Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Jenny*

Kłopotliwy wzrost.

Polecane posty

Ja mam 20 lat i troszke wiecej - bo 160cm (a moze nawet tyle nie :) )Zawsze sie tym martwilam ale szybko przestalam odkad poznalam Skarb Mojego Zycia :). On mi ciagle powtarza, ze nie chcialby zebym miala wiecej cm, a wcale nie jest niski bo ma prawie 180. Mowi ze jestem taka poreczna i kieszonkowa :D. Wole byc niska niz miec tak jak neiktore moje kolezanki 175 albo i wiecej.Trudno im znalezc faceta a w szpilkach wygladaja jak zyrafy. Male jest piekne!Nie przejmuj sie.Mam koleznkae ktora ma chyab z 150cm i wszyscy ja lubia. Jest mala, ale energiczna i przebojowa.Czasem robi za maskotke ale to nic zlego i negatywnego. Pozdrawaim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Wg mnie 154 to nie tragedia, bo atrakcyjnosc tkwi w czyms wiecej. jak zalozysz but na obcasie czy koturnie to masz 164 i super. ja mam 180 i z kolei ubolewam ze jestem taka wysioka. Nie nosze butow na obcasie bo czuje sie wielka. A najgorsze ze czesto podoba mi sie jakis facet ale...jest nizszy. Niby to nie problem ale jakos zle sie czuje. Ale ja sie ciesze z tego co mam. pewnie, fajnie miec 170 ale skoro mam 180 to sie ciesze ze nie 190 i ze mam zdrowe rece i nogi mimo ze przy dlugie. Lepiej byc kurduplem niz wysokim z jakims problemem zrrowotnym albo oszpecona twarza, no nie. MYSLMY POZYTYWNIE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie wiesz że
małe kobiety stworzone są do miłości, duże do pracy :-D , pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*-prawdziwa
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*-prawdziwa
jest trochę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojejkujejejku
niski wzrost to żaden problem. Teraz faceci są ogólnie niscy, bo wcześnie zaczynają pić i palić, więc nie rosną. napewno znajdziesz sobie jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny, daj spokój. Ja tez jestem podobnego wzrostu i w życiu nie chciałabym wiecej. Do głowy by mi nie przyszło uważać sie za mniej atrakcyjną z tego powodu, liczą sie proporcje moim zdaniem. Drobna, zgrabna, proporcjonalna kobietka nie ma prawa czuć się nietrakcyjną z powodu wzrostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżniskaa
ja też mam niewiele, tylko 159 ale mam zgrabną proporcjonalną figurę, coś mniej więcej krzyżówka między kylie minogue a sarah michelle gellar;) Wyobraź sobie, że moja młodsza siostra o rok ma 176cm wzrostu, a młodszy o 3lata brat 182. i jak tu żył nie podciąć???? Mogę się jedynie pocieszyć, że wyglądam na młodszą z całego rodzeństwa i nie mam wady podstawy jak moja siora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa jakies cw
sa cwiczenia na wzrost??? osoba na samym poczatku o tym pisze,ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaagi
Mam 15 lat i 158cm wzrostu. Czy w tym wieku mam jeszcze sznasę, żeby urosnąć? Wiem, że to w jakim tempie człowiek rośnie jest raczej cechą indywidulaną ale czy w tym wieku da jeszcze rade dobić do wzrostu ok. 165cm? Pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172
a ja wam dziewczyny zazdroszcze!!!! ja sama mam 172 cm i zawsze chcialam miec mniej jak chcecie to ja sie chetnie zamienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321231
*Jenny*-prawdziwa ja Ci oddam conajmniej 5 cm a może i 7 ;) bo mam 180 i powiem Ci ,że kiedyś mi to starsznie przeszkadzało ,a teraz na to hmm.. leję?? :P Ty masz jeden mocny atut , żaden facet a przynajmniej większość nie bedzie niższa od Ciebie :) a ode mnie niestety tak ;) 3maj się maleńka i główka do góry !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasdasdsda
Eva Longoria jest podobnego wzrostu i wygląda świetnie. Wolę babkę 150 niż baboczhłopa 190 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×