Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może

Zaraz zrobię test ciążowy

Polecane posty

Gość Bez jaj
po takiej ilości picia sikałaś ze 2 razy.Chcesz zrobić ten test ,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
No dobra, nasłuchałam się wody z kranu i pomogło, no to teraz czekam 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka34
No i co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swank
serio??? wal odrazu jak się cos pokaze! (bo chyba ma sie cos pokazac,nie?:P nie wiem bo nigdy nie robilam testu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Nawet mi się nie chce myśleć, co by ojciec powiedział, tak czy owak na pewno wychowywałabym to dziecko sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swank
Załozycielko, a czy masz dobra sytuację materialna itd? Tzn czy to dziecko nie utraciłoby na tym, że zrodzi sie ze związku ludzi nie połączonych uczuciem? Dobrze wiem jak to jest byc wychowywaną przez jednego rodzica. Stary nigdy sie mna nie interesowal. Skurwiel😠 Ale nie mam pretensji do mamy. Wychowala mnie najlepiej jak mogła i za to ją kocham-że jest taka silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Honorcia -> nie ma za co mnie podziwiać, tylko współczuć raczej trzeba :) nikogo nie kocham, on też nie, więc robimy sobie małą przysługę nawzajem :) Czekam czekam, jeszcze 3 minutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagggaaa
pięć minut minęło, i co? i co? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Swank -> ja też wiem, jak to jest, mama wychowywała mnie sama, a z ojcem nie mam kontaktu. Sytuację materialną mam średnią, ale nie ma rzeczy niemożliwych przecież. Jeśli się okaże, że jednak będzie dzidziuś, to na głowie stanę, żeby sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może -> heheh nie no współczuć myslę, że nie :):):) zależy co komu odpowiada :) Czekam z niecierpliwością na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co??? a moja kuzyneczka urodzila wczoraj śliczną dziewczynkę!!Poród był rodzinny-tata byl dzielny a teraz jest dumny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
No to sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka34
a wiecie co mowi moja kolezanka? ze Pan Bog daje dzieci i daje na dzieci...i sama wiem z wlasnego doswiadczenia, ze cos w tym jest, a mam 2 urwiskow:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może -> heheh nie no współczuć myslę, że nie :):):) zależy co komu odpowiada :) Czekam z niecierpliwością na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swank
Załozycielko, bo zaraz ja zię zsikam z wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do może
rzeczywiście Ci współczuję, bo wiem z doświadczenia że taki sex bez zobowiązań to zwykłe pierdolenie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
No i nie będzie dzieciaczka :) Z jednej strony ulga, a z drugiej - poczułam się troszkę rozczarowana (?) Dzięki jeszcze raz dziewczyny za dotrzymywanie towarzystwa 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do może
współczuję Ci, bo wiem z własnego doświadczenia że taki sex bez zobowiązań to zwykłe pierdolenie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe to teraz nie wiemy czy mamy sie z Tobą cieszyć czy nie :) Ale gratulacje z powodu wyniuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada5
znam ten ból - ulga i rozczarowanie.... od 3 miesięcy jak przychodzi okres to ronię sobie w łazience parę łez, ale... gdyby były dwie kreski na tych paru zmarnowanych testach to nie wiem co bym poczuła. Może wtedy odezwał by się mój instykt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swank
Kamień z serce trochę co? A ile masz lat? Z kolei-czemu to tak długo trwało?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
pierdolenie... można i tak to nazwać - wolę "pierdolenie" niż abstynencję, nie jestem w związku już ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka ADAM____AREK
Proszę o pomoc! moje pytanie brzmi jesli mam cykl33 dni ostatni okres dostałam 5 kwietnia br. moja temperatura wynosiła 36,7-36.9 czy to normalne? czy nie muszę wykonac dodatkowych badań zeby sprawdzic ta temper? kiedy mam współżyc zeby doszło do zapłodnienia w jakich dniach proszę odpisać na a dodam ze współżyłam w 14 i 15 dniu cyklu gdy śluz był mętny i lepki czy moge byc w ciazy PROSZE O ODPOWIEDZproszę odpisać na mój e-mail anna154@onet.eu Bardzo prosze i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×