Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ----------------

KTO ROBIL TRWALA??

Polecane posty

Gość ----------------

czesc, mam zadkie i cienkie wlosy. Marza mi sie loki najchetniej duze tak, aby wlosy byly bardziej puszyste. Niestety spotkalam sie z wieloma negatywnymi opiniemi na temat trwalej ondulacj. Prosze jesli ktos poddal sie temu zabiegowi niech mi szczerze powie co o tym sadzi? Mam dosc zakrecania wlosow na papiloty :P pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarobilam
ale nie mam zdania fajnie na poczatku :) a potem coraz gorzej:( trzeba bylo zakrecac wlosy kte byly suche i zniszczone buu ale jak Ci bardzo zalezy to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
dzieki za odpowiedz, niby mozna zawsze sciac..... ale bez zartow czy ktos jeszcze robil trwala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
Ja robilam - tez mialam cienkie i przyklapniete, a do tego szybko sie przetluszczaly, a mialam juz dosc spania w papilotach. Pierwsza trwala byla nieudana - rozpadla sie praktycznie po tygodniu. Druga natomiast trzymala sie prawie rok!:) Tak wiec duzo zalezy od samej fryzjerki. Po druigiej trwalej nie mialam wiekszych problemow z wlosami, nie byly przesuszone, nie wygladaly jak pierze. Mialam loki sredniej wielkosci i po umyciu wgniatalam we wlosy troche zelu w sprayu (Fructis). Wygladalam swietnie i teraz zapuszczam wlosy, bo chce znow sobie zrobic taka fryzurke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
dziekuje Ci Olu!! bardzo mnie to podbudowalo : ) a mozesz polecic jakis salon fryzjerski? jastem z Katowic wiec moze ta firma ma tu filie... acha a jakie mialas walki? chodzi mi o grubosc co to znaczy srednie? to to nie zalezy od ilosci plynu czy czasu trzymania go na wlosach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleahaelb
ja robiłam przez parę lat i nigdy więcej, trwałą robią sobie stare babcie i w ogóle trwała jest obciachowa, a nie daj boze już jakaś kończąca sie trwała, obciach na maxa, jak masz cienkie włosy, to trwala Ci je zniszczy w dalszej perspektywie, stosuj profesjonalne odżywki, maseczki do cienkich włosów i będziesz miec zdrowe, naturalnie wyglądające, lśniace włosy Aha, ja miałam piękne, zdrowe, grube mocne włosy, i co sie z nimi stało? Na szczęscie doprowadziłam je do porządku. Pomyśl co stanie sie z Twoimi cienkimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunikaaa_
ja robilam trwala. bylam sredno zadowolona, dlatego ze pasmo wlosow z przodu prawie sie nie krecilo. ale wszystko zalezy od fryzjerki. zaleta jest to ze wlosy sie tak nie przetluszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
Niestety, jestem z Lublina, a to nie był salon, tylko zwykły zakład prowadzony przez dwie młode dziewczyny. Niestety nie spytałam sie jaka to była trwała (kwasna, ziołowa czy jeszcze jakas inna?). Wiem tylko, że za pierwszym razem miałam trwałą Loreala i rozpadła się. Wałki miałam średnie, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć:) Wyszły mi takie pofalowane włosy, naturalnie wyglądające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
bleahabel------ mozesz polecic jakies odzywki czy maseczki?? ja mam takie wlosy od zawsze taka ich uroda i watpie czy jakas chemia mi pomoze. Wole naturalne metody jednak one i tak sa przyklapniete :( jak sobie zakrece to super sie czuje w loczkach spinam je w kok i naprawde tak wlasnie chce wygladac na codzien dziekuje za porade pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam trwałą 3 razy
pierwszy raz na długich włosach wyszła super, drugi raz(kwaśna-ziołowa) wyszła brzydko i trzymała tylko tydzień a trzecia wyszła trochę za"pierzasta"-za długo trzymałam. Trwałe zawsze robiła mi mama. Jedno mogę powiedzieć na pewno, zawsze ona zniszczyła mi włosy i mimo, że wyglądałam jakiś czas lepiej to potem jak się prostowała to miałam siano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
a za pierwszym razem jak wyszla fajna to jaka to byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja zrobiłam trwałą raz w zyciu - pierwszy i ostatni. Już jak wychodziłam z salonu (Gabriel) włosy były prawie proste za to sianowate. Dwa lata czekałam az mi odrosną, bo te \"utrwalone\" były w strasznym stanie. Fakt, ze sie lepiej układały, ale trzeba je było do tego zachęcać szczotką - prawie tak jak przed trwałą i smarować na grubo odżywką, której nigdy wcześniej nie używałam. Ogólnie nie było warto. Następnego dnia po zabiegu jak wstałam i zobaczyłam co mam na głowie to normalnie myslalam ze wyć będę. Teraz mam piękne proste, błyszczące włosy i doceniam to - większość dziewczyn mi ich zazdrości, bo one muszą używać prostownicy dla takiego efektu. ---------------- ---> Tak na marginesie nie mam włosów ani cienkich ani grubych - takie średnie. W Twoim przypadku reakcja może być podobna, ale nie chcę straszyć. Grunt ze po trwałej moje włosy na mokro można było wyciągać jak gumę - to nie jest zdrowy objaw. Polecam wszystkim niezadowolonym z włosów płaskich odżywkę Henna Wax Treatment - kupicie w aptekach. Proste zdrowe włosy są lepsze niż zniszczone i spuszone. Po trwałej nigdy nie wygląda się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
Witaj unvan.. ! ile taka odzywka kosztuje?? chetnie kupie, a co do prostych to zle w nich wygladam (to oczywiscia moj prywatny sad) jak zrobie kucyk to taki pedzelek z tylu wisi to nie wyglada dobrze... za to jak mam zakrecone to wiesz jesich duuuzo w dodatku mam prostokatny ksztalt twarzy i dobrze wyglada jak cos mi sie klaczy po bokach :):):) padr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys robiłam sobie kucyk i dlatego niecierpiałam swoich włosów - sklepywały się. Teraz nosze rozpuszczone i jest dużo lepiej - z trwałą wyglądałam dużo gorzej - natura wie co robi :-) Radzę Ci przemyśleć zmianę fruzury - to bardzo pomaga - tak u mnie było. A odżywka kosztuje 20 zeta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunikaaa_
jesli zaraz po zrobieniu trwalej jest siano zamast lokow tzn ze fryzjerka za dlugo trzymala plyn i spalila wlosy :/ prawidlowo zrobiona trwala (czyt zrobiona przez doswiadczona fryzjerke) wyglada extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam trwałą owocową i ziołową, ta druga dłużej się u mnie trzyma. Włosy mam delikatne, często je farbuję, ale nie są zniszczone. Nie używam żadnych pianek ani żeli, wystarczy, że po umyciu delikatnie je rozczeszę i wygniotę. Nie używam też suszarki, a moje włosy mają piękny połysk. Często nakładam odżywki, raczej te profesjonalne. Polecam maskę intensywnie nawilżającą Subriny. Raz na dwa tygodnie nakładam maseczkę zrobioną z oliwy z oliwek lub olejku rycynowego, żółtka i soku z cytryny. Na to nakładam folię, a potem ręcznik. Trzymam z dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno - takie loczki po trwałej wyglądają kiepsko. trzeba naprawde trafić na świetnego fryzjera, bo inaczej wyjdzie żałośnie i one wcale nie będą duże. Wiem o co Ci chodzi, bo tego samego chciałam - żeby je powiększyć będziesz musiała je układać na wałki, a odrosty pojawiają się szybko i trzeba robić następną trwałą, która zmasakruje włosy jeszcze bardziej. Powiem Ci jeszcze, że jak ja sobie kręciłam włosy na wałki sama, to wychodziła burza włosów - efekt powalający. Trwała mnie strasznie rozczarowała - włosy są takie...smutne po niej. Nie puszą się tak jak po wałkach. Oczywiście to Twoja decyzja, ale przemyśl czy warto zniszczyć włosy, bo ja bardzo żałowałam - a naprawianie ich trwaaaaaaa... Pzdr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja cie pociesze robilam trwala 3razy w zyciu pierwszy raz w ogole sie nie zakrecily, wiec po wyjsciu od fryzjera poszlam kupilam plyn jakis extra mocny i zrobila mi mama trwala byla super, trzymala sie prawie rok, potem scielam druga robilam niedawno, tzn gdzies z 4mies temu i w zasadzie nie mam odrostow bo one same sie prostuja w takim stopniu ze nie jest to jakis chamsko widoczny odrost po trwalej, ot tak sie polokowaly same; wlosy po trwalej za kazdym razem wygladaja jak moje naturalne, a jak mowie ze to trwala to nikt mi nie wierzy;) ale pamietaj wszystko zalezy od fryzjera i tez od twoich wlosow,trzena uwazac zeby nie spalic. ale tez zeby nie trzymac za krotko bo wtedy sa sianowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
dzieki :) a odzywke kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×