Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

:D MP 🌻 😘 zawsze uda mi sie wpas na male swieto .. hihiih ... wirtualny najlepszy mi sie tylko on tez przytrafia :D :D :D :D 🖐️ slodkich i slicznie ja uciekam powoli gratuluje jeszcze raz 5000 :D :D :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> mi siezdaje że tym szakieś chody w moderacji ;) Kolejna okrągła liczba jest Twoja :O ja sietak nie bawię, zabieram swoje wiaderko, sitko i grabki idę do innej piaskownicy :D Nawet szanpana nie dostałem :O a już nie wspomnę o MPM Więć polewam ja: Proszę brać i pić do dna Y Y Y Y Y Y Y Y Y bezalkoholowy oczywiście :) i do 6000 wpisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz: może pomogę --> mi się zdaje że ty masz jakieś chody w moderacji ;) Bo sam nie rozumiem co napisałem wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ja mogę się do was dołączyć podoba mi się tu,czytam czytam i czytam i mi się podoba..........też jestem 1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia --> 🌻 na powitanie i... dobranoc Wszystkim 🌻 na pozegnanie dnia :) może pomogę --> zabawki masz już przy łóżeczku, ale jutro też Ci zabiorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat
a ja mam 30 lat i nie mam niczego. Raz mogłam mieć normalną pracę za granicą, ale Polacy mnie wyjebali. Kurde - no nie umiem być takim cwanym zerem zdebilałym jak wy w większości, nic mi się nie układa i mam was już wszystkich w dupie po wsze czasy z waszą obłudą, hipokryzją, karierami taiwańskimi, rodzinną korupcją i niewychowanymi bachorami. Zdychajcie w tych swoich willach i w tym Chicago. Tak was nienawidzę wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat
Czasem tylko się jeszcze nieśmiało zastanawiam czemu w was jest tyle zawiści, nienawiści na codzień, czemu wy wszystko robicie na pokaz? Jak ja żałuję, że za granicą z wami rozmawiałam - myślałam naiwnie - ten sam kraj itp - powinniśmy się wspierać. No co za szuje - może dlatego, że ja tam byłam legalnie, a wy nie? Może dlatego było inaczej? Albo może dlatego, że ja mam trochę więcej oleju w głowie. W głowie - nie między nogami - dwie różne sprawy jak dla mnie. Mieszkanie już prawie miałam załatwione, papiery by mi się zmieniło i wio - na kurs językowy chcieli mnie posłać i ich studia. A tu? Mam już tego dosyć - co trochę większa kariera tu czyjaś, a ja nie umiem szkoły skończyć przez ten burdel. Chcę wyjechać, nauczyć się drugiego języka, mieć rodzinę, mieszkać gdzieś i normalnie żyć. Nie mam samochodu. Nie wiem - ja się urodziłam w Taiwanie wszędzie mówię.Ja mieszkam w jakimś Taiwanie gdzie za 400 złotych ja mam 25/24 pracować. Za dwa talerze zupy bo mam...demokrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz słyszałam kiedyś że \" jak Ci Polak za granicą nie zaszkodzi to już Ci pomógł\" to jest przykre ale takie prawdziwe, mamy cos w naszej mentalności że jesteśmy tacy wredni, niestety. Dlatego też boję sie wyjechać, chociaż coraz częściej o tym myślę pozdrawiam forumowiczki 30-latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat
i powiem wam jedno - że pożytek jest chyba jeden z tego wszystkiego, a mianowicie, że nie wyszłam za mąż za Polaka. Nikt mi w domu nie powiedział, jakie to chuje nienormalne i walnięte w łeb. Wszystko musiałam sama na własnej skórze przejść. Teraz mnie ludzie pocieszają - zwłaszcza niektórzy, że ich matki/siostry itp też póżno zaczęły rodzić dzieci i miały rodzinę, a teraz mają trojkę. No i dobrze. W końcu trzeba na to zarabiać i czegoś te dzieci nauczyć. A Polacy? Jakby mnie miał któryś lać i się nade mną znęcać to może lepiej, że skończyło się jak się skończyło skoro od początku było tylko kłamstwo i oszustwo. Tzw. ściema. A teraz powiedziała,m koniec z Polakami bo jak tak patrzę na młodsze dupy to to wszystko takie cwane tu gdzie mieszkam, że szkoda gadać. Nie byłam chyba wystarczająco cwana. Nie wiem. Nie pasuję do tych pozorów czegoś w kraju III świata. Kuźwa - sama już nie wiem. Może ja jestem stuknięta czy jak? Papa. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! może pomogę ---> nie bój się, ja Ci pomogę, odzyskamy wiaderko i łopatkę - widzialam je, są ekstra! napewno duzo kosztowaly, dlatego zal je stracić! Juz ja znam sposoby na Frediego, żeby oddał Ci;) Tez dzis chcialam isc do piaskownicy ale u nas narazie jeszcze zasypana sniegiem, a zabawa ze sniegiem juz mi zbrzydła, feee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat
Tak mysia - czasem się zastanawiam czy mam szacunek sama do siebie bo jakbym miała być matką z dwójką dzieci nazywającą się szmatą to może jest w tym jakiś sens, że wszystko się tak wlecze. Choć nienawidzę tego kraju i teraz omijam Polaków już jak się łupież strzepuje z ubrania bo przecież to trzeba mieć nawalone we łbie, żeby tak sobie syfić gdy obcokrajowcy patrzą. A ponieważ płacą oni - a nie nasi - to się naszym mówi dziękuję i się odchodzi do obcych. normalna sprawa chyba - ja nie wiem. Niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat
tak jak mówię - ja tu nie mam niczego, ale mam na pewno zdrowy rozsądek i sporo wiedzy. Niestety w Polsce mam tylko proces sądowy i od czasu do czasu słyszę, że jestem zerem. Nie mam nawet prawa do zasiłku dla bezrobotnych teraz! To wszystko jest kraj pojebany lub nawet gorzej! I co? I za 5 lat to samo? I jeszcze nawet dzieci nie mam przez jakichś kompletnych pojebańców nieodpowiedzialnych - no cóż... akurat w życiu spotkało mnie wszystko co w domu uczono mnie "tak nie postępuj!". Teraz mam już mętlik w głowie, ale wierzę, że tylko kasa jest prawdą w życiu i nic więcej. Oczywiście zarobiona uczciwie - nie dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) i dla każdej po 🌻 może pomogę --> MPM ma rację, ma na mnie sposoby :O Aż się boję ;) jak zacznie na mnie ćwiczyć te wszystkie znane Jej metody :D MPM --> Pozdrawiam 🌻 i czekam :) na "coś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecież ja
MPM "cos" będzie później, teraz lecę zobaczyć małego dzidziusia, który niedawno się urodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! kurcze omineło mnie to 5000, nie wiem jak mogłam do tego dopuścić:( hmmm...dziwne rzeczy tu się działy jak mnie nie było... MP-----> można sie było spodziewać że to na ciebie padnie, ale widzę że świętowania większego nie było hi,hi miłyście dosyć po ostatnim co? efcia-konefcia---> 🌼 i witaj jest tu ktoś? czy sama do siebie gadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezłe to Fredi hi,hi, żartowniś z ciebie :) nie lubię niedzieli wieczór, jak sobie pomyślę, że jutro poniedziałek i trzeba do pracy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać! wstaaaaaaawać moi drodzy!! już po 7! kawa gotowa, jak zawsze pyszna i pachnąca, z mleczkiem i bez - jak sobie kto życzy. no co jest?? meldować się bo kto pierwszy ten lepszy ;) i znowu ten poniedziałek :( mam nadzieję, że szybko zleci mhmm... ja tam biorę się za kawkę póki gorąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, kawa wystygła a tu nikogo nie ma...ja nie wiem co jest z wami... MP, Zimowa Panienka gdzie jesteście? 😭 może was śnieg zasypał o ile u was tak pada jak u mnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy w ten piękny, troszkę zimowy poranek :) Życzę wszyskim udanego i przede wszystkim miłego dnia :) Nie zapominajcie o uśmiechu, a dzień przeleci tak szybko, ze nawet się nie obejrzycie.... Kawka już pewnie wystygła, a chętnie bym sobie wypiła. Wiecie co? Wstawię wodę raz jeszcze. Czy ktoś się pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Co z Wami? Nie ma tu nikogo? Mam mówić sama do siebie? Trudno, kawkę tez sama wypiję .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ktoś się pokazał :) hej kuluchna! ja jestem! --ja się piszę, niech raz ktoś mnie kawę zrobi ;) a masz coś do kawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuluchna -------> oczywiście że ze śmietanką to jak mamy już kawke to można trochę poplotkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×