Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna smutna...

Chcialabym miec faceta-przyjaciela

Polecane posty

Gość cosmo*********
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo*********
zzuzza- to walcz, niedobrze sie dzieje, zrob porzadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj przyjaciel ble ble itd...
mialem piekny post napisany i za nic nie moglem tu sie dostac na ten topik konkretny, glupie kafe :) sadze ze nie jest to zaden ewenemnt przyjaz kobiety i faceta. zbyt wiele znam takich przypadkow w moim otoczeniu. jesli oboje wiedza czego chca to jak pisalem to normalne jest i bardzo moze wzbogacic dosiwdczenia obojga i wiedze o swiecie ze tak powiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna samotna.....
a ja nadal sie doluje i chcialabym miec jakiegos przyjaciela:(z przyjacielem to tak troszke inaczej jak z przyjaciolka,czasxami nawet mi sie wydaje ze przyjaciel jest lepszy od przyjaciolki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo*********
moj przyjaciel....- ja tez nie moglam sie dostac na te konkretna strone :( i dyskusja chociaz ciekawa dobiegla konca dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj przyjaceil itd itd ble ble
no wlasnie... przyjazn to pieka sprawa. ciezko ja utrzymac a starac sie trzeba . nie zawsze wychodzi kiedy sie zaniedba wiec dlatego moze niektorzy duzo czasu spedzaja zprzyjaciolmi. dobranoc cosmo***** :) dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc nie mialo byc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo*********
pozdrawiam dzis :) i przypominam: prawdziwych przyjaciol poznajemy w biedzie, nie ma roznicy czy kobiety to czy mezczyzni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm ja też szukam przyjaciela, czy choćby kumpla :) z który mogłabym pogadać o wszystkim i o niczym, no i który by mi pomógł choć troszke zrozumieć facetów ;) ( o ile to możliwe) ogólnie to strasznie nieśmiała jetem :( a przez neta to zawsze jakoś łatwiej .... no pomarzyć zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
No taka platoniczna przyjazn o jakiej mowicie to cenniejsza niz "milosc" chyba ... :-) Ale ja to mimo wszystko miedzy bajki wloze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz..
benzoesan sodu>>> fajny masz nick podoba mi sie. :) tylko czy jestes tez taka wszedobylska jak ten zwizek ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń jest możliwa ... ale jest jeden warunek .... dojrzałe osoby. Próbowałem ,... jak na razie nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz..
w kazdym razie niczek bardzo fajny i chemiczno klimatyczny ;) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
Thinker32 - masz na mysli przyjazn erotyczna ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz..
a juz sadzilem ze to jakas chemiczka tak sobie dobrala :) w kazdym razie z przekory tez mi sie podoba heheh. a co do przyjaciol to nie wierz kiedy Ci mowia ze to nieealne. to jest realne i znam takie przypadki z zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja mam przyjaciela w bracie :) Dziś na to wpadłam - jedyna czysta przyjaźń damsko-meska, która mi się w życiu przytrafiła. I wszelkie rozmowy na tematy kłopotliwe odbywam z nim :) I przyjaciela z zewnatrz mi nie trzeba. Żadnej kobiety nie będę unieszczęśliwiać swoją \"przyjaźnią\" z jej facetem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz..
ee tam zaraz dlugo.. podejdz do zycia pozytywnie. rozejrzyj sie wokol i pomysl kto moze byc ta osoba z ktora fajnie sie bedzie rozmawialo i ktora jest godna zaufania bo to wazne w przyjazni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz..
a moze wlasnie tak. tez sie tak zdaza wiem cos o tym :) dobranoc zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najbliższy przyjaciel to mój kuzyn. Kocham go i uwielbiam, to jeden z najprzystojniejszych facetów jakiego znam ale cóz jest moim kuzynem i jest dla mnie kompletnie aseksulany:) Przyjaźń z bratem czy kuzynem to jedyna czysta przyjaźń pomiedzy kobietą a meżczyzną. Ps. Zuzaa jak ty mozesz tolerować przyjaciółki twojego faceta? Nie ma takiej przyjaźni!!!Wiem że to nie jest miłe ale uważam że twoj facet robi Cie w ch.... To ty masz byc jego przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawezanie przyajciol
do tylko partnera to tlamszenie zwiazku. znam liczne przyjaznie facetow i kobiet i kazdy wie ze ma swoj zwiazek ale zeby to zrozumiec to trzeba byc DOJRZALYM a to nie latwe. jesli sie nie dojrzeje to sie tego nie pojmie bo zawsze sie bedzie wietrzylo zdrade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Tinka_ też uważam, że typowej przyjaźni damsko-męskiej nie ma, a jeżeli już, to są to wyjątki. Mam też świadomość, że pod osłoną przyjaźni ukrywa coś innego, tak jak mówiła cosmo******: koleżeństwo czy związek erotyczny. No ale co ja mam z tym fantem zrobić? Zabronić im się widywać? Wówczas przestawią się na tryb \"tajniacki\". Jakoś zerwać z nim... Nie mam odwagi... Kochusiam go - chyba :) Może gdybym miała jakieś dowody zdrady... Fakty, a nie domniemania - wówczas nie miałabym wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara
ludzie widac ze jestescie mlodymi dziewzynka mi jeszcze :) moja dziewczyna ma przyjaciela a on ma dziewczyne i nie bylem NIGDY zazdrosny o niego. kompletnie nie jest w jej typie a przyjazn to przyjazn. a wiecie co ?? psychologia mowi ze moze wlasnie WY sadzicie ich tak jak same byscie postapily . troche dojrzloasci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mascara, masz rację, każda moja potencjalna przyjaźń damsko-męska kończyła się wyznaniem: chciałabyś, żebyśmy byli razem? Czasem nawet po kilku latach. Oceniam po swoich doświadczeniach. Może i przyjaciel Twojej dziewczyny nie jest w jej guście, ale za to ona jest w jego guście i to on próbuje ją podejść na przyjaźń, napędzając znajomość...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara
on ma dziewczyne i swiata poza nia nie widzi. hehheh a poza tym co mnie obchodzi on. wazne ze jestem pewny swojej dziewczyny :) i to jest KLUCZ. jestes pewna chlopaka ??? a moze wlasnie nie i dlatego tak mowisz. bo to wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zzuzza ty mniej wiecej wiesz co sie dzieje ale wolisz udawać , nie widzieć. \"Czego oczy nie widza tego sercu nie żal\". Duzo kobiet tak jak ty potrafią się dzielic facetem ja niestety nie:( Ps. zyczę tobie oby to były tylko koleznaki i nic powaznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara
jesli ktos ma bardzo niska samoocene to bedzie wszedzie weszyl zdrade. i nie bedzie wierzyl ze tamta osoba to tylko przyjaciel. czesto osoby ktore tak mowia jak Tinka maja wlasnie niska ocene wlasnej osoby i dlatego tak wszystko postrzegaja jednostronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×