Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brownie

The Body Shop- szukam w Warszawie kosmetyków tej firmy

Polecane posty

Czy wiecie gdzie sprzedają kosmetyki firmy The Body Shop?Czy jest w Wa-wie sklep firmowy ? Czy pozostaje mi tylko allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jest taki sklep, w Warszawie. Tak widnieje na stronie producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale na której stronie tak widnieje? Bo na stronie producenta kosmetyków wyszukiwarka adresów sklepów uparcie zwraca zero wyników jeśli chodzi o Warszawę (w wersji polskiej i angielskiej) Można sprawdzić samemu: http://www.thebodyshopinternational.com/web/tbsgl/locator.jsp Według mojej wiedzy nie ma tej marki w Polsce - jeszcze, są plany wejścia na rynek. Pozdrawiam, RzW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko !!! Bardzo przepraszam za wprowadzenie Was w błąd, miałam na myśli Body Basics, wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu ;-) Tak myślałam, że to masz na myśli, bo Body Basics faktycznie jest - kiedyś w Galerii Centrum, teraz nie wiem dokładnie dokąd zostało przeniesione. Pozdrawiam, RzW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hANDECIM
THE BODY SHOP ma byc w nowym centrum handlowym Zlote Tarasy w Warszawie, na przeciwko dworca centralnego. Planowane otwarcie centrum to luty, trzeba jeszcze troszke poczekac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLATYCHY
DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH KOSMETYKAMI FIRMY ***THE BODY SHOP*** Zapraszam na moje aukcje na allegro.pl Mój Nick to - OLATYCHY Jeżdzę często do Szwajcarii i Niemiec. Tam kupuje kosmetyki w salonach i rozpowszechniam je na rynku PL. Serdecznie zapraszam. Ola W razie pytań proszę o mail'a - olawro@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki The Body Shop można kupić w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.Firma ma tam swój sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLATYCHY
Tak, jak najbardziej można je kupić w Warszawie. Jednak nie wszyscy mieszkają w Warszawie, a z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze sprzedaży wysyłkowej. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszam na allegro.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuś80
witam wszystkie dziewczyny. Ja bardzo dlugo uzywam kosmetyków the body shop, kupuje je w USA:)jestem z nich strasznie zadowolona..Jak ktos jest zainteresowany, to prosze o kontakt..mam troszke w domku, bo przywoze tez moim przyjaciołom i rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×