Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dzięki dzwewczyny za troskę kuluchna YUTA jakoś przeżyłam w pracy ale i tak słabo się czuję pozdrawiam i dbajcie o zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afle
Witam Trzydziestki, zostało mi jeszcze 9 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afle - witaj :) Coś mnie gardło boli, całą jesien i zimę dałam radę bez choroby, czyżby teraz miała mnie dopaść??? nie, nie, ja się nie dam ............. muszę zadziałać, idę szukać tabletek i miodzio i cytrynka itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej koleżanki dziś jest... Bozenki :) Kłapi Wszystkiego naj... Z okazji TWOICH imienim życzę Ci: MARZEŃ (żeby się wszystkie spełniały), PRZYJACIÓŁ (żeby zawsze pamiętali), MIŁOŚCI (żeby się wiąż na nowo rodziła), SZCZĘŚCIA (żeby nie nigdy opuszczało), OKULARÓW (żeby były tylko różowe), ŻYCIA (żeby było wciąż kolorowe), WAKACJI (by mogły trwać wiecznie) oraz co dnia: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak Kłapi to 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń i wiele radości Fredi, jak tam obrona, masz już termin wyznaczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne mam nic wyznaczonego dopiero jutro jadę do promotora pokazać mu ostateczny wygląd pracy mojej ... czemu tak późno? bo w mojej kochanej pracy z wielka łaską dali mi to wolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, to już blizej niż dalej :) dobrze jest , w mojej \"kochanej\" pracy też o wolne bardzo ciężko, znam ten ból nie widziałeś gdzieś wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochany roczniku 🌻 Kłapi----> z okazji Twego święta wszystkiego naj, naj.... Zdrówka, szczęścia i radości, marzeń spełnienia, przyjaciół niewielu, ale prawdziwych, wszystkiego o czym marzysz i śnisz, by z Toba było w mig :) Wszystkim miłego wieczoru, a potem... oczywiście słodkich snów papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tych słodkich snów!! wstaaaajemy moi kochani!!! dziś moja forma jest jak najbardziej w porządku, więc kawa gotowa, proszę się zgłaszać po kolei no i...................WSTAJEMYYYYYY!!!!!!! MP. KULUCHNA. BANITKA?? gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie wszyscy! KŁAPI ---> ze spóźnionym zaplonem, ale gorące życzonka wszystkiego dobrego w życiu Ci życzę!!! A to 🌻 dla Ciebie! km_1976 ---> melduję się poslusznie na porannej pobudce i poproszę o mocną malą czarną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Jestem już od 7 rano ale najpierw obowiązki a potem kawka z Wami!!!! Kłapcia --------------->🌻🌻🌻🌻🌻🌻i dużo zdrówka z okazji imienin :-) Yuta, Km1976 witam drogie koleżanki i życzę miłego dnia...choć jak patrzę na tą pogodę to...:-0 marnie to widzę... Czy ktoś już widział gdzieś wiosnę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YUTA--->bardzo proszę, choć późno trochę przybyłaś, ale i tak jesteś pierwsza ;) a co z resztą? moje panie chyba nie powiecie mi, że jeszcze śpicie co?? czy u was też dzisiaj padał śnieg? czy ta zima już na stałe zamierza tu zostać?:( na chodnikach jedno wielkie lodowisko, normalnie szok! ja chcę wiosnęęęęęęę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pada śnieg... 😡 Chcę już widzieć male, zielone listeczki!!! 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :):):) Bardzo Wam dziękuje za Wasza pamieć jesteście Wszyscy wspaniali bardzo serdecznie , nie mam czasu żeby do Was zaglądać ale Wam bardzo dziękuje za zyczenia Wiosna przyjdzie do nas po 24 marca to juz tylko 10 dni jakos wytrzymamy. całuje Bożenka vel Kłapi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie! :) Sorka, że tak póóźno, ale dziś straszny dzień w pracy.... tyle rzeczy do załatwienia, że ojojoj.... Ale spoko, dałam radę :) Jutro zawitam na kawkę, bo.... pamietacie? jestem na urlopie... hurra! Miłego wieczorku 🌻 pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę - - - > niech to zostanie moją słodką tajemnicą:D ale żarty żartami, to przeziębienie nie idzie w dobrym kierunku, jutro trzeba odwiedzić doktora, za długo mnie to męczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic moi kochani! Zdaję sobie sprawę, że jest bardzo wcześnie, ale dziś jestem padnięta.... Spadam aasiu...:) Życzę Wam wszystkim, którzy tu Jesteście, którzy jeszcze dziś tu zajrzycie kolorowych snów. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaa teeeeeeeeż!!!!!!!!!! ...tylko nie wiem kto nam zrobi...:( kaaaaawy!!! 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ale ze mnie gospodyni.... umówiłam się na kawę i ... zaspałam :( czy ktoś jeszcze chce? rozumiem, już za późno.... Obiecuję, że jutro nadrobię.... Miłego dnia życzę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ MP ---> o 06.50 to ja sie przekręcalam na drugi bok, a TY już na nogach - co tak wcześnie?! Jakaś mala kawka dla śpiocha 😴 się tu znajdzie...? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuta----> już podaję. Z mleczkiem, ze śmietanką? Wybierz, co lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Dziewczynki, dziękuję bardzo za kawusię i :D Od razu czlowiekowi cieplej się na sercu ❤️ zrobilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Ja też na kawkę...ale chyba zrobię świeżą bo tamta już troszkę zimna :-0 D D D... MP o 6 50 to już ze dwie godzinki na nogach jest...[pracowite dziewczę :-) ] Ale ja też jestem śpiochem...chociaż na co dzień muszę wstawać ok. 6 45... Miłego dnia .... Acha ...co z tą WIOSNĄ ... ? U mnie znów śnieg...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP myślę , że Fredi będzioe dopiero wieczorkiem...bo teraz w pracy biedaczysko..:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panny i Panie 🌻 , a dla ta takiej jednej to jeszcze dodam 👄 może pomogę --> w domciu ścągnij sobie oprócz sterownika program WinRaR to powiem jak zrobić żeby upchać to na dyskietki :) U mnie obrona tuż tuż :O tylko patrzeć, bo do końca marca muszę plan wykonać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz, raz, bo zaraz ostygnie... :) Wszystkim miłego i udanego dnia, oraz duuużo uśmiechu.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×