Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klotildaaaa

kto jest za sterylizacja i wolnym sexem?

Polecane posty

Gość iNnna**
Ja jak najbardziej jestem za sterylizacją i niech wszyscy bogobojni na mnie psy powieszą ale zdania nie zmienię Sama chętnie poddałabym się takiemu zabiegowi Mam 22 lata Powiecie, że mało i potem po kilku latach może mi się odmienić.... Biorę taką opcję pod uwagę lecz w moim przypadku to mało prawdopodobne. Od kiedy pamiętam mam wstręt do dzieci, zero oznak instynktu macierzyńskiego Jestem samotniczką i konformistką Nie lubię opiekować się innymi (chybaże psem :p albo innym zwierzątkiem) Taka już jestem i nic na to nie poradzę Faceta mam ale.. tylko dla przyjemności. No i kurde co mi po tej przyjemności jak potem mam shizy ciążowe pomimo, że biorę tabletki. Sterylizacja byłaby dla mnie wybawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klotildaaaa jesli to co napisalas \\\"W kwestii moralności, sexu i stosunków sexualnych KK ma jasne i sprecyzowane poglądy- Sex ma służyć tylko i wyłącznie prokreacji, ziarno ma padać na glebę, jeśli uprawiany jest dla przyjemności jest grzechem ciężkim, nawet w małżeństwie!!!\\\" ktos mialby traktowac w ten sposob to chyba zdecydowana wiekszosc katolikow grzeszy bo wiadomo ze ludzie chodza ze soba do lozka, bo maja ochote na sex, w niektorych przypadkach, jesli ktos bardzo pragnie dziecka i nie moze sie go doczekac to nawet czesciej ale to jzu uwazam za jakas obsesje,sex mam sluzyc przede wszytskim przyjemnosci, a ze sa z niego dzieci to juz inna sprawa, ktora jednym sie to podoba, a innym nie wiec chca sie jakos zabezpieczyc, jestem katoliczka, ale uwazam ze zabranianie jakiejkolwiek antykoncepcji to szczyt glupoty, to zapobieganie ciazy, a nie jej usuwanie, chyba lepiej nie zajsc w ciaze jak sie tego nie chce, tyle sie slyszy o neichcianych dzieciach zabijanych porzucanych przepelnionych domach dziecka i po co to wszytsko ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomi
jeśli ktoś wie jak załatwić sterylizację u kobiety w polsce (ew. czechy, niemcy) - proszę o kontakt gosia_m@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×