Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

hej, no co jest z wami? nikt nie chce pączków? wierzyć się nie chce... a może wy jeszcze śpicie? pooooooobudka!!! kawa i pączki czekają!!!! sama mam jeść???? no, nie róbcie mi tego....... :( wstawajcie...naprawdę są przepyszne mniam,mniam palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) km_1976------>kawa i pączki ja poproszę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo mam faworki i paczki zaraz bede piekla ... moze byc :D pozdrawiam milego Tlustego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! ide po pączki - ile kupic? (no niestety sklepowe beda, chyba ze Carlaa mnie poczestuje domowymi;-) ja zjem duuzo (z dzemem mile widziane) i pewnie spodnie bedzie ciezko zapiąć- a co tam;-) smacznego !!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)🖐️ Ja poproszę pączka...może być kupny...bo u mnie taka mgła że nawet nie chce się z domu wychodzić...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
Ja już jednego pączka zjadłam ,a kawkę nie mogę więc popijam kompocikiem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa ... laaaaaaaaaaaaaaaaap ... po drodze ostygnie bo goracy .... z babcinymi powidlami .... przez mgle tez doleci ... banitko laaaaaaaaaaaap [cieknie jej slina ]] :D :D :D kawusia paczus ..faworek ... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mi przychodzi do głowy to że popadaliście już z przejedzenia i dlatego tu nie zaglądacie :( smutny koniec naszego forum - wygineli z przejedzenia pączkami :O hop,hop!!! naprawdę tylko ja zostałam?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany coś mi się zawiesiło w kompie i was nie widziałam !! jak się cieszę że jednak nic wam nie jest!!! a już miałam najgorsze przeczucia uffff co za ulga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Km 🌻 Carla - nie jadłam jeszce paczków z powidłami , (z dzemem tak , bo z róza nie lubie) pyszniutkie musza byc..mmm Faworki raz robiłam -cos poplatany przepis miałam i schrzaniłam od razu! Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój już z tymi pączkami ja dziś doładowałam do pieca i to nieźle ledwo się ruszam poprostu sie kulam:D lukrowane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączuszki moje kochane :) ile zjedliście? ja 2 sztuki z dżemem [kupione w sklepie] może pomogę -----> sprawy pozałatwiane? pewnie tak, Ty taka porządna jesteś :) gdzie nasz G\\Fredi się podziewa, wiecie coś może ? rybka 76 ---->fajnie , że zaglądasz 🌻 Banitka, km1976, Zimowa P, Raczysko, Aksen, Carlaa i wszyscy .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 - - - > a już myślałam że o mnie zapomniałaś 🌻 chyba wszyscy się dziś toczą:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie i 🌻 dla Was :D chyba się Wszyscy pozapychali tymi pączkami :D i spóźnione życzenia urodzinowe dla Aksen duzo wszystkiego tj. spełnienia marzeń małych i dużych i czego tylko sobie życzysz :) Aksen --> masz nas wirtualnych tzn. na początek więc nie jest z Toba źle :) U mnie tragedia w pracy UM Lublina rozpisał się tak że szkoda słów, tak na oko to co niektórzy listonosze będą mieć jutro po okło 300 poleconych, niektórzy nawt 700-800 tak tak dobrze widzicie nie 70-80 a właśnie 700-800. Po za tym jeden postman na wolnym więc robi się nie tylko u siebie ale też po sąsiedzku... Tylko że nadgodziny się nie liczą wszystko w 8 h :P tylko które drugie :O MPM --> specjalnie dla Ciebie w ilościach nieograniczonych 🌻 oraz 👄 wiesz za co, hmm a właściwie to bez powodu :D Dobrej nocki życzę :) i ostatniego dnia przed łikendem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was słodziutko ;) słodycz mi została jescze po wczorajszym dniu i jak tam? żyjecie po tym obżarstwie? znowu ja was budzę, dzisiaj jest dosyć zimno ( u mnie) więc ubierzcie się ciepło( a miała już być wiosna...:() dziś piątek - najfajniejszy dzień tygodnia :) mam nzdzieję że szybko zleci zajrzę później pa ...acha - wstaaaaawać śpiochy!!!!!! no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak głośno KM - pubudzisz wszystkich;-) 🌻 ja tak jak ww dzis mam post (pewnie nie wytrzymam i wrzuce cos przy kawie - zapraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy :) dla Was po 🌻 Ja się wpisuję na kawkę, z góry dziękuję za zaproszenie :) A tak poza tym to wszystkim życzę udanego i przede wszystkim miłego piątku, by szybko minął w pracy i rozpoczął się wyczekiwany weekend.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ A u mnie pączusie od wczoraj[tatuś mi napiekł...mniam] Tak więc głodówkę zacznę od jutra bo nie mogą się zmarnować :-) Buziaczki dla wszytkich👄👄👄 zimno dziś ...ale słońce tak pięknie świeci że aż chce się żyć...no i jeszcze piątek na dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo moze pomoge...ja mam jeszcze kilka... juz do Ciebie leca.... 🌻 dla All 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może_pomogę > no wiesz trzeba mieć też z czego sie odchudzac ;) poza tym lepiej zjesc wiecej niz potem załować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fredi_Lublin---dzięki za życzonka;) pozdrawiam i życze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko, kłania się maj 76 czy może - gratuluje wierszyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP sobota jak sobota...zamiast się bawić i świętować koniec karnawału to ja siedzę w domu :-(...takie życie...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę - - - > witam ponownie, :) wiesz fajny wierszyk o naszym Bambo :D pepeline - - -> hej ja też z maja 76, a dokładniej 21 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć MP :) Nie jesteś sama ...ja też jestem ,ale z wyboru... nie miałam ochoty na balety dziś i na wyjście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×