Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

:-)🖐️ Witam!!!!!!! Aksen dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 Życzę Ci wiele radości z życia ...powodzenia w każdej sferze i dużo MIŁÓŚCI ❤️❤️❤️ a także zdrówka po wsze czasy :-D Prawie30------------> miło że chociaż raz jesteś rankiem 👄 Carlaa---------------> poproszę o nowe fotki Dastinka :-D kuluchna -------------> dzięki za kawkę Zimowa -----------------> miłego dnia życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banitka :D Gapa ze mnie, bo zapomniałam powitać nowa osobę, ale już się porawiam ......... rybka 76 witaj :D, dla Ciebie na powitanie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:-D🖐️ Prawie30!!!! Ja też zapomniałam dzisiaj o Rybce 👄 Ale u mnie śnieg sypie...:-( a miało byc tak pięknie ...wiosna...a niech to szlag...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śniegu nie ma, to znaczy są resztki starego, na wpół stopionego, ale na razie nic nie pada, choć sądząc po moim bólu głowy całkiem możliwe są jakieś opady :( Banitka, kawusie? Bo ja właśnie wstawiam wodę............ sprzątanie nie zając, zresztą nie szaleję z miotłą i ścierką, troszkę tylko muszę ogarnąć ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 Kawusię ? chętnie :-D U mnie nie pada tylko sypie ...:-( to jakaś zamieć snieżna...już jest ze 20 cm śniegu...lepiej żeby to do Ciebie nie dotarło :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam tłusty czwartek :-D biorąc pod uwagę pogodę to może chociaż pączek poprawi mu humor :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aksen-------> wszystkiego najlepszego w ten wyjątkowy dzień - dużo radości i miłości, samych uśmiechów i pogodnych dni, aby problemy zawsze były malutkie a radości takie duuuuże i do tego jeszcze 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 no i buziaki 👄👄👄👄👄👄👄. tak mi się właśnie wydawało, że to w ten czwartek będziemy się obżerać pączkami mniam, mniam....tylko co z moim odchudzaniem:O banitka --------> śnieg? gdzie? bo u mnie dzisiaj to padał ale deszcz..:O bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKSEN.... stofffka nie jedna... 🌻 ... 🌻 :D :D :D prawie 30 milego urlopiku :D Km_1976 ... czekam na ten moment... mam nadziejej ze bedzie to bezbolesnie... albo malo bolesnie ❤️ moze pomoge... :D ciekawe jak by to bylo dietetyczne poaczki .. hihi ktos juz kiedys robil i pewnie nie byl zadowolony hihi ja co roku probuje zjesc bez oblizywania ...no nie da sie normalnie hahahah nie da ... ja w kazdym badz razie nie potrafie :D Banitko .. zdjatka na bobasach zalaczone :D sciskam cieplutko buziaki :D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jestem zamknietym w sobie człowieczkiem,a to naprawde suuuuuuuper uczucie jak ktos życzy ci tyle wspaniałosci a nie zna cie.to moje pierwsze urodziny z których się naprawde ciesze.to dobry znak Dziękuje !!!!! *Może Pomogę* *Prawie 30* *Carlaa* *Km1976* *Raczysko* *Bonitka* i wszystkim dobrze zyczącym:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
Asen ja też życzę ci dużo zdrówka uśmiechu i pogodnych dni. U mnie dziś rankiem strasznie lało i pełno wody wszędzie śnieg powoli znika ,mam nadzieje ,że już nie wróci bo nie mogę się doczekać wiosny. W czwartek może upieczemy pączuszki i będziemy się obiadać skoro jest okazja to trzeba korzystać. Pzdrawiam i dziękuje za powitanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🌻 pomału wychodze ze szponów anginy uff , Aksen wszystkiego naj!! buziaki👄 Rybko76 -Witaj!!!🌻 i Wszystkim duzo zdrówka na wiosne ,ale mnie \"chwyciło\" ostatni raz byłam tak chora z 3 lata temu -to i tak rekord;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani przepraszam,że mało do was piszę :( Kilka lat temu wpakowałam się w emocjonalne bagno i trwam w nim do dzisiaj... Są dni,że nie mam ochoty na nic ... Czytam was,ale pisać nie mogę,bo w głowie mam taką pustkę...Muszę sobie dać radę sama ,ale brakuje mi siły... Przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aksen----> Wszystkiego, co najlepsze.Zdrowia, szczęścia, zadowolenia, dużo radości i spełnienia marzeń. Wszystkiego naj, naj :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Gdzie się wszyscy podziali? Śpicie jeszcze? Haloo! Pora wstać! Kawka stygnie.... haloo, haloo! No trudno, chyba Was nie dobudzę... :( W każdym bądź razie podaje kawę, ciekawe kto się załapie? Życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej kawa już gotowa i czeka to cudownie z chęcią skorzystam! - dzięki kuluchna witajcie! ja już też w pracy i już wypatruje 15 stej hi,hi - taki ze mnie dobry pracownik :). ale mam co robić więc myślę że może szybko zleci raczysko-------> niedługo przyjdzie wiosna oby wszystko było miało cieplejsze barwy i więcej siły było - trzymaj się! 🌼 Śmiechu Warta------> witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiechu Warta - witaj 🌻 Może pomogę ---- > z podchodami o urlop zawsze też mam stresiora, mój szef wręcz nie cierpi, jak jestem na urlopie, więc jak mam zapytać do o dzień wolnego to koszmar, pilnuję wtedy na jego dobry humor, a że siedzę blisko jego gabinetu to zawsze łatwiej mi obserwować jego nastrój, przypoluję i uderzam, to działa :) nie czekaj do za 5 czternasta, bo cały dzień będziesz się stresować, powodzonka, Raczysko, skarbie, wiem, że słowa moje dużo Ci nie pomogą, ale pamiętaj, że masz tu nas i zawsze możesz skrobnąć, jak nie na formum to na pocztę, to czasami pomaga, trzymaj się dzielnie, musi być dobrze, inaczej nie wolno Ci myśleć 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, czyli urlop prawie już załatwiony :) super, masz jakieś specjalne plany? Ja właśnie jutro już do pracy :( i powiem, że wcale mi się to nie uśmiecha, posiedziałabym jeszcze kilka dni, ale cóż, pocieszam się, ze niedługo weekend :D Dobrze, ja już uciekam, bo jadę z córką do kolezanki z lat szkolnych i już się cieszę, pa, pa, do popisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M P 🌻 i .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ @@.........................@@@@....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę MP że masz swój fanklub :-)🖐️ Wpadłam na kawkę...D D D [dorobiłam dla spóźnilskich :-p Raczysko---------------> trzymaj się mocno...ale postaraj się coś zrobić ...bo nie można się tak męczyć w nieskończoność...:-0 ❤️❤️❤️MIŁEGO DNIA ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomogę, dzięki, pudełeczko zamówiłam :) ale dostałaś ładnego wpisa od maalutkiej, fajnie masz :) pozdrawiam ludziczków i 👄 fajny dzień miałam, byłam u koleżanki, właśnie niedawno wróciłyśmy, przy okazji zrobiłam malutkie zakupy w drogerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD DZIś MóWCIE MI Shadow Dweller:) a może jest jakieś tłumaczenie tego imienia? miłego wieczoru roczniku o gotyckich imionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam swe imie, ale nie pamiętam jak się pisze, a skopiować nie mogę, zaraz sparwdze imię męża i córki :) może pomogę 🌻 za fajne stronki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje imie nawet niezłe Toxic Tear wiem już wszystko to dla tego nie mam przyjaciół .;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani! wstawać, wstawać bo rozdaję pysznzą kawę i jeszcze pyszniejsze pączki! no, kto chętny? proszę się pospieszyć bo długo nie wytrzymami jeszcze wszystko zjem hi,hi;) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×