Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może

Zaraz zrobię test ciążowy

Polecane posty

Gość może

ale za chwilę, bo nie chce mi się siusiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Hihihi :D No ja czekam, to chciałam się podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
żeby mi było raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Właściwie to nie wiem :) Jestem "singlem", więc jedno jest pewne - moje życie stanęłoby na głowie. Ale w rozpacz bym nie wpadła chyba - jak patrzę na swój brzuch, to myślę sobie - może tam jakiś mały bajbus sobie mieszka :) Mam 26 lat, więc to już trochę inaczej niż jak się ma 17... Moja mama też wychowywała mnie sama, więc wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli ma się dla kogo starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
iiiii??? bo ja jush normalnie nie wy3mam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to dobrze, że nie będzie tragedi, nie ma nic gorszego niż niechciene i niekochane dziecko :) A kiedy robisz ten test? jak zachce ci sie siusiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez czekam:D:D i trzymam kciuki tylko nie wiem na co:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
no tak, ale ciągle mi się nie chce :( piję wodę jak dzikus!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym... a wiesz ze test to sie robi z samego rana z pierwszego moczu :O????????????????? ja sie nie zdziwie jak wyjdzie przeklamanie no nie chce straszyc ale tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie. moja przyjaciółka dwa razy robiła test popoudniu i wyszły jej dwa razy prawidłowe wyniki no mam nadzieje, że szybko ci się zachce siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa
hehe a ja zadam glupie pytanie bo czas sioe dluzy przy tm czekaniu.... Jaki masz test? nazwe oczywiscie prosze hehe no i mozesz podac cene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alea11111
Tez ciekawa jestem wyniku! Trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ciekawa co z potencjalnym ojcem skoro napisałaś, że jesteś \"singlem\" :) wiem wiem wścibska jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Z ulotki : "Najlepiej, jeśli do przeprowadzenia testu zostanie użyty pierwszy poranny mocz, ponieważ zawiera on najwyższe stężenie hCG , jednakże próbka może być zebrana o dowolnej porze dnia." Skoro już mnie natchneło, że chcę wiedzieć i idę po test, bo w tym momencie jestem na to gotowa, to nie chcę czekać do rana :) Bo nie będę myśleć o niczym innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa
o a ile kosztuje ten test? no prosze odpowiedzcie bo nie wiem ile wziasc kasy do apteki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Dzięki, że mi dotrzymujecie towarzystwa, od razu mi raźniej :) piję i piję jak smok wawelski!! :) lolaaa -> test Amil, płytkowy, zapłaciłam 12 zł z groszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIODSA
najtańszy niecałe 10 złotych.Ale są różne nawet za 30 złotych i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego wszystkiego mi sie zachciało siusiu :) ale jestem bardzo ciekawa wyniku:) mam nadzieje, że podasz nam go szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie pij bo że tak powiem rozcieńczasz mocz (właśnie dlatego należy robic test rano bo wówczas jest w nim proporcjonalnie najmniej wody w stosunku do innych składników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaska
a po jakim czasie od stosunku mozna zrobic test aby wynik byl najbardziej prawdopodomny.... To znaczy po jakim czasie wiadomo czy jest sie w ciazy.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Honorcia -> z ojcem układ bez zobowiązań, żaden związek nie wchodzi w grę, spędzamy miło czas po prostu (jak się jest singlem, to trzeba sobie jakoś radzić ;) ) Facet nie jest w związku, żeby nie było, że rozbijam komuś rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swank
hej, ja też jestem ciekawa. goraco Cie pozdrawiam. odezwij się po sikaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może -> podziwiam Cię, że możesz być w takim związku... ja od rzu soe zakochiwałam itp... mowy nie ma u mnie o takim facecie bez zobowiązań :) choć teraz mam narzeczonego więc nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
kajakaska -> w ulotce twierdzą, że może wykryć już 7 dni od zapłodnienia, ale najlepiej w terminie spodziewanej miesiączki, czyli ok. 14 dni. Dobra to już nie piję :) kurczę chyba normalnie na złość mi się nie chce! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
Dzięki dziewczyny, że jesteście ze mną :) Jeśli jednak będzie bajbus, to będzie miał dużo ciotek z forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×