Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szykajaca PP

Dobry program partnerski...szukam

Polecane posty

Gość szykajaca PP

Witajcie, poszukuje firmy, ktora oferuje przywoity proram partnerski - konkretnie chodzi mi o umieszczenie ich bannerku na mojej stronie:) czy ktos moze mi polecic jakas ciekawa stronke? z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykajaca PP
nie wierze, ze nikt z Was w ten sposob nie dorabia...bardzo prosze podzielcie sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agadka123
Polecam ci w miarę dobry program partnerski, dobry bo nie oszukują, to znaczy wypłacają pieniądze. [URL=http://chomikuj.pl/?page=105949]kliknij tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a modrzewiecka
Witam, pół roku temu zainteresowałam się dodaniem na moją firmową stronę baneru innej firmy aby dodatkowo zarabiać na swojej stronie. Dzisiaj zarabiam około 600 zł dodatkowo z programu partnerskiego binti.pl i jestem bardzo zadowolona, jednak chciałabym zarabiać z programów partnerskich więcej więc szukam jeszcze jednego dochodowego programu. Czy znacie jakieś odpowiednie programy partnerskie, które będą pasować do strony w branży odzieżowej lub też tak jak binti.pl, będą pasowac do każdej strony? Nie interesują mnie żadne książki albo ebooki ani tymbardziej zakłady bukmacherskie. Czekam na odpowiedź, Anna Modrzewiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Dużo firm się teraz dopisuje do programu partnerskiego Zwrot Pieniędzy ( www.zwrotpieniedzy.pl ). Też się zdecydowałem i na początek wziąłem pakiet mini 30. Na spróbowanie. Zobaczymy jak to się będzie rozwijać, dobrze jakby zyskali jeszcze trochę partnerów, wtedy cała akcja dostanie większego rozmachu. Założenia są moim zdaniem dobre - klient dostaje kartę, dzięki której u partnerów może kupować taniej, poprzez zwrot częśc****eniędzy. Jestem dobrej myśli, zobaczymy jak to się rozwinie. Będę pisał co i jak za jakiś czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forex Affiliate to jeden z najlepszych na świecie programów partnerstwa finansowego. Od 2003 roku, grupa Easy-Forex, wypłaciła Parterom i Brokerom Wprowadzającym (IB) prowizje o wartości milionów dolarów. Partnerzy zarabiają na skierowaniu do firmy klientów, którzy zajmują się handlem walutami, towarami, opcjami i indeksami Easy-Forex. Partnerzy Easy-Forex pomagają w rozszerzaniu działalności i są traktowani przez grupę jako część wysoko cenionego personelu. Partnerzy są wynagradzani za każdego pozyskanego klienta. Kiedy zdecydujesz się na założenie konta partnerskiego w Easy-Forex dostaniesz dostęp do linków i materiałów, a jeżeli polecone przez Ciebie osoby zaczną działać to zyskasz prowizje. Udział w CPA i dochodach jest prowizją przeznaczoną dla afiliantów online i brokerów wprowadzających. Z rabatów Lot i Pip powinni skorzystać klienci, którzy mają znajomych obracających dużymi kwotami lub partnerzy, którzy mają dostęp do doświadczonych traderów handlujących konsekwentnie – prowizje przeznaczone są dla brokerów wprowadzających. Z kolei udział w prowizjach CPA według kraju skierowany jest do partnerów działających online. Partnerzy mogą liczyć także na indywidualne programy prowizyjne oraz programy partnerstwa drugiego stopnia, dzięki czemu mogą zyskać 10% za przychody poleconej osoby. Więcej informacji znajdziesz na stronie Easy-Forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clicktrans.pl - polecam:) To serwis z aukcjami jak Allegro tylko, że dla transportu. Świetna opcja, jeśli chcemy zaoszczędzić na przesyłce, nawet tej najdziwniejszej:) Tutaj link do programu partnerskiego: http://clicktrans.pl/Jak-dziala-Program-Partnerski,ev,article,pid,354.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyy
Warto porozmawiać z ludźmi z Noma Medica o ich systemie partnerskim. Już od pewnego czasu jestem jako uczestnik zarejestrowany na stronie http://truehealth.eu i jest okej. Pieniądze są wartościowe do wyciągnięcia i wystarczy na to wszystko poświęcić może z godzinę tygodniowo. Teraz na dniach otwartych w Noma Medica można się będzie więcej wypytać i pogadać z całą obsługą. Także warto się wybrać na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumball33
Jak ktoś chce się rozwijać w branży sprzedażowej, to ja polecam system True Health ze strony truehealth.eu. Można sobie porządnie dorobić, bez poświęcania specjalnie dużego czasu. System jest cedowalny, dziedziczny i ma jasne reguły. Dodatkowo uruchomili dla uczestników szkolenia sprzedażowe gratis, o nominalnej wartości 10 tyś euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×