Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majurka

Ewa Sonnet widzieliscie ja u Kuby jak wam sie podobała?

Polecane posty

Gość hejkahejka
powiem szczerze ze u kuby pokazała jaka jest beznadziejna..... Ładna buzia i ogromne cycki--tyle co ma,rozumu ani trochę:P niczym sie nie wykazała,nic sie nie odzywała,nic nie ma do zaprezentowania oprócz tych ogromnych obleśnych worów :P oglądałem z ciekawosci czym sie tak ludzie zachwycają,i widzę że tylko tymi cyckami,bo nic innego panienka nie ma. i jestem facetem,zeby nie było ze zakompleksioną laską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekkkkkkkk
Można gdzieś zobaczyć/ ściągnąć ten program z neta. Nie widziałem a chętnie bym popatrzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline22
fakt... przyzwyczajeni jestesmy do innej kolejnosci: wpierw plyta a potem cycki w ckmie... (bo tak reszta naszych rodzimych "gwiazdek" robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotaru
Eee, marna ta dziewucha. Ładną buzię ma, ale co z tego, jest mnóstwo ładnych dziewczyn na świecie, ale oprócz tego warto coś sobą reprezentowac. I nie mam tu na myśli wielkich cyców:/ Poza jednym jedynym smiesznym i inteligentnym tekstem, o którym wczesniej była mowa - kiedy zapytała Kubę, a od kiedy jemu rośnie - nie powiedziała niczego: ani śmiesznego, ani mądrego,ani sensownego, ani nawet nie skleciła zdania złożonego. Ciekawy dialog nie polega na odpowiedziach typu "tak" i "nie". Pustka, płycizna, wielkie cycki i niccc poza tym. Faktycznie, mnie tez rozśmieszyła Jej wymowa "R&B" - w ogóle Jej występ, tekst piosnki,ciuszeksceniczny był przekomiczny. A porównywanie Jej do Mandaryny czy Dody jest śmieszne - Doda, pomimo tandetnego image'u jest ładna, pewna sebie, bystra i ma przede wszystkim głos! A Mandaryna , to wybaczcie, ale nie jest osobą do której warto porównywać jakąkolwiek piosenkarkę, dla mnie bynajmniej to nie jest żadna wyrocznia w dziedzinie wokalu i muzyki. Janis Joplin - to jest ktoś, kogo można nazwac wokalistką i do Niej prosze sie odwoływać, a nie do jakiejś wieśniary Mandaryny, która już pomijam fakt marnego głosu, ale ona przede wszytskim fałszuje przeraźliwie i pieje jakby ją ze skóry obdzierali. Zatem panna Ewa może jest ładna, może nawet śliczna, może ma atrakcyjną dla 90% facetów figurę(ja jej nago nie widziałam,ale podobno faceci lubią takie), tylko że poza tym ta Pani Ewa S. to vanitas vanitatum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ard
I tak ją kocham, poza tym trudno rozmawiać z takim pajacem jak wojewódzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haidi
Ewa Sonet to tak naprawdę dziewczyna z wsi o nazwie Kamień jest to gmina Rybnik ma 22 lata a z zawodu jest fryzjerką ukończyła tylko zawodówę a występ u Wojewódzkiego to był jej niewypał jako osoba pracująca w takiej branży powinna być trochę bardziej rozmowna nie można wszystkiego postawić na wygląd aby umieć się sprzedać i być popularną należy nawiązywać kontakt możenie jest do tego stworzona żeby rozmawiać poważnie na różne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline22
ciekawe od kiedy Kamien jest wsia... bo z tego co mi wiadomo, to dzielnica Rybnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajcownik
Za to siostry sistara błysneły inteligencją na maxa. przecież ewa sonnet jest inteligentniejsza niż one razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary ale....
Haidi skad masz takie dobre dane? cos ci nie wierze bo niby skad mozna wiedziec takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobo
To pusta dziwka z dużymi wymionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ona serio ma 70 E
czy to cos nie za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Sonecik
i ostatni do góry napewno ktoś sie wkur.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Sonecik
Właśnie udało mi sie upolować dorodnego i rączego owsika Musiałam się nieźle nagmerać, ale w końcu puściłam bąka z bardzo wonną i treściwą wkładką, więc nie miał szans- samo go wymiotło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Sonecik
a gdzie wzmianka o kutrze z XVI wieku, który.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Sonecik
Kurczę sie regularnie odkad ojciec kazał mi udazniac rury kanalizacuje z zalegajacych stolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
w internecie jest pełno jej zdjęc jak pokazuje gołe melony wię taka skromna dziewczyna wcale nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Klos Hans
ajajajaj jakby mnie cyckiem je.bla w leb to pewnie bym w locie z glodu zdechl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki tiki bara
szczerze.? nie nawidzę jej.! jest okropna.! taka lala w szpileczkach..! SZTUCZNA I NA DODATEK SIĘ WYWYŻSZA..! łeee wogóle beznadzieja z silikonami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×