Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaja 22

Czy któraś z was robiąc loda facetowi połyka jego nasienie??

Polecane posty

Gość pani w kapeluszu
dla mnie nie smakuje tak bardzo, i ma dziwną konsystencję. ale czasem można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykanie jest przyjemne-czujesz przyjemne ciepełko w ustach i pulsowanie i ten smak ...Czasem jako forma urozmaicenia on spuszcza mi sie na twarz, piersi itp. SUUUPER SPRAWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja połykam
i nie jestem nastoletnim onanistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polykam zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma inną
sperma mojego byłego miała zapach chloru z basenu i nie połykałam :/ a obecny ma fajną, zlizuję jak kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucasz
Jak będę miał dziewczynę to też sprawdzę czy lubi brać kutasa do buzi. Jak nie to dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda-zrozumcie
Ja nie polykam jakoś niemoge sie przemuc ,a czy wasi faceci maja dlugie ptaszki bo moj jakies 15cm to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodki? slodki to bylby fajny ale jak ktos wcina nalogowo przyprawy ostre i to nie jako dodatek do potraw ale jako przekaske to na pewno slodyczy w tym nie ma zadnej. sprobowalam raz bo bylam ciekawa, a raz przez przypadek:P i starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kai
Słuchaj, napój swojego faceta przez okres 1-go tygodnia sokiem ananasowym, to jego sperma bedzie miała dobry smak. Naukowcy mowią, że łykanie spermy powoduje długowieczność. A więc na zdrowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dziala... na tyle przypraw ktore on wcina to cala beczka soku nie starczy. juz tak probowalam, nic z tego. plyn przedejakulacyjny - sama slodycz! za to sperma - jakbym wcinala chili polaczone z pieprzem cayenne. raz nawet zezarl trutke na slimaki bo znalazl w kuchni i myslal ze to jaka s nowa przyprawa:D ach... ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to na zdrowie
w końcu same witaminki, a białko pierwsza klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety...
troche wiecej szacunku do siebie,większosc facetow nie polkneloby nawet własnej spermy,a wy po prostu robicie z siebie worek na sperme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne.....
jak się spuszcza do środka to też jesteśmy workami na spermę ;) kobiety od dzisiaj niech się spuszczają do kibla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety...
buzia a pochwa to jednak co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne.....
nie lubisz swojej...? Nie myślisz, że można to po prostu lubić? A nie robić, bo facet chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja im każę spróbować wcześniej
niech docenią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 12345
Oświadczam, iż nie jestem facetem jka to ktoś insynuował!!!!!! uwielbiam smak mojego faceta i tyle. Powtarzam... zlizuję do ostatniej kropli!!!!!Poprostu to lubie...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
a ja wam powiem tak:sok ananasowy i każdy inny byle słodki, odstawienie mocnej kawy i...PAPIEROSÓW!!! i smak pyszny...przetestowałam na moim Robaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej to ja
ja połykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
obserwuję Cacharel ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez i podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawać do picia sok ananasowy i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degustatorka123
A dla mnie sperma śmierdzi zbuczałym jajkiem i do tego jeszcze ta jej kiślowata konsystencja brrrr Mam pytanie do mężczyzn - czym różni się dla was wytrysk do ust partnerki od wytrysku na jej piersi, plecy, brzuch? Jakieś inne doznania macie? Jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam kobiety
Wytrysk nasienia na różne części ciała kobiety a do jej ust, różni się tym że męszczyzna odbiera to podświadomie jako wyjątkowe oddanie,poświęcenie się tej kobiety dla niego,co pobudza w nim jeszcze większe podniecenie, i co idzie za tym, przyjemność.Męszczyzna za takie traktowanie go, może dla tej kobiety zrobić naprawde dużo,po prostu to docenia.Co nie znaczy że kobieta powinna to robić, jeśli tego nie lubi i uważa to za coś nieprzyzwoitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×