic,ale maja racje,ze tak mysla.nie pojmuje po prostu jaki to problem sie ogolic.wystarczy kucnac w wannie i naciagac skore jedna reka i golic druga.chyba kazda wie jak to robic?chodzi zreszta o rowek i krocze,wzgorek moze pozostac taki wlochaty jak sie chce:-O chociaz ja sie gole juz tyle lat,ze czulabym sie brudna jak mialabym tam wlosy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicia83
zadne ośmieszenie byc nieogolona,ja urodziłam Naszą Wiktorie 4miesiąca temu i tak sobie mysle,ze lekarze chyba nie przejmują się tym,ze zdaniem pacjentów moga wygladac nieestetycznie,np.faceci nieogoleni itp.porodówka to nie miejsce w którym ktokolwiek przejmuje się tym jak wyglada rodzaca,oni tam chyba szczerze mówiąc w ogole niespecjalnie zwracaja na nas uwage,w sensie ze po prostu tam rodzimy,a to ze np.któs ma wielkiego pryszcza na nosie nikogo nie obchodzi.rodząc niechcaco możesz zrobic kupe przed ich oczami a ktos mialby sie przejmowac owlosiona pupa....nie ma szans:-)do wszystkich przyszlych mlodych mam-nie przejmujcie sie kompletnie.chodzi tylko o Wasze samopoczucie.Jesli wam nie odpowiada,że ktos mialby widziec was z łydkami jak sarenka,to jesli nie dajecie rady same,poproscie kogoś o pomoc.Owłosienie to NIE ośmieszenie.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby się nie śmieją ale
To nie jest problm dla kogoś kto się goli zawsze ale ja używałam wcześniej kremów depilacyjnech a wciży wolałam tego nie robić. Nie wiem nawet jak się zabrać z atekie golenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko topiku, rzeczywiście jak można być tak owłosionym. W zasadzie to nie ma chyba na to rady. Kompletna klapa i wstydzior przeokropny. Ale lekarze i salowe będą miały ubaw z ciebie!!!! Popękają ze śmiechu. Chyba będą o tobie opowiadać śmieszne anegdotki w całej okolicy. Rozumiem twój bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjhj
hjhjhjjhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia16
Cześć:) mam 16 lat i zniedługo chciałabym zacząc współżycie z moim chłopakiem..mam do Was pytanie.....raz od czasu zgalałam moje włoski łonowe a teraz tak jakoś nie poczułam potrzeby i ich nie zgalałam i mam ich roche ..powiedzcie mi jak zgolic je tak aby było dobrze???i żebym nie ośmieszyła sie przed chłpakiem?? błagam o zyczliwe odpowiedzi:);*;*pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana przyznam, że należe do kobiet mających dosc mocne owlosienie..Niestety.Radze sobie z tym jak mogę,w sumie raczej malo kto widzi ten problem:rozjasnianie wlosow na rekach,depilacja,golenie ,wyrywanie-co ja z tym nie robię:)Rodzilam 2 razy i jakos udalo mi sie ogolic do cna przed porodem.Proponuje dla wlasnego komfortu,po to,zebys nie myslalam o tym podczas porodu(choc potem i tak ci rybka co sie dzieje wokolo),jednak ogolic sie.Wez lusterko,przygotuj z 2 maszynki z super ostrzem i do dziela. Jezeli nie dasz rady-nic sie nie stanie!!!3mam kciuki,powodzenia!!! Na pewno wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kawy mrożonej-mogę założyc sie ze masz inne oblesne czy ochydne wady!!!Albo jestes tlusta albo masz cellulitis,moze krzywe zęby lub okropne nogi!!Dla jednego Ty będziesz obrzydliwa i obleśna,uwierz... Swoja droga Matki Polki na tym topicu ze hej.Jednak druga dobije,a niech ma...Lecę stąd a autorko wiesz gdzie masz miec wpisy takich buraczar jak tej kawy mrozonej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilam normalnie
a mnie maz ogolil przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie depilujecie? Jestem w 37 tc i już nie daję rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta sprawa. Jak już zbliża się 9. miesiąc, staraj się na bieząco dbać o depilację nóg i innych miejsc, z wyjątkiem łonowego - to zostaw już naprawdę na godzinę zero, gdy zaczną się skurcze lub odejdą Ci wody. Ja tak zrobiłam. W okolicach terminu strasznie dbałam o to, żeby zawsze mieć umyte włosy, zrobione paznokcie i ogarniętą depilację. A jak już któregoś dnia odeszły mi wody, to szybko pod prysznic i ogoliłam sobie bikini, resztę podcięłam (mam mocne wlosy, ogolenie na zero odpada). Całość zajęła mi może z 15 minut. Chciałam dla wlasnego komfortu nie musieć myśleć na porodówce, że mam odrapane paznokcie czy wlosy na nogach, lubię być zadbana... Na porodowce nikt mi nie proponował golenia na zero, a jak sie okazalo, ze bede miala cc, to polozna siknęła mi czymś antybakteryjnym i doslownie jednym ruchem maszynki przejechała mi wzdłuż wzgórka łonowego. Włoski tam miała krótkie, ale miałam, a do operacji musiało byc 0. Wszystko bedzie dobrze, udanego rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×